banner526

banner533

banner513

Canalioğlu Aşık'a teşekkür etti

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın katılımlarıyla gerçekleşen temel atma törenine eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık'da katıldı. Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu yaptığı açılış konuşmasında Eyüp Aşık'ın da ismini anarak, Tekel binasının Trabzon Belediy

Bölgesel 28.12.2008, 18:04 10.09.2018, 11:43
Canalioğlu Aşık'a teşekkür etti


CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın katılımlarıyla gerçekleşen temel atma törenine eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık'da katıldı. Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu yaptığı açılış konuşmasında Eyüp Aşık'ın da ismini anarak, Tekel binasının Trabzon Belediyesine kazandırılmasındaki çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür etti. Volkan Canalioğlu konuşmasında eski Trabzon Belediye Başkanı ve 29 Mart  seçimlerinde AKP Sürmene Belediye Başkan aday adayı olan Niyazi Sürmen'e de teşekkürü ihmal etmedi.

CHP İlçe Teşkilatlarının yoğun ilgi gösterdiği açılış törenine CHP eski milletvekili Şevket Arz'ın katılmaması farklı yorumlara neden oldu. Açılış törenine Ak Parti İl Başkan yardımcıları Yusuf Yazıcı, Adnan Gülnar ile Merkez İlçe Başkanı Yılmaz Büyükaydın katılırken; Bayındırlık Bakanı Faruk Nafiz Özak'ın olmaması dikkatlerden kaçmadı.  

Trabzon'daki sivil toplum örgütlerinin çok fazla ili göstermediği törende Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Eren de yoktu. KTÜ rektörü İbrahim Özen'de açılışa katılmayanlar arasındaydı. Açılış töreninde Trabzonspor Klübünden sadece Divan Kurulu Başkanı Nizamettin Algan vardı.

Açılış töreninin en ilginç anı Baykal'ın Volkan Canalioğlu'nu aday göstermeyi unutmasıydı.  Konuşmasını tamamladıktan sonra “ Bir şeyi unuttuk. Trabzon Belediye Başkan adayımız Volkan Canalioğlu'dur” diyen Baykal; Volkan Canalioğlu'nun elini havaya kaldırdı.  

Yorumlar (8)
casa 12 yıl önce
Sayın Başkan asıl teşekkürü hükümete yapmalısın,her ay İller Bankası Belediye payınız noksansız geliverdi.Sizden evvel Başkanlık yapanlara yapılan İller Bankası paylarına bakarsanız onlara ne eziyet yapıldığını göreçeksiniz.Hele hele müfettişlerin biri gelip,diğeri gider gibiydi.Eyüp Aşık'a yapılan TEŞEKKÜR sadece hedef şaşırma olarak görülmektedir.Trabzonlu olarak asıl teşekkür,Hükümete,hükümete.
sarmacı 12 yıl önce
Sade bir vatandaş olarak parti ayrımı gözetmeksizin Volkan abinin kazanmasını diliyorum.bugüne kadar çoğu başkan halkla iç içe olamadı.tebrikler volkan abi kzanman için elimizden geleni yapacağız.BAŞARILAR YOLUNDA:::::
yasin YLMZ 12 yıl önce
3 ay sonra kurtulacağız hiç kimse merak etmesin.trabzonun başında bir chp liye hazmedemiyorum. asım aykana bile razıyım.
ugurakyuz 12 yıl önce
halkımız elini vicdanına koymalı taş ezelinden beri taş üstüne taş koymayan baykal ve ekibine haddini bildirmelidir devletin alıp verdiği yerlere temel atmakla olmuyor temelini onlar attı hükümet bitirecek ve bunun gibi bir çok örnek.belediye şu anda devleti yöneten iktidar partisine verilmesi lazımdır daha iyi hizmet için daha yeni bir trabzon için belediyelerin 2.dönemi hep yatış olmuştur bunu unutmayalım belediyeyi iktidara verelim ondan sonra hizmeti görelim olmassa almasını da bu halk bilir çıkacak olan adayın ismi hiç önemli değil devletin başındaki partiden olması trabzon için önemli.....
black 12 yıl önce
ya ben anlamıyorum halen daha bu hükümeti nası savunabiliyosunuz... bu hükümet bize ne yaptı? sonuna kadar arkandayız VOLKAN CANALİOĞLU. bu hükümeti savunanlara herhalde kömürü bol verdiler
SAFARİ 12 yıl önce
Tabiki Trabzon için Volkan ABİ.Arakadaşlar bukadar fanatik olmayın dışarıdan Trabzon u tanımayan birisi sizin yorumlarınızı okusa şaşırır.Ne alaka CHP,sonuçta Adam gibi adam Volkan Abi
ZORBA 12 yıl önce
Volkan beyin kalitesinde bir başkan bulmak zor.Beyefendiliği,alçakgönüllüğü ve mütevaziliği dillere destan..Yola devam..
ibrahimk 12 yıl önce
arkadaşlar volkan bey çok iyi insan olabilir ama bize hizmet lazım bize yapılacak en iyi iyilkte hizmet olur zaten siyasetçiler bunun için siyasetçi...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@