alexa metrics

banner536

Bu iddialar çok ağır !

Başbakan Başdanışmanlığı ve Başbakan Özel Kalem Müdürlüğü, Cumhurbaşkanı Halkla İlişkiler Başdanışmanlığı görevlerinde bulunan Feyzi İşbaşaran yine rahat durmuyor.Koyu bir Fenerbahçeli olan Feyzi İşbaşaran geçtiğimiz günlerde sosyal paylaşım sitesinde yaz

Bölgesel 12.05.2012, 13:54
Bu iddialar çok ağır !

Başbakan Başdanışmanlığı ve Başbakan Özel Kalem Müdürlüğü, Cumhurbaşkanı Halkla İlişkiler Başdanışmanlığı görevlerinde bulunan Feyzi İşbaşaran yine rahat durmuyor.

Koyu bir Fenerbahçeli olan Feyzi İşbaşaran geçtiğimiz günlerde sosyal paylaşım sitesinde yazmış olduğu yazılar gündem olmuş ve hakkında Trabzon’da suç duyurusunda bulunulmuştu.

Trabzonsporlu taraftarca hakkında suç duyurusunda bulunulmasının ardından Feyzi İşbaşaran “Bu mesajların kendisine ait olmadığını söyleyerek hesabının Hacker saldırısına uğradığını” söylemişti.  haber61.net

İşbaşaran’ın eski mesajlarına yazılı açıklamayla cevap veren Trabzon Belediye Başkanı Orhan Feyzi Gümrükçüoğlu, “Trabzon kentini karalamaya çalışanlar, üzerlerine yapışan şaibelerden kurtulamayan zavallılardan başkası değildir" demişti.

Feyzi İşbaşaran daha önce Hacker saldırısına ugrayarak mesajları başkasının yayınladığını yine bir mesajla açıklamıştı. Fakat son yayınladıkları gösteriyor ki o günkü söyledikleri sadece gerilen ortamı oyalamaktı.  haber61.net

İşbaşaran Sosyal paylaşım sitesinde yeni mesajlarında ise Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na ağır ithamlarda bulunuyor.   haber61.nethaber61.net

İşbaşaran, “Gümrükçü senin oğlun !!! kaç ilaç firmasından mal götürdün? Bunların hepsini yazacağım buradan bana belge yağıyor” şeklinde ağır iddialarda bulundu. 

İşbaşaran’ın Gümrükçüoğlu ile ilgili bazı mesajları:   haber61.nethaber61.net

“Sen İlaç Firmalarından on milyon dolar rüşvet aldın” haber61.net

“Demek ki kabadayılık yapmak istiyorsun. Hrant masum ve savunmasızdı ben öyle değilim” şeklinde mesajları yer almakta...  haber61.net

 

İşte o twitter mesajları Yorumlar (6)
basHkan 10 yıl önce
son yılların en büyük pislik ordularıylan savaş halındeyız anlaşılan okı ogunler tekrar gelmelı gündeme
OnAir_TS 10 yıl önce
hepiniz aynisiniz camur at izi kalsin misali, utanin be 15 milyonluk sehir bir trabzon ile ugrasmakta ne kadar aciz durumlara düstünüz hem sahada hem disinda.
erkan alkan 10 yıl önce
Bu adam belasini ariyor birakin...
falgozlu 10 yıl önce
‎"Rum olduk, Pontus olduk, Katil olduk, Terörist olduk,Ama hain olmadık,Devlete karşı çıkmadık,Türk Polisine el Kaldırmadık !

Stadımıza biber gazı sıktırmadık, üzerimize gaz bombası attırmadık, tazyikli su sıktırmadık !

Polis arabalarını ters çevirip yapmadık !İstanbul Basınının bize ne dediği önemli değil...

Trabzon'un insanı, vatanseverliği , milliyetçiliği ile Türk Silahlı kuvvetlerinin bel kemiği olarak bilinir!

Bugün yaşadığımız gurur bir kat daha artmıştır......."

oğuz çetin kılıklı eski elazığ m.vekili Feyzi İşbaşaran ın kulaklarını çınlatıyoruzzzzzz..."
uzunismail 10 yıl önce
Bu arkadaşın kim olduğunu geçen yazmıştım.Zırvalamaya başladı ama ben gerçeklerle kim olduğuna devam edeyim.Bu arkadaşın çift karakter göstermesinin nedeni kafası iyiyken söylediği şeyleri hatırlamıyor.Kaale alınacak biri değildir takılmayın ona, içir dinle cinsinden değmez yani..
uzunismail 10 yıl önce
Bir de Trabzonla ilgili hatırladığı konuya bak.Hrant davasıymış.Demek ki nasıl korkuyorsa Trabzondan. Korkma iki duble viski atarsın o da geçer.. Medeniyet dersini yıllarca biz verdik de sen alamadın. Senin gücün senden küçük olanadır.Örnek Trafik polinedir.Trabzon sana 3-5 fırın fazla gelir.Etrafında bir tane seveni kalmamış klavye erkeği olma yada alkol almadan twit at.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@