Beşirli'de kaza 1 ölü

Trabzon'un Beşirli Mahallesi'nde meydana gelen kazada Akçaabat-Trabzon istikametinde dolmuş görevi yapan Tayfun Bayrak hayatını kaybetti. Akçaabat- Trabzon- Söğütlü- Akçakale- Mersin Minibüsçüler Kooperatifi'ne bağlı olarak çalışan Tayfun Bayrak isimli sü

Bölgesel 25.12.2008, 20:04 10.09.2018, 12:16
Beşirli'de kaza 1 ölü

Trabzon'un Beşirli Mahallesi'nde meydana gelen kazada Akçaabat-Trabzon istikametinde dolmuş görevi yapan Tayfun Bayrak hayatını kaybetti.

Akçaabat- Trabzon- Söğütlü- Akçakale- Mersin Minibüsçüler Kooperatifi'ne bağlı olarak çalışan Tayfun Bayrak isimli sürücü yağan yağmurun ardından yolda oluşan gölet nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek Uzunkum mevkiinde orta refüje çarparak takla attı.

Kazada Tayfun Bayrak isimli sürücü olay yerinde hayatını kaybetti.

Çocuğunun hastalanarak Trabzon Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldığı haberine alan Tayfun Bayrak isimli sürücünün hızlı olduğu ve yolda oluşan göletten dolayı savrularak yoldan çıkıp takla attığı öğrenildi.

Hasta çocuğuna yetişmek için hızlı gittiği yolda kaza geçirerek hayatını kaybeden Tayfun Bayrak isimli sürücünün hikayesi yürekleri sızlattı.

Kazanın ardından Trabzon Emniyet Müdürü Feridun Boz da olay yerine giderek yetkililer ve görgü tanıklarından bilgi aldı.

Yorumlar (4)
haravalı 12 yıl önce
allah rahmet eylesin yakınlarına sabır dilerim
broken 12 yıl önce
Allah rahmet eylesin ey gidi tayfun abi..
kimiojan 12 yıl önce
sadece sesi duydum.daha sonra uzaktan isledim.görgü tanığı olamam.ama o kadar ambulans gelmesine karşı kurtulamadı.hikayesini bilmiyordum.öğrendim çok üzüldüm.Allah rahmet eylsin
senemm 12 yıl önce
hepimiizin başı sağolsun..allah sewenlerine yakınlarına sabır versin..abimizin mekanı cennet olur inşallah

Gelişmelerden Haberdar Olun

@