7m


7m

hyundai

Atilla Yılmaz aday mı?

İstanbul Ekomar Hastanesi Başhekimi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi eski Başhekimi Atilla Yılmaz'dan çarpıcı açıklamalar..Belediye başkan adayı olup olmayacağıyla ilgili soruya Yılmaz, aday olması konusunda Trabzon insanından çok büyük bir enerji aldığını

Bölgesel 04.10.2008, 09:07
Atilla Yılmaz aday mı?

İstanbul Ekomar Hastanesi Başhekimi, Trabzon Fatih Devlet Hastanesi eski Başhekimi Atilla Yılmaz'dan çarpıcı açıklamalar..

Belediye başkan adayı olup olmayacağıyla ilgili soruya Yılmaz, aday olması konusunda Trabzon insanından çok büyük bir enerji aldığını ifade ederek, "Bana gösterilen bu ilgiye karşı duyarsız kalamıyorum. Nasip olursa neden olmasın" dedi.

Bayram tatilini geçirmek için Trabzon'a gelen Yılmaz, Trabzon'a sağlık, spor ve siyaset alanında hizmet etmekten büyük bir onur duyacağını ve bunu bir sorumluluk olarak gördüğünü kaydederek, "Trabzon'a her kulvarda hizmet etmeyi bir görev olarak biliyoruz. Bu hizmet sağlıkta, siyasette ve spor da olabilir. Hizmeti yaparken hangi görevde olduğun değil ne ürettiğin ve ortaya ne koyduğun önemlidir. Gönlümüzün bir köşesinde Trabzon'a tabiî ki siyasi kulvarda hizmet vermekte vardır. Benim Trabzon insanından aldığım mesajda bu noktada. Bu konudaki gelinen süreç bir istişare yapılmak suretiyle değerlendirilecektir. Bu kesinlikle bir ego tatmin etme olayı değildir. Karşılıklı enerji hissedildiğinde Allah'ta nasip ederse Trabzon'a hizmet etmekten mutluluk duyarım" dedi.

Trabzon'dan İstanbul'a gittikten sonra Trabzon'la ne kadar güçlü bağlarının olduğunu bir kez daha anladığını kaydeden Yılmaz, "İstanbul'a gittikten sonra Trabzon insanından telefon, mail ve yüz yüze konuşmak suretiyle çok iyi intibalar aldım. Buradan ayrılırken kimseye kırgın veya küskün değildim. 40 yıllık ömrümün 38 yılını Trabzon'da geçirdim. Benim üzerimde Trabzon'un çok büyük bir emeği var. Bu noktada büyük bir sorumluluk taşıdığıma inanıyorum. Nerede olursam olayım Trabzon adına bu sorumluluğumu taşıyorum. Allah'ın nasip ettiği her göreve hazırım. Ama olmazsa da dünyanın sonu değildir. Ben Trabzon'dan ayrıldıktan sonra aslında Trabzon'la ne kadar bağlarımın güçlü olduğunu çok daha iyi anladım. Bu güçlü bağ beni gerçekten çok heyecanlandırıyor" diye konuştu.


Yorumlar (5)
hüser 14 yıl önce
haksızlık yapıp tüm insanlarla birlikte olmaktansa,adaletli davranıp tek başına kalmak daha iyidir.
erbay 14 yıl önce
Ya bilmiyorum farkındamısınız ama makamlara hep liyakati olmayanlar ve hakkında mahkeme ya da müfettişler tarafından işlem yapılmışlar aday oluyor.BU NEDENLE DE TRABZON BİR ADIM İLERİ GİDEMİYOR.Lütfen bu tür insanları kamuoyunun önüne itelemekten vazgeçin.Bu şehirle ve insanımızla dalga geçmeyin. Saygılarımı sunarım.......
yufer 14 yıl önce
sayın yılmaz hedefini yıllar önce koymuş,başhekimliği de hedefleri doğrultusunda kullanmış, ucuz ve sahte kahramanlık yapmıştır.üstlerine şirin görünmek uğruna astlarını ağlatmıştır.onu sadece kendisinden menfaat bekleyenler isteyecektir.
babaturk 14 yıl önce
hocamın aday olmasını çok isterim ssk hastanesinin çehresiin değiştirdiği gibi trabzonumuzunda çehresini değiştireceğine inanıyorum o sadece iyi bir (cerrah)doktor değil hastalarının özel sıkıntılarına karşıda duyarlalığı olan mükemmelinsandır hocam inşallah seni trabzonun başında görürüz bu şehrin sana gerçekten ihtiyacı var sen trabzonun atilla yılmazısın bizi sensiz bırakma
lahna 14 yıl önce
bu uşak da onlardan mı?. "onlar çok bağırır, çok gürültü yaparlar. ve dağıttıkları umutların peşinde koşanların şamatası onları suyun başına getirebilir. Gerisini anlatmağa ne luzum..." denilenlerden mi?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@