banner556

Altuntaş'tan Trabzonspor'a ziyaret

Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Turan Altuntaş, Trabzonspor'u ziyaret ederek, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüştü.Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Altuntaş’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, “Kulübümüzün Genel Kurulu’nda bi

Bölgesel 03.10.2013, 12:26
Altuntaş'tan Trabzonspor'a ziyaret

Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Turan Altuntaş, Trabzonspor'u ziyaret ederek, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile görüştü.

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Altuntaş’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, “Kulübümüzün Genel Kurulu’nda bize destek veren Turan Altuntaş ve ekibine yeni yılın ilk aylarında yapılacak Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimleri sonrası tekrardan Trabzon halkına verdiği hizmetin devam etmesini Cenab-ı Allah'tan niyaz ederiz” dedi.

Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Turan Altuntaş da Trabzonspor'a bu akşam oynayacağı Lazio maçında başarı diledi.

14522-1j8m1o8d.jpg

Yorumlar (1)
ibrahim halil 7 yıl önce
İki benzer tahsilli İki benzer karakter, ikiz kültür,Al birini vur ötekine.. Vah Benin çağdaş medeniyet hedefi olan memleketime vay.

Bu toplum bu kadarmı seçme özürlü olur bee.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@