400 müdür KTÜ'de buluştu

Türkiye genelinde tüm üniversitelerin 400 civarında yüksekokulunun müdürlerinin katılacağı ve 3 gün devam edecek olan etkinlik için tüm hazırlıklar tamamlandı. 4. ULUSAL Meslek Yüksekokulları Müdürler Toplantısı bugün KTÜ Osman Turan Kongre ve Kültür Merk

Bölgesel 05.11.2008, 07:21
400 müdür KTÜ'de buluştu
Türkiye genelinde tüm üniversitelerin 400 civarında yüksekokulunun müdürlerinin katılacağı ve 3 gün devam edecek olan etkinlik için tüm hazırlıklar tamamlandı.

4. ULUSAL Meslek Yüksekokulları Müdürler Toplantısı bugün KTÜ Osman Turan Kongre ve Kültür Merkezi'nde başlıyor. Türkiye genelinde tüm üniversitelerin 400 civarında yüksekokulunun müdürlerinin katılacağı ve 3 gün devam edecek olan etkinlik için tüm hazırlıklar tamamlandı.

Rektör Prof. Dr. İbrahim Özen, “Bazılarının eşleriyle katıldığı ve 600'ü aşkın konuğu Trabzon'da ağırlamaktan onur duyacağız. Trabzon'un kongreler merkezi statüsüne destek vermiş olacağız” dedi.

YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan'ın da katılmasının beklendiği toplantı sonunda Vali Nuri Okutan yüksekokul müdürlerine NOVOTEL'de bir kokteyl verecek.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
sekban_prenha 13 yıl önce
sayın rektörüm ve sayın başkanım ..bizim TMYO nun hocalarının daha kaliteli olmasını düşünüyorum..öğrencilerde pek iyidir demiyorum ama hocaların bi kısmının (60 yaş üstü )ince süzgeçten geçmesi gerektiğini düşünüyorum..bilmiyorum ama: öğrenciye sadece para gözüyle değil daha arkadaşçıl davranılsa öğrenci kalitesi de yükseleceğini tahmin ediyorum....özetle dışlamaktansa kazan..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@