banner526

banner533

banner513

40 yıldır para biriktiriyor

Hobi olarak 40 yıldır bu işi yapan Ali Dilek, “Ömrüm nereye kadar giderse yapmaya da devam edeceğim” dedi. Dilek, "Yeni nesil bu değeri unuttu. Bunları insanlığın görmesi için bir araya getirdim. Osmanlı zamanından kalma 1335 tarihli param bile mevcut. Ay

Bölgesel 26.02.2009, 08:50
40 yıldır para biriktiriyor

Hobi olarak 40 yıldır bu işi yapan Ali Dilek, “Ömrüm nereye kadar giderse yapmaya da devam edeceğim” dedi. Dilek, "Yeni nesil bu değeri unuttu. Bunları insanlığın görmesi için bir araya getirdim. Osmanlı zamanından kalma 1335 tarihli param bile mevcut. Ayasofya'da 4 dolmuşum vardı ama ben kendimi bunlara adadım" diye konuştu.

Dilek ayrıca Doğu Karadeniz'in fahri turizm elçiliğini de yapıyor.

Yorumlar (5)
FatoSY 12 yıl önce
başarılarının devamını diliyoruz babacığım.
stress 12 yıl önce
Kendisini tebrik ediyorum.Benimde babadan kalma para koleksiyonum var.Genel olarak eski paralar son 60-70 yıla yoğunlaşsada ileride belki daha eski yıllara ait paraları bulur koleksiyonumu geliştiririm. Ayrıca yabancı ülkelerdende para biriktiriyorum. Sözün özü para koleksiyonculuğu yani nümizmatik harika bir şeydir. Merakı olanlara tavsiye edilir.
handan 12 yıl önce
gercekten verilen bir emek var.emeğe saygı duyalım

başarılar diliyorum.selamlar.....
beb 12 yıl önce
bunca yıl emek vererek biriktirdiğiniz tarihi paraları bugüne kadar kaybetmeden ulaştırdığınız için ve yeni nesli haberdar ettiğiniz için tşk.ederiM..
caliante 12 yıl önce
enistecim eline emeğine sağlık duyarli bir insan örneğisin trabzonumuz icin senin gibi birisini tanidigim icin cok mutluyum basarilarinin devamini diliyorum sağlıcakla kal

Gelişmelerden Haberdar Olun

@