Kanserle mücadele eden gazateciye meslektaşlarından moral

Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde kanserle mücadele eden Gazeeci Muhammet Taş için meslektaşları sürpriz moral gecesi düzenledi.

Kanserle mücadele eden gazateciye meslektaşlarından moral
banner432

Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde gazetecilik yapan ve bir süredir kanserle mücadele eden Muhammet Taş, için meslektaşları bir moral gecesi düzenledi. Rahatsızlığı nedeniyle kendisi için düzenlenen geceye kısa bir süreliğine katılabilen Taş, daha sonra meslektaşlarının moral alkışlarıyla hastaneye uğurlandı. 

Trabzon yerel basınında uzun yıllardır gazetecilik yapan ve yakalandığı kanser hastalığı ile mücadele ederken mesleğine ara veren Muhammet Taş için Trabzon ve Giresun’da görev yapan gazeteciler moral gecesinde bir araya geldi. Moral gecesine Büyükliman Gazeteciler Derneği, Giresun Gazeteciler Derneği üyeleri ve meslektaşları katıldı. 

Gazeteciler, amansız hastalıkta yalnız bırakmak istemedikleri meslektaşları Taş için bir de “ Her Zaman yanındayız” yazılı pasta kestiler. 

Kendisi için düzenlenen organizasyon karşısında gözyaşlarını tutamayan Gazeteci Muhammet Taş “Zaten hastalığı takmıyordum, bundan sonra hiç takmam. Artık iyileştim sayıyorum kendimi. Bu yaşadığım mutluluğu nasıl, hangi sözlerle ifade edeceğimi inan bilemiyorum. Bütün meslektaşlarımı bir arada görmek beni mutlu etti” sözleriyle yaşadığı duygularını ifade etti. 

Taş, “Her Zaman yanındayız” yazılı pastanın kesilmesinin ardından alkışlar eşliğinde tedavi için hastaneye gönderildi. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner393

banner426

banner443

banner441