AK Parti Beşikdüzü'nde Harun Demirci iddiaları!

AK Parti'de Beşikdüzü belediye başkan adaylığı için Harun Demirci sesleri yükselmeye başladı.

AK Parti Beşikdüzü'nde Harun Demirci iddiaları!

Beşikdüzü Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu’nun yeniden aday olmayacağını açıklamasının ardından, AK Parti Beşikdüzü İlçe Başkanı Harun Demirci belediye başkan adaylığı için ilçe başkanlığı görevlerinden istifa etti. Demirci’nin Genel Merkez’den işaret aldığı öğrenildi.

Demirci, 2003 yılının sonunda AK Parti saflarına katılan ve partini çeşitli kademelerinden görev yaptıktan sonra 2009 yılının sonunda, mevcut ilçe başkanının istifasının ardından bu göreve ataması yapıldı. O tarihten bu zaman kadar ilçe başkanlığı görevini yürüten İlçe Başkanı Demirci 2009-2014 yılları arasında da hem ilçe başkanlığı hem de İl Genel Meclisi üyeliği görevlerini birlikte başarıyla yürüttü. 

AK Parti Beşikdüzü'nde Harun Demirci iddiaları!

Türkiye’de en uzun süreli ilçe başkanlığı yapanlardan birisi olan Demirci, gerek ilçe başkanı gerekse il genel meclisi üyesi olarak,  Beşikdüzü’nün 34 mahallesini hem karış karış gezdi, hem de hizmet getirmek için var gücüyle çalıştı. 2014 yılında Beşikdüzü Belediyesi’ni AK Parti iktidarıyla buluşturma noktasında partinin tüm kademelerindeki partililer ve Belediye Başkanı Orhan Bıçakçıoğlu ile birlikte kapı kapı dolaşarak, belediyenin AK Parti’ye kazandırılmasında hiç kuşku yok ki, en çok çalışan, en çok gayret gösteren bir partili olarak tarihe geçti. Demirci’nin, partisinin her kademesinde görev yapmanın tecrübesiyle belediye başkanı aday gösterileceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Beşikdüzü’nde, Harun Demirci’nin partiye katıldığı günden bu zaman kadar gösterdiği üstün başarıdan dolayı belediye başkanlığı görevini hakettiği ifade ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2018, 09:52
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aristo
Aristo - 1 yıl Önce

İlçeyi beton yığınına dönüştürdü her. İhalesinin altından da pis kokular ğeliyor büyük borç ve tahribat yaptı kasabanın şerifi olacağım dedi şerifliğini bilemem ama Beşikdüzü nü kasaba yaptığı kesin

SIRADAKİ HABER