Küçük çocuk dere kenarında ölü bulundu!

Batman'da iki gündür haber alınamayan 3 yaşındaki çocuk dere kenarında ölü bulundu.

Batman 03.04.2019, 14:10
Küçük çocuk dere kenarında ölü bulundu!

Batman'ın Kozluk ilçesinde, Pazartesi gününden bu yana haber alınamayan Fatih Aktoğa (3), Bekirhan dere kenarında ölü bulundu.

Bekirhan beldesi Ulaşlı köyüne bağlı Atatürk mezrasında 1 Nisan'da  kaybolan Akdoğan'ın bulunması için yürütülen çalışmalar bugün de günün ilk  ışıklarıyla jandarma, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), UMKE, Özel Harekat  Polisleri ve Bitlis'ten gelen dalgıç polis ekipleri ile güvenlik korucularının  katılımıyla başladı.

Akdoğan'ın terliğinin bulunduğu Bekirhan Çayı ve çevresinde çalışmalar yoğunlaştırılırken, dalgıç ekiplerince çayda arama yapılmaya devam edildi.

Çayın mezraya 5 kilometre mesafesinde Akdoğan'ın cesedine ulaşıldı.

Akdoğan'ın cesedi olay yerinde savcılık tarafından yapılacak ilk  incelemenin ardından otopsi için Batman Bölge Devlet Hastanesine gönderilecek.

Ulaşlı köyü Atatürk mezrasında yaşayan Akdoğan ailesi, önceki gün evde  olmadığını fark ettikleri 3 yaşındaki oğulları Fatih'i çevrede aramış,  bulamayınca jandarma ile AFAD'a durumu bildirmişti.  Mezraya sevk edilen ekipler, arama çalışmaları sırasında çay  yakınlarında Akdoğan'ın terliğini bulmuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@