Bursa Artvinli hemşireye ağlıyor!

Bursa'da çalıştığı hastanede kalp krizi geçirip ölen hemşire Artvin'de toprağa verilecek.

Bursa Artvinli hemşireye ağlıyor!
banner432

Bursa’nın Mudanya ilçesinde, Devlet Hastanesi hemşiresi Semra Yılmaz, görev yaptığı acil serviste kalp krizi neticesinde hayatını kaybetti. Yılmaz, mesai arkadaşları tarafından göz yaşları içinde ebediyete uğurlandı. 

Mudanya Devlet Hastanesi bu sabah büyük bir acıya uyandı. Hastanenin sevilen sîmâlarından Semra Hemşire, sabahın erken saatlerinde evinde rahatsızlandı. Semra Yılmaz hemen görev yaptığı hastaneye getirildi. Aynı zamanda kendisinin de mesai yeri olan acil serviste uzun süren resüsitasyon çabaları sonuç vermedi. Hasta ve hastane çalışanlarının gönlünde büyük bir yere sahip olan Semra Yılmaz, geçirdi kalp krizi neticesinde hayatını kaybetti. Yılmaz'ın cenazesi, acil serviste düzenlenen törenin ardından memleketi Artvin’e uğurlandı. 

İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan’ın da katıldığı cenaze töreni sırasında mesai arkadaşları göz yaşlarına boğuldu. Mesai arkadaşları haklarını helâl ederken, kendileri de arkadaşlarından helâllik istediler. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdul
Abdul - 4 ay Önce

Allah rahmet eylesin daha bir hafta evel samsundada hastanede calisan bir kadin kalbkrizi gecirmis ölmüs Yani hastanelerde calisan bayanlara bunlarin olmasi tesadüf olmali

banner421