banner491

Artvin’de Trabzonspor sevgisi tartışılmaz

Artvin'de Trabzonspor futbol okulu açıldı.

Artvin’de Trabzonspor sevgisi tartışılmaz

Karadeniz Bölgesi illerinde taraftarı en çok olan illerin başını Artvin çekmekte. Artvin’de Trabzonspor sevgisi tartışma götürmez. Hopa’dan Yusufeli’ne Borçka’dan Şavşat’a Trabzonspor sevdası kalplere yazılmıştır.

TRABZONSPOR FUTBOL OKULU

Artvin’in Borçka ilçesinde kurulan “Trabzonspor Futbol Okulu” da Trabzonspor sevgisini aşılama noktasında önemli çalışmalara imza atmakta. Trabzon’da “Trabzon Artvinliler Derneği" Başkanı Ahmet Külekçi’yi ziyaret eden Borçka Yıldız Ayaklar Spor Kulübü Başkanı Osman Genç ve Yönetim Kurulu Üyeleri Veysel Ertürk, Fatih Cineviz, Çağlar Yılmaz, Ahmet Çakmak ve Yusuf Ataman Trabzon kulüp çalışmaları ve hedefleri hakkında bilgi verdiler.

08-61 KARDEŞLİĞİ KALPLERE YAZILMIŞ

Artvin-Trabzon arasındaki kardeşlik köprüsünün Trabzonspor ile sağlam temellere oturduğunu dile getiren başkan Külekçi “Artvin Borçka ilçemizde yeni kurulan çiçeği burnundaki kulübümüze bu önemli yolda başarılar diliyorum. Artvin’de kalplere 08 yazılır gönüllerde ise 61 Trabzonspor sevgisi vardır” ifadesinde bulundu.

Artvin’de Trabzonspor sevgisi tartışılmaz

Artvin’de Trabzonspor sevgisi tartışılmaz


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vedat Dabağ Gümüşhane
Vedat Dabağ Gümüşhane - 13 ay Önce

Aslında bu bölgelere Trabzonspor sevgisi kazandırılmli .Ben niyemi Bu renklere sevdalıyım futbolda çağ atlatan tek takım. İstanbulu Sultan Mehmet Han aldiysa. Bizde futbolda isyan edip o düzeni bitirdik. Ölene kadar seni seveceğim Bordom Mavim benim.

ESENLER
ESENLER - 13 ay Önce

Helal sana g.haneli kardeşim gerçek trabzonsporlular sizsiniz

banner441

banner494