7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Artvin'de yol tekrar trafiğe açıldı!

Artvin'de meydana gelen heyelan sonrası yol tek şerit olarak trafiğe açıldı.

Artvin 01.07.2022, 16:38
Artvin'de yol tekrar trafiğe açıldı!

Artvin'de bu sabah Hopa-Kemalpaşa arasındaki Karadeniz Sahil Yolu üzerinde meydana gelen 1 kişinin ölümü 2 kişinin de yaralanması ile sonuçlanan heyelan sonrası kapanan yolun trafiğe açılması için çalışmalar tamamlanarak yol kontrollü olarak ulaşıma açıldı.

Artvin'de yol tekrar trafiğe açıldı!

Sarp Sınır Kapısı'ndaki yoğunluk nedeniyle yol kenarında park halinde bekleyen tırların üzerine kaya parçalarının düşmesi sonucu göre 2 tır büyük zarar görürken, 2 tır ise kısmi zarar gördü. Tırlarda bulunan Azerbaycan uyruklu bir vatandaş hayatını kaybederken, olayda 2 kişi de yaralandı. Kısa sürede bölgeye sevk edilen UMKE, AFAD, jandarma ekipleri heyelanlı bölgede güvenlik önlemleri aldı.


Artvin'de yol tekrar trafiğe açıldı!

Sarp Sınır Kapısı'na giden yolun trafiğe kapalı olması nedeniyle araçlar uzun kuyruklar oluşturdu. Kapanan karayolu için Karayolları 10. Bölge Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından başlatılan yol açma çalışmaları sonrası Karadeniz Sahil Yolu kontrollü olarak ulaşıma açıldı.

Artvin'de yol tekrar trafiğe açıldı!


Yorumlar (1)
Serkan 2 ay önce
Zavallı çile kurbanı oldu , kim bilir kimleri yetim bıraktı , Allah rahmet eylesin. buradaki Tır esnafının kaderi de bu kardeşimiz gibi olmasın , kuyruk oluşmaması adına bir çözüm bulunsun artık. Yazık gerçekten.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@