banner526

banner533

banner513

 2 bin 700 metrede demokrasi bayramını kutladılar

Artvin’in Borçka ilçesinde Gürcistan’a sınırına yakın olan 2 bin 700 rakımlı Lekoban ile Naçadirev Yaylası’nda demokrasi şöleni düzenlendi. 

Artvin 15.07.2019, 11:00
 2 bin 700 metrede demokrasi bayramını kutladılar

Artvin’in Borçka ilçesinin Camili (Macahel) bölgesindeki 2 bin 700 rakımlı Yaylada, vatandaşlar tarafından demokrasi şöleninde, Vatan sana canim feda-Şehitler ölmez vatan bölünmez, sloganları ile yankılandı. 

Zorlu yolculuk sonrası kar kütlesine ulaşan bir gurup vatandaşlar, burada kütlenin üzerini bayraklar ile süsülmedikten sonra, hain girişimi bir kez daha lanetledi. Festival havasında geçen demokrasi şöleni, doğanın tadına varılarak gerçekleştirilen şölende bayraklar açıldı dualar okundu ve ikramlar sunuldu. 

Borçka ilçesinden 6 saat süren yolculuk sonrası 2 bin 700 rakımdaki şölende bir konuşma yapan (Macahel) Camili-Efeler Muhtarı Cavit Kahya, 15 Temmuz’da kabus ve ihanet gecesi yaşandığını belirterek, “Yüksek rakımı seçmemizdeki amaç,arkamızda bulunan Gürcistan sınır’ı olduğu için buraları seçtik ve kutlamamızı yüksek kesimden duyurmak istedik ve milli irade bilincini hiçbir zaman unutmamış ve bu zaman kadar aynı aşkla ve şevkle yaşamış bir Türk milletiyiz” ifadelerini kulandı. 

Demokrasi bayramına renk katanlar arasında 4 yaşındaki Zeynep Akyıldız ise İstiklal Marşını ezbere okudu. 

Yorumlar (1)
Serkan BOSTAN 1 yıl önce
Sınıf öğretmenlerinin yer değiştirmesi kolaylaştırılmalıdır tekrar il içi ve il dışı yer değiştirme hakkı verilmelidir sınıf öğretmenlerinin il içi ve il dışı yer değiştirme sorunu çözülmelidir bunun için sınıf öğretmenlerine branş öğretmenliği hakkı verilmelidir sesimizi duyun artık lütfen destek verin arkadaşlar farklı kurumlarda farklı alan sınavları açılmasını bekliyoruz farklı kurumlarda farklı kadrolar açılmalıdır müfettişlik uzmanlık müsteşarlık müdürlük şube müdürlüğü oda başkanlığı genel başkanlık denetmenlik daire başkanlığı bölge müdürlüğü danışmanlık hakimlik kaymakamlık başdanışmanı başdenetçi gibi sınavlar açılmalıdır lütfennnnnnnnn gerçekten bekliyoruz lütfennnnnnnnn

Gelişmelerden Haberdar Olun

@