Süleyman Soylu Arsin'den hayır diyenlere seslendi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Arsin'de halka seslendi.

Arsin 07.03.2017, 18:16 13.03.2017, 15:14
Süleyman Soylu Arsin'den hayır diyenlere seslendi

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Trabzon ziyaretleri kapsamında Arsin ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Ulu Cami önünde vatandaşlara hitap eden bakan Süleyman Soylu’ya Trabzon büyükşehir Beleidye Başkanı orhan Fevzi gümrükçüoğlu, Milletvekilleri, Arsin beeldiye Başkanı Erdem Şen ve partililer eşlik etti.

Arsin Belediye Başkanı Erdem Şen, yaptığı konuşmada “Allah razı olsun. Arkasında Sayın Cumhurbaşkanımıza onunla birlikte büyük bir destek veriyoruz.” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Arsin’de şu ifadeleri kullandı;

"Gecesini gündüzünü bu aziz millet için harcayan, ülkenin kalkınması gelişmesi için geri adım atmayan Recep Tayyip Erdoğan’dan size selam getirdim. Binali Yıldırım’dan selam getirdim. Gittiğim yerlerden selam getirdim. Biz ne zaman size geldiysek bizi yüzüyüz asık göndermediniz. Önemli bir kararın arifesindeyiz. Burada 14 yıldır öyle kararlar veriyorsunuz ki Türkiye’yi engellemek isteyenlere biz varız diyorsunuz. Çok badirelerden çok sıkıntılardan geçtik. Hepsini siz yaşadınız. Korkularımız var. Arkamıza dönüp bakıyoruz. 4-3 yıla bakıyoruz. Gezi olaylarını bize musallat ettiler.

Süleyman Soylu Arsin'den hayır diyenlere seslendi


CELLATLIĞI DESTEKLEMENİZİ İSTEMİYORUM

Bizim ailemiz darbe görmüş bir ailedir. Meclisin üzerinde uçak uçuyorsa darbe var dedik. Başbakanımızı aradım. Dedim ki darbe oluyor galiba. Kimse bunu düşünemezdi. Bu milletin başına 26 mayısı yaparlarken kimse düşünmedi. Böyle bir hainlikle karşılaşacağını düşünmedi. Bugün hain diyenlere sesleniyorum. 1980’deki cellatlığı desteklemenizi istemiyorum.

Süleyman Soylu Arsin'den hayır diyenlere seslendi

Kılıçdaroğlu koltuğunu korumak için PKK ile kol kola girdi. Nusaybin'deydim türk bayrağı vardı. Kılıçdaroğlu eğer bu millet sizin o hesaplarınızı sandığa gömmezse ben birşey bilmiyorum. Haydi Arsin herkes sesimizi duysun. 16 Nisan'da bu sandıkları patlatmaya hazır mısın?"

Süleyman Soylu Arsin'den hayır diyenlere seslendi

Süleyman Soylu Arsin'den hayır diyenlere seslendiTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
halim 4 yıl önce
CIDDIYE HIC ALMIYORUM SOYLUYU .BEN YAGCIDAN KUL OLANDAN KORKAKTAN HIC HOSLANMAM .DELIKANLI OLANI DOGRU SOYLEYENI HAK YEMEYENI VE MAZLUMUN YANINDA OLANI SEVERIM .CUN KU BEN ATATURK UN COCUGUYUM.
KEREM 4 yıl önce
PKK İLE KOLKOLA GİRENLERİ ZAMANINDA GÖRDÜK !!
Ali Papa 4 yıl önce
Herşeyi anladıkta,26 Mayısta ne olmuştu?Hayırlara vesile olsun inşaAllah.
Hayır.nokta 4 yıl önce
Padişahlık istemiyoruz otur oturduğun yerde.
Trabzon 4 yıl önce
Ali papa adından belli zaten ama ekmeğini yediğimiz auyunu içtiğimiz havasını soluduğumuz hava hakkına EVET DE VİCDANIN RAHATLASIN
Halim bey sayın bakanın korktuğunu nerede gördün, 15 temmuzda trt yi fetöden almaya gittiğindemi, chp nin gidemediği illerimize gittiğindemi, teröristleri temizlemek için gittiği cephede mi
Yazıklar olsun
hhh 4 yıl önce
bir kişiye bu kadar yetki verilemez

Gelişmelerden Haberdar Olun

@