Arsin OSB Akademisinde eğitim

Arsin OSB Akademisinde ‘İşimin Lideriyim’ eğitimi verildi.

Arsin 05.10.2018, 10:52 05.10.2018, 10:57
Arsin OSB Akademisinde eğitim

Arsin Organize Sanayi Bölgesinde yer alan işletmelerin kurumsal yapılarını güçlendirmek amacıyla planlanan “İşimin Lideriyim” konulu eğitim Trabzon Arsin Organize Sanayi Bölge Müdürlüğünde yapıldı.

“İşimin Lideriyim” konulu eğitim seminerinde etkili ilişki ve hedef yönetimi performansı başarıya yönlendirme becerilerinin geliştirilmesi konuları hakkında bilgi verildi. Programda ayrıca liderlik ve yöneticilik, akıllı hedef belirleme, performans takip etme, motive etme, etkili delegasyon, geribildirim becerilerinin geliştirilmesi yönünde bilgiler de verildi. Firma sahipleri, yöneticiler ve kurumlarda iş ve ekip yönetimi yapan çalışanlardan 44 kişinin katıldığı eğitim Uzman Psikolog Ezgi Kadıoğlu Yangın’ın sunumlarıyla, Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü konferans salonunda yapıldı.

Arsin OSB Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çelebi, “Hayat Boyu Öğrenim kavramına verdiğimiz önem gereği, tüm bu eğitimlerin kişisel gelişimimize, işimizin gelişimine katkı sağlayacağı umut ederim. OSB Akademisi çatısı altında düzenlediğimiz eğitimlere destek veren kurumlara, kişilere ve hepsinden önemlisi eğitimlere katılanlara sonsuz teşekkürlerimi sunarım.” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@