Arsin'de 2 bin kişi birlikte iftar etti

Arsin'de halk iftarına 2 bin kişi katıldı.

Arsin'de 2 bin kişi birlikte iftar etti

Trabzon Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği halk iftarı Arsin ilçesinde gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediyesi ve Arsin Belediyesinin birlikte düzenlediği halk iftarına Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Arsin Belediye Başkanı Muhammet Sait Gürsoy, Arsin Kaymakam Vekili Hasan Balcı, AK Parti Arsin İlçe Başkanı Tolga Şen ve yaklaşık 2 bin vatandaş katıldı. Arsin Sahil Parkında düzenlenen iftar öncesinde Trabzon Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımı konser verirken iftara katılan her bir vatandaşla Başkan Zorluoğlu ve Başkan Gürsoy bizzat ilgilendi.

Yoğun bir katılımın olduğu iftar sonrasında ise Başkan Gürsoy iftar organizasyonunda emeği geçen personellere ve iftar alanında bulunan çocuklara dondurma ikram etti.

Arsin'de 2 bin kişi birlikte iftar etti

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER 

İftar organizasyonuyla alakalı açıklama yapan Zorluoğlu, geleneksel hale gelen açık hava halk iftarlarını devam ettirdiklerini ve Arsin’deki yoğun katılımdan dolayı memnuniyet duyduklarını ifade etti. İftara katılan hemşerilerine teşekkür eden Gürsoy ise “Her yıl geleneksel olarak Büyükşehir Belediyemizle birlikte açık havada halk iftarımızı gerçekleştiriyoruz, güzel bir hazırlık yapmıştık ve vatandaşlarımızın da katılımı üst düzey olunca iftarımızı mesut bir şekilde açtık. Büyükşehir Belediyemizin büyük bir emeği var bu yüzden emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Bu tür iftarlar hem Ramazan ayının manevi iklimine uygun oluyor hem de birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyor. Vatandaşımızın ilgisi ve bizlere olan yakın ilgisi de gönül belediyeciliğinde ilerlediğimizi bizlere tekrardan göstermiş oldu. Katılım gösteren her bir hemşerime yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Arsin'de 2 bin kişi birlikte iftar etti

Arsin'de 2 bin kişi birlikte iftar etti

Arsin'de 2 bin kişi birlikte iftar etti

Arsin'de 2 bin kişi birlikte iftar etti

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şükriye
Şükriye - 11 ay Önce

Sevecen cana yakın iyi bir adam,ancak iyi olmakla olmuyor arsinin hizmete yatırıma ihtiyacı var ,merkezde sokak aralarında yollar berbat,sıvasız çok bina var , çarpık kentleşme başlamış, kısaca Arsin de belediye başkanını çok iş bekliyor,bekleyip göreceğiz , Allah yardımcın olsun Sait bey

SIRADAKİ HABER