banner526

banner535

Başkan Çebi Plaj Düzenlemelerini Yerinde İnceledi

Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi plaj düzenlemelerini yerinde inceledi.

Araklı 23.05.2019, 12:35
Başkan Çebi Plaj Düzenlemelerini Yerinde İnceledi

Trabzon'un Araklı ilçesinde bulunan uygun bölgelerde plaj düzenleme çalışmaları başlatılacaktı. Üç bölgede başlatılması düşünülen çalışmaların ilki başladı.

Liman bölgesinde başlatılan çalışmayı Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi teknik ekibi ile birlikte yerinde inceleyip, planlama çalışmalarını bizzat takip etti. Araklı limanının arka tarafında oluşturulan plajda soyunma kabinleri, duş alanları, yürüyüş yolları ve peyzaj çalışmaları yapılacak.

Yaza Merhaba projeleri ile Araklı yaz aylarında çok güzel etkinlikler ve sosyal alanlarla buluşacak. Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi yaptığı açıklamada; "Vatandaşlarımız tarafından plaj hususunda yoğun bir talep alıyorduk. Sahil ilçesiyiz ve doğru düzgün bir aile plajımız bulunmuyordu. Hemen bu duruma müdahil olarak 3 adet plajın oluşturulmasını planladık. Nihayetinde ilk plajın çalışmalarını başlattık. Burada vatandaşlarımızın ücretsiz bir şekilde ailecek faydalanabilecekleri plaj oluşturuyoruz. Yürüyüş alanları, soyunma kabinleri, duş alanları gibi bir plajda olması gereken tüm ihtiyaç alanlarının çalışmalarını gerçekleştireceğiz. İnşallah yakın bir zamanda plajı hazır hale getirerek vatandaşlarımızın bu yaz faydalanmasını sağlayacağız." ifadelerine yer verdi.

Başkan Çebi Plaj Düzenlemelerini Yerinde İnceledi

Başkan Çebi Plaj Düzenlemelerini Yerinde İnceledi


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@