Araklı yağmura rağmen film seyretti

TUFFEST kapsamında film gösterimleri yapıldı.

Araklı 22.08.2017, 14:44
Araklı yağmura rağmen film seyretti

Araklı halkı, yağmur yağmasına rağmen gösterime giren filmi izlemeye devam etti

 
16-26 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen 1. Trabzon Uluslararası Film Festivali (TUFFEST) kapsamında, dün Araklı ilçesinde Uzun Hikaye filmi gösterime sunuldu. Seyircinin yoğun talebi üzerine festival komitesi Araklı’da çekilen ve festivalde yarışan Bulutların Üstünde filmini Araklı halkına izletti. Yazık sinemaya Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Festival Başkanı Dursun Çağlayan, Festival Yürütme ve Denetleme Kurulu Basın Sözcüsü Fedai Çakır, Dondurmam Kaymak ve Mezarcı filminin başrol oyuncusu Turan Özdemir, Mezarcı filminin yönetmeni Talip Karamahmutoğlu, Mezarcı filminin oyuncularından Hakan Ekşen ve birçok yönetmen ile oyuncu katıldı.

Araklı yağmura rağmen film seyretti
 
YOMRA YAZLIK SİNEMAYA KAVUŞUYOR
Yomra ilçesinde bugün Nadide Hayat gösterime girecek. Trabzon Uluslararası Film Festivali (TUFFEST) kapsamında 7 ilçede yazlık sinemada halka sunuluyor. Bu akşam Trabzon’un Yomra ilçesinde Nadide Hayat sinemaseverlerle buluşuyor. Başrollerini Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler’in oynadığı ve yönetmen Çağan Irmak’ın filmi Nadide Hayat saat 20.00’da halka ücretsiz olarak gösterilecektir.
 
MAÇKA YARINI BEKLİYOR
Trabzon’da 1.’si düzenlenen Uluslararası Film Festivali kapsamında yarın Maçka ilçesinde Kalandar Soğuğu yazlık sinemada halka gösterilecek. Trabzon’da çekilen ve Oscar adayı olan filmin başrollerini Haydar Şişman ve Nuray Yeşilaraz oynuyor. Yönetmen Mustafa Kara’nın filmi Kalandar Soğuğu yarın saat 20.00’da gösterime girecek.

Araklı yağmura rağmen film seyretti
 
ZAĞNOS VADİSİ’NDE ERTUĞRUL
Her gün bir ilçede ücretsiz olarak yazlık sinemada film gösterime sunan Trabzon Uluslararası Film Festivali (TUFFEST), bu akşam Zağnos Vadisi’nde Ertuğrul 1890’ı izletecek. Başrollerini Masaaki Uchino, Kenan Ece’nin oynadığı ve yönetmen Mitsutoshi Tanaka’nın filmi Ertuğrul 1890 saat 20.00’da halka ücretsiz olarak gösterilecektir.
 
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@