Akçaabat-Trabzon arasındaki yol sorunu son bulacak!

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Pulathane Bulvarı projesinde incelemelerde bulundu.

Akçaabat-Trabzon arasındaki yol sorunu son bulacak!

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Akçaabat-Trabzon arasındaki yol sorununu çözüme kavuşturmak için çalışmaların devam ettiği Pulathane Bulvarı projesinde incelemelerde bulundu.

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim beraberindeki Belediye Başkan Yardımcısı Ali Güngör, AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe ve Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş ile birlikte ilçe için önemli projelerden biri olan Pulathane Bulvarı’nı inceledi. Pulathane Bulvarı projesinin sahil yolundaki trafiğinin yüzde 40'ını taşıyacağını belirten Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, "Akçaabat-Trabzon arasındaki yol sorununu kısa vadede çözüme kavuşturmak için Pulathane Bulvarı’nın tamamlanması yönündeki çalışmalarımız devam ediyor. Akçaabat ve bölge trafiği için can damarı olan Pulathane Bulvarı, tamamlandığı takdirde sahildeki trafiğin yüzde 40’ını taşıyacak niteliktedir. Bu sayede genellikle yaz aylarında artan trafik rahatlamış olacak. Bizim isteğimiz ivedilikle bulvarın tamamlanmasıdır. Bu bağlamda yapılan çalışmaların hız kazanmasını temenni ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
king
king - 4 ay Önce

sahile dokunmayın ne yaparsanız yapın...

İsa Sayar
İsa Sayar - 4 ay Önce

Trabzon-Akçaabat arası doldurulup hem yol yapılmalı hem de şehre düz arazi kazandırılmalıdır. Bu araziye Okul, cami, külliye gibi bizim kültürümüze ait şeyler yapılmalıdır. Vatandaşın isteği bu yönde.

Cançıkar HUYÇIKMAZ.
Cançıkar HUYÇIKMAZ. @İsa Sayar - 1 ay Önce

YOK YAHU. BAŞKA İSTEĞİN. SAHİL GÖZÜNE GİRSİN SENİN EMİ.

Rant düşmanı
Rant düşmanı @İsa Sayar - 4 ay Önce

Senin beynini hanibal yesin. Rant sizi esir almış

Sempeer
Sempeer - 4 ay Önce

2. veya 3. sınıf planlamacılarına sesleniyorum, milleti denizinden ayırmayın.

Kadirsen
Kadirsen - 4 ay Önce

Sahil bırakmadınız karadenizde bir tek sahil değil cevreyi ormanlık alanları yok ediyorsunuz.bu yol sorununu doğaya zarar vermeden yapın lütfen.

Karşıyaka
Karşıyaka - 4 ay Önce

Uğurlu Karşıyaka yolu beşirli insin artık

Fırtına Kuşu
Fırtına Kuşu - 4 ay Önce

Karşıyaka - Aydınlıkevler köprüsü neden bitirilmiyor? 10 Temmuz - 1 Ağustos arasında çok hızlı ilerleyen köprü ayakları, maalesef artık tamamen durmuş durumda. Yazık. Koskoca 3 ay geçti çoktan bitmeliydi. 3 aydan beri ayaklar aynı hizada. sürekli takip ediyorum. Bu işe kim DUR diyecek merak ediyorum? Yetkililerin bu durumu açıklamasını bekliyorum

Bizo61
Bizo61 - 4 ay Önce

Molozu tamamlayın ve ışıklandırın lütfen

Ofli
Ofli - 4 ay Önce

Nereten keçiy bu yol. ......


SIRADAKİ HABER

banner513