banner560

Akçaabat-Trabzon arasındaki yol sorunu son bulacak!

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Pulathane Bulvarı projesinde incelemelerde bulundu.

Akçaabat 28.10.2019, 14:43
Akçaabat-Trabzon arasındaki yol sorunu son bulacak!

Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, Akçaabat-Trabzon arasındaki yol sorununu çözüme kavuşturmak için çalışmaların devam ettiği Pulathane Bulvarı projesinde incelemelerde bulundu.


Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim beraberindeki Belediye Başkan Yardımcısı Ali Güngör, AK Parti Akçaabat İlçe Başkanı Ahmet Hüseyin Altıntepe ve Karayolları Bölge Müdürü Selahattin Bayramçavuş ile birlikte ilçe için önemli projelerden biri olan Pulathane Bulvarı’nı inceledi. Pulathane Bulvarı projesinin sahil yolundaki trafiğinin yüzde 40'ını taşıyacağını belirten Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, "Akçaabat-Trabzon arasındaki yol sorununu kısa vadede çözüme kavuşturmak için Pulathane Bulvarı’nın tamamlanması yönündeki çalışmalarımız devam ediyor. Akçaabat ve bölge trafiği için can damarı olan Pulathane Bulvarı, tamamlandığı takdirde sahildeki trafiğin yüzde 40’ını taşıyacak niteliktedir. Bu sayede genellikle yaz aylarında artan trafik rahatlamış olacak. Bizim isteğimiz ivedilikle bulvarın tamamlanmasıdır. Bu bağlamda yapılan çalışmaların hız kazanmasını temenni ediyoruz” dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (19)
king 2 yıl önce
sahile dokunmayın ne yaparsanız yapın...
İsa Sayar 2 yıl önce
Trabzon-Akçaabat arası doldurulup hem yol yapılmalı hem de şehre düz arazi kazandırılmalıdır. Bu araziye Okul, cami, külliye gibi bizim kültürümüze ait şeyler yapılmalıdır. Vatandaşın isteği bu yönde.
Cançıkar HUYÇIKMAZ. 2 yıl önce
YOK YAHU. BAŞKA İSTEĞİN. SAHİL GÖZÜNE GİRSİN SENİN EMİ.
Rant düşmanı 2 yıl önce
Senin beynini hanibal yesin. Rant sizi esir almış
Sempeer 2 yıl önce
2. veya 3. sınıf planlamacılarına sesleniyorum, milleti denizinden ayırmayın.
Kadirsen 2 yıl önce
Sahil bırakmadınız karadenizde bir tek sahil değil cevreyi ormanlık alanları yok ediyorsunuz.bu yol sorununu doğaya zarar vermeden yapın lütfen.
Karşıyaka 2 yıl önce
Uğurlu Karşıyaka yolu beşirli insin artık
Fırtına Kuşu 2 yıl önce
Karşıyaka - Aydınlıkevler köprüsü neden bitirilmiyor? 10 Temmuz - 1 Ağustos arasında çok hızlı ilerleyen köprü ayakları, maalesef artık tamamen durmuş durumda. Yazık. Koskoca 3 ay geçti çoktan bitmeliydi. 3 aydan beri ayaklar aynı hizada. sürekli takip ediyorum. Bu işe kim DUR diyecek merak ediyorum? Yetkililerin bu durumu açıklamasını bekliyorum
Bizo61 2 yıl önce
Molozu tamamlayın ve ışıklandırın lütfen
Ofli 2 yıl önce
Nereten keçiy bu yol. ......
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@