Akçaabat'ta her yerde çalışma var

Akçaabat Belediyesi çalışmalarını sürdürüyor.

Akçaabat 16.04.2018, 16:08
Akçaabat'ta her yerde çalışma var

Trabzon, Akçaabat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede sahil kesiminden yüksek kesimine kadar neredeyse her mahallede yol bakım ve onarım, yeni yol açma ve genişleme, kanal ve kanava temizliği, dere geçişlerine büz koyma, parke tamiratı ve parke yapımı, tretuvar çalışmalarına ara vermeden sürdürüyor.



Çalışmalar kapsamında; ilçede Nefsipulathane Mahallesi, İnönü Caddesi, Yaylacık Mahallesi’nde parke çalışmaları devam ederken Yıldızlı ve Söğütlü Mahallelerinde de tretuvar çalışmaları yapılıyor.

Akçaabat Esentepe, Akçakale, Adacık, Uçarsu, Mersin, Söğütlü, Darıca, Doğanköy, Derecik, Fındıklı Mahallelerinde malzemeli yol bakımı yapan Akçaabat Belediyesi Fen İşleri Ekipleri aynı zamanda Söğütlü, Aydınköy, Uçarsu, Derecik, Dörtyol Mahallelerinde ve ilçenin birçok mahallesinde yeni yol açma çalışmalarına devam ediyor.

Akçaabat'ta her yerde çalışma var

“KENTİN HER NOKTASINA HİZMET”

Alt ve üst yapı alanındaki çalışmalarına büyük önem verdiklerine dikkat çeken Belediye Başkanı Şefik Türkmen, “İlçemizi, bugüne kadar ortaya koyduğumuz çalışmalarla her noktasına hizmet giden bir kent yaptık. Özellikle Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz büyük bir özveri göstererek, kentin her noktasındaki ihtiyaçlara kısa zamanda cevap verebilmek için çalışmalarını geniş bir yelpazede sürüyor. Kentimizin her noktasındaki taleplere cevap vermek için sürdürülen çalışmalar aralıksız olarak devam edecektir.” şeklinde konuştu.
 
Akçaabat'ta her yerde çalışma var
Yorumlar (3)
AHMET BULUT 3 yıl önce
AKÇAABAT BELEDİYESİ İLE ÇALIŞMAK AYNI KAREDE OLMA ŞANSLARI YOK.BOŞUNA SAYFALARINIZI KARARTMAYIN
AKÇAABATLI 3 yıl önce
OSMANBABA MAH. YOLLARINA DA Bİ BAKSALAR ÇOK İYİ OLACAK.. AMA NERDE
OSMAN LERMİOĞLU 3 yıl önce
MICIR SERMEK YOL YAPMAK MI? HADİ CANIM SENDE...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@