Akçaabat Belediye Başkanından suçlamalara tepki

Emniyette ses yok! Başkan Şefik Türkmen suçlamaları reddetti Bu görüntünün sorumluları kim?

Akçaabat Belediye Başkanından suçlamalara tepki

Haber61 - Haber Servisi

Akçaabat Belediye Başkanı Şefik Türkmen, Söğütlü Mahallesi’nde içinde yavruların da bulunduğu 8 köpek ve 2 kedinin zehirlenerek katledilmesinin ardından Akçaabat Belediyesinin suçlanmasına tepki gösterdi.

Türkmen, “Bu olayı belediyemize mal etmek doğru değildir. Kim yapmış, neden yapmış ise güvenlik güçlerince tespit edilmesi ve gerekli cezayı alması gerekmektedir.” dedi. Akçaabat Belediyesi’nin hayvanlara ve doğaya özel önem verdiğini ifade eden Türkmen, “Akçaabat Belediyesi olarak bölgede ilk hayvan barınağını yapan belediyeyiz. Doğaya ve hayvanlara özel önem gösteren bir belediye olarak bu olayı bizim yapmış olduğumuzu düşünmek; insanları töhmet altında bırakmak doğru bir yaklaşım tarzı değildir.

Bu şekilde anılmamız bile üzüntü vericidir.” şeklinde konuştu. Bu arada Akçaabat Emniyeti ile Trabzon Emniyeti ortaklaşa soruşturma açmasına rağmen halen daha canileri bulamadı.

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 12:30


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
davut
davut - 2 hafta Önce

Doğru belediye değildir suçlu CHP'dir. AKP'liler hiçbir konuda suçlu olamaz asla yanlış yapamaz. Zehirlemişsiniz işte neyin kafası

Mavi firtina
Mavi firtina - 2 hafta Önce

Sözde insanlik vijdan dugulari olan sözde muhafezakar sözde müslüman olan bir toplum ve sözde adalet yaziklar olsun insanda biraz vijdan olur biraz Allah sevgisi olur.

anonymous
anonymous - 2 hafta Önce

kim yapmışsa Allah tez zamanda belasını versin.

Yasemin
Yasemin - 2 hafta Önce

Bi git artık. Bu güne kadar ki zehirleme olayında kaç tanesinin peşine düştün söyleyin. Hiç barinağinizin rezil durumu gönüllüler ile koordineli çalışmama isteğiniz. Bunuda bıraktım büyükşehir belediyesinin çağrısına bile geri dönmeyen yerinde sayan eski köhne bir belediye.

X
X - 2 hafta Önce

Yazık barınak neden yok. Kayseri'de bir köpeğin çocuğu öldürdüğünü unutmayalım. İş işten geçmeden çözüm bulunmalı. Bunun a sı b si yok..

Ateist
Ateist - 2 hafta Önce

Müllmann diyenler sizin yüzünüzden ATEISTIM.
Cünkü vicdani olmayanın dini olsa ne yazar.
Hz Muhammet kilicla,zorbalikla bu dininyaydi gerisi felaket.

Sarı fırtına
Sarı fırtına - 2 hafta Önce

Doğru bölgenin İlk hayvan barınağını açan Akçaabat belediyesi dir. Ancak onların kulaklarına küpe vurup sokağa salan da ilk Akçaabat belediyesi olmuştur. Ben de hayvanseverlerden biriyim. Benim de evlatlarım okula gidiyor. Bu sokağa saldiginiz köpeklerden herkes korkuyor. Zehirleyen ne kadar suçluysa belediye de o kadar suçludur.

FATİH
FATİH - 2 hafta Önce

bahçecik soğuk olmasa yorum yapacam da soğuk beee


banner443