Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan fındık üreticilerine mesaj

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Fındık üreticisini mağdur etmeyeceğiz” 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan fındık üreticilerine mesaj
banner432

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, fındık üreticilerini mağdur etmeyeceklerini ve Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) kanalıyla destek vermeye devam edeceklerini açıkladı. 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu mitinginde yaptığı açıklamada fındık üreticisinin her meselesinin kendileri açısından önemli olduğunu söyledi. Dünya fındık üretim ve ihracatında Türkiye’nin lider ülke olduğuna dikkat çeken Erdoğan, “Başta Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımız olmak üzere fındıkla ilgili tüm kurumlarımız fındık üretiminin daha sağlıklı hale getirilmesi konusunda çok ciddi bir hazırlık içerisindedir. Siz muhalefetin esip gürlediğine bakmayın. Onlar sadece konuşur, biz ise ne söylediysek yaparız. Buradan söylüyorum, fındık üreticimizin mağdur olmasına müsaade etmeyeceğiz. Bugüne kadar Ordulu çiftçilerimize 3 katrilyonu (milyar) aşkın destek sağladık. 2002’den bu yana 46 bin vatandaşımızı İŞKUR aracılığı ile iş sahibi yaptık. Dolayısıyla TMO bu konuda fındık üreticisinin yanındadır. Kendileriyle toplantılarımı yaptım. Siz muhalefetin atıp tutmasına bakmayın. Bunlar yalanı rahat söyler. Bunların iktidarında fındık müstahsilimizin ne hale geldiğini biliyorsunuz. Aman onların oyununa gelmeyin. Biz verdiğimiz sözün arkasındayız, arkasında olmaya devam edeceğiz. Hiç bu oyunlara gelmeyin ve şu 5 gün içerisinde de bunların defterini tam manasıyla bükün" dedi. 

"SOLCULAR HAYVANLARI SAKATA ÇIKARIR"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ordu'da eski stadyumun yerini Millet Bahçesi yapacağız. Çevrecilik bizim işimiz. Solcular çevreden anlamaz. Solcular ağaç keser, hayvanları sakata çıkarır" ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Adsız
Adsız - 13 ay Önce

Bu fındığı ferroliye kim peşkeş çekti?sorgusuz sualsiz esnafın kucağına fındık üreticisini kim bıraktı?

Miraç Akpınar
Miraç Akpınar - 13 ay Önce

Fındık üreticisini şimdiye kadar görmeyen duymayan Cumhurbaşkanımız şimdi ne olduda fındığı gördü.
Hikaye bol bol hikaye.

Davut
Davut - 13 ay Önce

16 yıl sonra mı

Hayrettin
Hayrettin - 13 ay Önce

16 yıldır kandırıyor.kimse inanmaz artık

Off 61
Off 61 - 13 ay Önce

Yoruldu bitti.millet Tamam diyor bay bay Erdoğan

Firtina
Firtina - 13 ay Önce

Tünel hastahane yol köprü hepsine eyvAllah fakat milletin refah düzeyini buzdolabına baglamakla bizi alamıyorsunuz fındık 25 lira olmalı üretici çektiği zahmetin karşılığını alamiyor

Yusuf
Yusuf - 13 ay Önce

Ben necmettin erbakan muhsin yazıcıoğlu ikisi bir tek samimi idi diğerlerinin samimiyetine kalben hiç inanmadım yazıcıoğlu o kadar eziyet çekti erbakana o kadar iftiralar ona iftira atanlar bir gün iftiralarında boğulacaklar o kadar fabrikayı o kadar zamları hırsızlıklamı yaptı yazıklar olsun bir gün ak ile kara ortaya çıkacak gerçekten çalanları görmeyenler harama bulaşmayanlara iftira atıyorlar o bu gelir gider kimler geldi kimler gitti son durak kara toprak önemli olan öldüğünde iyiliklerinle anıl Erbakan'ın da Yazıcıoğlu'nun da kıymetini bir gün bilecek bu millet çok bedeller ödeyerek iktidar ALLAHINDIR tek gerçek bu

Torul 29
Torul 29 - 13 ay Önce

Başkan Muharrem ince.nokta


SIRADAKİ HABER

banner393