AK Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali, gençlerle AK Parti'nin kuruluş yıl dönümünde bir araya geldi.

AK Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali, partinin 21’inci yaş günü kutlamaları çerçevesinde Trabzonlu gençlerle bir araya geldi. Küçükali, 14 Ağustos doğumlu gençleri evlerinde ziyaret ederek doğum günlerini kutladı ve onlara hediye verdi.

AK Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali

AK Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali yaptığı açıklamada, “Partimizin kuruluş yıl dönümü münasebetiyle 14 Ağustos doğumlu genç kardeşlerimize AK Parti İl Gençlik Kolları olarak düzenlediğimiz programda 11 ilçe de 28 genç kardeşimizin doğum gününü kutlayıp, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ilettik. Her çaldığımız kapıda güler yüzlerle karşılanıp, samimi sohbetler gerçekleştirdik.

AK Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali

2023 hedefleri doğrultusunda gençlerden en büyük desteği alacağımıza dair hiç bir şüphemiz yoktur. Bugünlü güler yüzler bu söylemimizi daha çok güçlendiriyor. Çünkü bizler çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmadık bırakmayacağız. Ve diyoruz ki; Bu şehrin her sokağında AK Gençliğin izi var. Bir olduk 21 olduk, daha nice yıllarımız olacaktır” ifadelerini kullandı.

Trabzon'da İtfaiye Haftası kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi Trabzon'da İtfaiye Haftası kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi

AK Parti Trabzon İl Gençlik Kolları Başkanı Sefa Küçükali