kebir reklamı

Haber61.net Ajandası...

SOSYAL MEDYADAN SALİH’E TAM DESTEK   Galatasaray - Trabzonspor maçında sahalarda ender rastlanan bir olayla, karşılaşmanın orta hakemi Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart gösteren bordo mavili takımın defans oyuncusu Salih Dursun'a sosyal medya hesabından ta

Haber61.net Ajandası...

banner197
SOSYAL MEDYADAN SALİH’E TAM DESTEK
 
Galatasaray - Trabzonspor maçında sahalarda ender rastlanan bir olayla, karşılaşmanın orta hakemi Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart gösteren bordo mavili takımın defans oyuncusu Salih Dursun'a sosyal medya hesabından taraftarın desteği yağıyor.
 
İşte sosyal medyaya yansıyan ilginç paylaşımlar: Kim ne derse desin Salih Dursun'un  hakeme isyanı ve kırmızı kartı güzeldi ..
 
Salih Dursun berbat futbolcu ama kesinlikse çok iyi hakem, pozisyon net kırmızıydı.!!!
 
Salih Dursun'un çıkardığı kartı resmeden tişört basılsın alalım. Salih'in yaptığını 4,5 yıldır bir tane Trabzonlu yapamadı. Salih milyonlarca futbolseverin sesi oldu..
 
Bravo Salih Dursun. Salih Dursun: "Çok sinirliyim.. Hakem dua etsin sadece kırmızı kart gösterdim.
 
Trabzonsporlu Salih Dursun 10 kusurlu haraketin 10'unuda yapan eyyamcı hakeme kırmızı kart gösterdi.
 
Haftaya oynanacak Fenerbahçe Beşiktaş maçını Salih dursun yönetecek !
 
Arkadaşlarla kendi aramızda Salih Dursun'un hakeme gösterdiği kırmızı kartı tartışıyoruz salih ağır karar vermiş olabilir pozisyon sarı gibi.
 
30 Yıldır Türk futbolunu takip ediyorum Salih Dursun gibi adil  maç Yöneten hakem görmedim.
 
Salih Dursun iyi bir futbolcu olmayabilir ama gerçekten iyi bir hakem..
 
Gösterdiği kırmızı kart %100 doğruyduSalih Dursun: 7 kişiye karşı 12 kişi oynamak adaletsizlikti. Kırmızı kartı 11 kişi kalmaları için çıkardım. Salih Dursun: 7 kişiye karşı 12 kişi oynamak adaletsizlikti. Kırmızı kartı 11 kişi kalmaları için çıkardım.
 
 
“SALİH’İN HAREKETİ UCUZ KAHRAMANLIK!” 2. SAYFADA
[PAGE]
 
SALİH’İN HAREKETİ UCUZ KAHRAMANLIK!
 
Eski Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Kemal Ulusu, Spor Toto Süper Lig'de dün oynanan Galatasaray-Trabzonspor maçının Türk futbolu için bir milat olduğunu söyledi.
 
Galatasaray-Trabzonspor maçı bir milattır. Artık herkes şapkasını  önüne alarak düşünecek. Trabzonspor Kulübü Başkanı da dün çok güzel konuştu.  Aradım ve tebrik ettim. Hakemin de art niyeti yok. Tamamen tecrübesizlik. 7  hakemimize FIFA kokartı veriyoruz. Elinde yeterli hakem yoksa bildirme bu kadar  kişiyi, 3 hakem ver.
 
Çocuğu kurban ettiler. Çok üzüldüm ona da. "Ulusu, Trabzonsporlu futbolcu Salih Dursun'un hakeme kırmızı kart  göstermesini de eleştirdi. Salih'in yaptığını doğru bulmadığını vurgulayan Ulusu, "Salih'in ceza  alması lazım. Bu, onun işi değil. Kendisine hakim olması lazımdı. Hakeme gerekli  şekilde itiraz edebilirsin ama Salih Dursun'un yaptığı ucuz kahramanlık oldu.  Kesinlikle ceza almalı" dedi.
 
 
“KİRLİ BİR OYUNUN PARÇASI OLMAYACAĞIZ” 3. SAYFADA
[PAGE]
 
KİRLİ BİR OYUNUN PARÇASI OLMAYACAĞIZ
 
Trabzonspor- Galatasaray karşılaşmasında kararlarıyla maça damgasını vuran hakem Deniz Ateş Bitnel'e  bordo mavili camiada çok büyük tepki var.
 
Trabzon şehri ve Trabzonspor'a gönül veren milyonlarca insan hakeme ve Türk Futbol Federasyonuna öfkeli. Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği (TSEOB)Başkanı Metin Kara yaşananların kirli bir oyunun parçası olduğunu belirtti.
 
Hakem ve TFF'ye Kara şu sözlerle yüklendi: "Türk futbol tarihinin en kara gecesini yaşatan hakem Deniz Ateş Bitnel'i olmayan vicdanı ile baş-başa bırakıyorum.Yazıklar olsun,bir insan bir karşılaşmayı ancak bu şekilde katleder.Öfkemiz ve tepkimiz büyük. Ama ne olursa olsun sağ-duyulu davranmamız gerek.  
 
Artık sabırlarında taştığını söylemek isteriz. Trabzonspor bu şehrin marka değeridir.Kimse bu değerler üzerinden hesap peşinde olmasın "Trabzonspor camiasının büyük bir camia olduğunu belirten başkan TESOB Başkanı Kara "Sporun barış ve kardeşilik olduğunu bir kez daha altını çizmek isterim.
 
Futbol camiası ise artık çok büyük bir sektör. Milyonlarca insan büyük bir tutku ile takımlarını destekliyor, hafta sonlarını iple çekiyor. Futbolu yönetenler sadece Trabzonspor'un değil hangi takım olursa olsun taraftarlarına saygı duymak zorunda. Adaletli-temiz ve dürüst insanların futbolun başında olmasını istiyoruz." şeklinde konuştu.
 
 
“MHP’DE TRABZON TEŞKİLATI GÖREVDEN ALINACAK MI?” 4. SAYFADA
[PAGE]
MHP’DE TRABZON TEŞKİLATI GÖREVDEN ALINACAK MI?
 
MHP Genel Başkan Yardımcısı Şefkat Çetin, parti tüzüğü gereğince 8 il ve 3 ilçe teşkilatının görevden alındığını açıkladı. MHP'li Çetin, MYK'nın verdiği yetkiye dayanarak Elazığ, Samsun, Tokat, Kırklareli, Tekirdağ, Bayburt, Gümüşhane ve Çorum illerindeki teşkilatlarla; Elazığ Merkez, Bayburt Merkez ve Gümüşhane Merkez'deki ilçe teşkilatlarının parti tüzüğü gereğince görevden alındığını bildirdi.
 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Başkanlık Divanı tarafından görevden alınan MHP Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, bu karardan dolayı müteessir olmadığını, attığı imzayla dava arkadaşlarının fikrini, onların omuzuna yüklediği sorumluluğu yerine getirdiğini söyledi.
 
Parti binasında yine aynı kararla görevden alınan Merkez İlçe Başkanı Nurgül Özener ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek açıklama yapan Ateş, 7 yaşından beri ülkücü hareketin bir neferi olduğunu, görevden alınsalar da hareketlerinin ve davalarının emrinde olduklarını söyledi.
 
Olağanüstü kurultay çağrı heyetine Ali Ateş, Nurgül Özener ve Güven Kapucu olarak niçin imza verdiklerini de açıklayan Ateş, “Gümüşhane’de bu kararı alırken, şahsım adına aldığım bir karar değildi. Bütün teşkilatlarımız, ilçe teşkilatlarımızın, yönetim kurullarının ve yüzde 90’da delegenin fikriyle alınmış bir karardır. Biz bunu uygularken bu sonucun olacağını da biliyorduk. Ama şuanda bu karardan dolayı müteessir değilim.
 
Çünkü ben dava arkadaşlarımın fikrini yansıttım, onların omuzlarıma yüklediği sorumluluğu yerine getirdim. Onun için müteessir değilim” dedi. Bu arada görevden almaların bugünde devam edeceği MHP Trabzon Teşkilatınında görevden alınmasının beklendiği belirtildi. MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli’nin de aralarında olduğu 16 İl Başkanı Partinin Olağanüstü kongreye taşınması noktasında imza toplamış ve Genel Merkeze iletmişti.
 
 
“TURİZMDE ACİL EYLEM PLANI!” 5. SAYFADA
[PAGE]
TURİZMDE ACİL EYLEM PLANI!
 
 Başbakan Ahmet Davutoğlu, Turizm Acil Eylem Planı Destek Paketi'ni açıkladı. Başbakan, Rus turistlerin Türkiye'ye bir anda gelme kararı almadıklarını ve bu durumun tek bir siyasi kararla değiştirilmesinin kolay olmadığını söyledi. Başbakan, "Türkiye'ye gelen Rus turist sayısı azalmayacak" dedi.
 
Başbakan, "Açıkladığımız destek paketi daha çok telafi edici tedbirler içeriyor. Eylem paketi ile sektöre doğrudan 255 milyon TL hibe desteği sağlanıyor" diye devam etti. Başbakan Ahmet Davutoğlu, gazetecilerden Rus turistlere yönelik gelen soruları da yanıtladı.
 
Başbakan şöyle konuştu: "Rus turistler Türkiye'ye bir anda gelmediler. Geldiler, gördüler, sevdiler ve yeniden geldiler. Bundan 10 sene önce buraya çocukken gelen bir Rus çocuk, şimdi genç olarak geliyor. Bu durumu tek bir siyasi kararla değiştiremezsiniz. Ben eminim, Rus turistler bir şekilde yeniden yollarını bulacak. Halkımıza bir kez daha seslenmek istiyorum.
 
Hangi ülkeyle sorun yaşarsak, o ülkenin halkına daha da iyi davranalım ki ne kadar misafirperver olduğumuz bir kez daha görsünler" dedi. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Başkanı Ali Kızıldağ, turizm sektörünün daha önce de birçok krizle karşılaştığını, ancak ilk kez kamu yönetiminin sektöre bu denli ciddi bir eğiliminin söz konusu olduğunu söyledi. Kızıldağ, pakete ilişkin şunları söyledi: 
 
'Olumlu karşılıyoruz. Paket içersinde yer alan konular sektöre destek olacaktır, ama nasıl bir sezonun bizi beklediğini bilemediğimiz için tam olarak 'İlaç olacaktır' diyemiyoruz. Özellikle istihdama katkı ve KDV konusuna yönelik bir düzenleme destek paketi içinde yer almıyor. İlave bir pakette bu konuların da yer alacağını düşünüyoruz ki, bu yılı minimum zararla atlatabilelim.' 
 
 
“İHRACATÇIYA DESTEK PROTOKOLÜ!”6. SAYFADA
[PAGE]
 
İHRACATÇIYA DESTEK PROTOKOLÜ!
 
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan 71 bini aşkın ihracatçıya ve ihracata daha fazla destek vermek amacıyla Akbank, Fibabanka, Halkbank, Vakıfbank ile katılım bankası olarak hizmet veren Kuveyt Türk ile işbirliği protokolü imzaladı.
 
İhracatçıya finansal anlamda destek amacıyla çalışmalarıı yürüten Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), bankalarla olan işbirliklerinin kapsamını genişletti. TİM, ihracatçılara, özel avantajlara sahip banka kredileri desteğinin yanında, sigorta ve faktoring gibi finansal ve operasyonel risklere karşı koruyacak finansal ürünler sunacak işbirliği protokollerini Akbank, Fibabanka, Halkbank, Vakıfbank ve katılım bankalarından Kuveyt Türk ile gerçekleştirildi.
 
Ayrıca ihracatçıya ilave çözüm önerileri sunacak bankalar, konvansiyonel bankacılık ürünlerinin yanı sıra uluslararası pazarlarda rekabet güçlerini artıracak hizmetler de verebilecek.
Haberlerinizi Haber61 Whatsapp İhbar Hattına Gönderin Yayınlayalım
0532 456 71 41

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.