kebir reklamı

Haber61'in Ajandası

TRABZONSPOR HERKESİN TAKIMI Trabzonlu tiyatro-dizi ve sinema sanatçısı Ahmet Varlı her söyleşi ve açıklamalarında mutlak suretle Trabzonspor gerçeğini ortaya koyar,fanatikliğini gösterir. Yeni sezonda da izlenme rekoru kırması beklenen Yılanların Öcü dizi

Haber61'in Ajandası

banner197

TRABZONSPOR HERKESİN TAKIMI

Trabzonlu tiyatro-dizi ve sinema sanatçısı Ahmet Varlı her söyleşi ve açıklamalarında mutlak suretle Trabzonspor gerçeğini ortaya koyar,fanatikliğini gösterir.

Yeni sezonda da izlenme rekoru kırması beklenen Yılanların Öcü dizisinde canlandırdığı “haceli” karakterinde bile uzun zaman Trabzonspor yeleği ile dizide rol aldı.Bu dizideki başarısı onu bir kez daha sanatseverlerin gündemine taşıdı.Ahmet Varlı işini çok güzel ve sabırla yapan bir hemşerimiz.Varlı’ya geçenlerde bir röporatjında Trabzonspor sizin ne ifade ediyor diye soruldu işte verdiği cevap:”Trabzonspor dünyanın en güzel şeylerinden biri.Yarın maç varsa Trabzon’un maçı var mutluluğu ile yatarım.Rahmetli Kazım Koyuncu’nun deyimi ile  Trabzonspor statükoyu, hegomanyayı ve gücü devirerek bu noktalara geldi.O yüzden sadece Trabzon’un değil herkesin takımıdır.Kalbimin  aşırı hızla atma sebebidir,candır” Ahmet Varlı gibi sanatçılarımıza bu duyarlıklarından dolayı teşekkür ediyoruz

DOĞALGAZ VE ELEKTİRİĞE ZAM GELECEK Mİ?

[PAGE]

DOĞALGAZ VE ELEKTİRİĞE ZAM GELECEK Mİ?

CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen seçimler sonrası AK Parti’nin iktidara gelmesi halinde iğneden-ipliğe zam yapmayı hedeflediğini seçimler dolayısı ile halkı resmen kandırdığını belirterek haber61.net siyaset ajandasına şu açıklamalarda bulundu:

“7 Haziran’da tek başlarına iktidara gelselerdi ilk olarak doğalgaz ve elektrik zamları gündeme gelecekti. Daha sonda temel gıda ürünleri başta olmak üzere A’dan Z’ye her şeye zam yapmayı planlıyorlardı.Vatandaşı düşünen yok,kendi güçlerini koruma uğruna vatandaş feda ediliyor.Ama çırpınışları boşuna 1 Kasım’da vatandaş AK Parti’nin baskıcı, zamcı, yasakçı ve teröre prim tanıyan oyunlarına asla izin vermeyecek” Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun, doğalgaz ve elektrik zammı konusunda dün yaptığı açıklamada “Serbest piyasa ekonomisi şartları içerisinde fiyatlar yükselebilecek de, alçalabilecek de. Ama mevcut elimizdeki veriler ve maliyetler açısında yakın bir gelecekte bir zam öngörmüyoruz. Serbest piyasa ekonomisi çok önemli petrol fiyatlarına bağlı olarak, doğalgaz fiyatlarımız da üçer aylık dönemlerde yenilenmesi söz konusu. Bundan kaynaklanan fiyat indirimi de olabilir, dolar ve piyasadaki şartlara göre fiyat artışı da olabilir. Artık serbest rekabet ortamında bunu değerlendirmemiz gerektiğini düşünüyorum' şeklinde konuşmuştu.

AK PARTİ 15 İLE KAFAYI TAKTI!

[PAGE]

AK PARTİ 15 İLE KAFAYI TAKTI!

7 Haziran seçimlerinde Aydın: 1859 oyla CHP’ye,Balıkesir: 2 bin 128 oyla MHP’ye,Burdur: 2 bin 421 oyla MHP’ye,Gümüşhane: 1916 oyla MHP’ye,Diyarbakır: 8 bin 44 oyla HDP’ye,İstanbul 1. Bölge: 5 bin 363 oyla CHP’ye,İstanbul 2. Bölge: 3 bin 203 oyla CHP’ye,İstanbul 3. Bölge: 8 bin 92 oyla HDP’ye,Kayseri: 3 bin 258 oyla MHP’ye, Kahramanmaraş: 6 bin 584 oyla MHP’ye,Kastamonu: 5 bin 883 oyla MHP’ye,Ordu: 3 bin 484 oyla CHP’ye,Sivas: 1995 oyla CHP’ye,Van: 5 bin 249 oyla HDP’ye oy kaptıran AK Parti bu illerde farkı kapatmak için özel bir çalışma içinde.1 Kasım seçimlerinin en ciddi tartışma konusu haline gelen sandık birleştirmelerde “terör saldırılarının” gerçek bir gerekçe değil, bahane olabileceği kuşkusunu doğuran bir gelişme Erzincan’da yaşandı.

Erzincan İl Jandarma Komutanlığı, Merkez İlçe Seçim Kurulu’na başvuruda bulunarak çok sayıda köyün sandığının birleştirilmesini istedi. 7 Haziran’da Erzincan’da 2 milletvekilliği AK Parti  ve CHP arasında paylaşıldı. AK Parti  64 bin 644 oyla CHP ise 33 bin 749 oyla bir milletvekili çıkardı. Ancak CHP milletvekilliğini 815 oyla alabildi. Yani CHP 815 oy daha az alsaydı AKP Erzincan’da 2-0 yapacaktı. Bu nedenle Erzincan, AKP’nin 7 Haziran’da kıl-payı oyla vekillik kaybettiği ve bu nedenle özel çalışma yürüttüğü 15 ilden biri. Bu yüzden Jandarma’nın sandıklarının birleştirilmesini istediği köylerde CHP’nin AKP’ye karşı açık ara önde oluşu da dikkat çekiyor

TRABZON’DA HANGİ PARTİLER MİTİNG YAPACAK?

[PAGE]

TRABZON’DA HANGİ PARTİLER MİTİNG YAPACAK?

“ilk günkü aşkla” yola çıkan AK Parti meydanlara inmeye başlıyor.AK Parti mitinglere 5 Ekim’de Samsun’dan başlayacak.1 Kasım’a kadar 23 ilde miting yapmayı planlayan AK Parti 12 Ekim’de de Trabzon mitingi yapacak.

Trabzon mitingine bölge illerden de katılım olması bekleniyor.AK Parti seçim beyannamesini ise 4 Ekim’de Ankara Spor Salonunda düzenlenecek mitingle açıklayacak.CHP ise 5 Ekim’de saat 13.30’da Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezinde Karadeniz’in sorunları ve çözüm önerileri paneli ile birlikte aday tanıtım töreni gerçekleştirecek.CHP’nin Trabzon’da miting programı var ama günü ve saati henüz netleşmedi. MHP’nin Trabzon’da miting programı şu aşamada gözükmüyor. MHP ilçe çalışmalarına ve bire-bir seçmenle görüşmelere ağırlık vererek seçim kampanyasını yürütecek.

TRABZON’DA MHP-CHP ARASINDA POLEMİK

[PAGE]

TRABZON’DA MHP-CHP ARASINDA POLEMİK

MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli’nin CHP Trabzon Milletvekili  Haluk Pekşen’i hedef alan sert açıklamalara CHP Trabzon İl Başkanı Güzide Önsel Uzun tepki gösterdi.Uzun açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“MHP İl Başkanı sayın Demeli’ nin basına yansıyan partimiz ve milletvekilimiz ile ilgili beyanatını şaşkınlıkla okuduk.Sayın Demeli muhalefete, muhalefet etmekle CHP’nin mesafe alamayacağını söylüyor. Kendisine ülkemizin bu kaotik ortamında 7 Haziran seçimlerinin hemen ardından milletin sandıkta işaret ettiği çözümü partisinin ret ettiğini hatırlatmak isteriz. Dilinden terörü ve terör örgütünü düşürmeyen MHP ‘nin terörün araştırılması önergesine ret vermesi, TBMM Başkanlığındaki tutumlarını kendilerine bir kere daha hatırlatırız. Anayasamızın korunması ve 17/24 Aralık sürecinin sorgulanabilir ortamın hazırlanması yine sizlerin ellerine halk tarafından altın tepside sunulmuştu bu fırsatı düşünmediniz bile. Bu ortamların yaratılması ve ülkenin bu günkü kaosa sürüklenmesinin hiçbir izahının olmadığını bugün geldiğimiz son noktada çok daha net bir şekilde görmekteyiz. Her şeye hayır diyen bir anlayışın siyaseten ne yapmak istediğini anlamak mümkün mü kamuoyunun takdirine bırakıyoruz”


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.