10.03.2017, 10:33

Aferin Euro gözlü çocuk!

Okay'a imza parası verildi bir de euro üzerinden anlaşma yapıldı? Rakamlar zaten astronomik! Yusuf bunları istese kıyameti koparmak için hazır bekleyenler, 'Okay iyi çocuk, aferin çocuk' diye yazmaya başladı!..
Bir de başkana yalakalık olsun diye sanki büyük bir iş başarmış gibi ‘helal olsun oturttu, imzayı attırdı’ diye kuru sıkı sallıyorlar.
Futbolcu oturttu, Trabzonspor Kulübü’nden menajerleri ile aldı istediğini..
Her zaman her dönem dışardan gelen oyuncuların yaptığı gibi.. 
Bu bu kadar basit.
Neyin safsatasındasınız?
Kimi kandırmaya uğraşıyorsunuz?
Bence fazla fazla aldı.
Üstüne koya koya aldı.
‘Trabzonspor’dayım, neye olsa imza atarım’ demedi, diyemedi?
Tabi demesini beklemiyordum.
Adam profesyonel futbolcu..
Kulübünden istediğini alacak, yönetim de kulübün menfaatleri ve oyuncular arasında ki dengeyi sağlamak için uğraş verecek!
Verdi mi sizce?
Ne futbolcuya ne menajerine kızıyorum!
Lakin bu imzadan bile yalak çıkarmaya çalışanları gördükçe çıldırıyorum.
Allah sizi düşmanımın başına bile musallat etmesin! 
Bir kere ortada iyi niyet olsa, pazarlık hiç olmasa, euro kuru üzerinden futbolcu imza atmaz!
Gidin başka işlerle uğraşın yahu..
Kabak tadı verdiniz artık!
Bu arada unutmadan;
Sanada aferin euro gözlü çocuk!
Yorumlar (7)
Yasar Dursun 4 yıl önce
Bu da kim? Neden burada yazi yaziyor? Artik Haber61in isi „Trabzonspora nekadar zarar verebiliyorsak verelim“ mi oldu? Türkiyenin bugünkü siyaset ve ekonomik durumunda hangi aptal anlasmasini TL´len yapar. Maalsef profesiyonel futbolcu siradan bir isci degil. Alternatif kulübler cok. Bunu kabul edin yada etmeyin yine de gercek! Toplam üc sezon icin sezon basi 1,4 Milyon euro kazanacak. Evet az para degil ama piyasayi tek Trabzonspor kendine göre kurmuyor. Yarin Galataya imza atsa yine ayni yazici „Neden anlasma oyuncu istedigi gibi euro lan yapilmadi? Neden 200 bin euro fazla verilmedi?“ soracak! Herseyi kötülemek cok kolay, gercek dünyada is yürütmek basaridir. Sizin gibiler demeki yine okuma yazmasi olmayan bir baskan istiyordur.
Yunus T. 4 yıl önce
Lütfen eleştiri yaparken düşünün biraz. Selçuk inan , Tolga Ciğerci , Tolgay A. , Mehmet Topal , Ozan Tufan , Veli Kavlak vs vs . ne kadar yıllık ücret alıyorlar. Orta sahada Aytacı görmek istiyorsan orası ayrı , yıllık ücreti yarı yarıya nasılsa. Bu kulüpte topa değmeden binlerce topcu varken , bedavaya giden varken , garip garip yorumlar yapmayın. Az insaf , insaf.
ilker 4 yıl önce
levent futbola girme, anlamıyorsun bence Haber61e de ters gidiyorsun. Geçen gün trabzonsporun yanında olduğu yönünde açıklama yayınlamıştı haber61. Şimdi senin saçma yorumun yakışmamış
Suat 4 yıl önce
Levent Bey,
Yazınız ile Ok Ay'ı taraftarın önüne attığınız farkında değil misiniz ?
Piyasanın fiyat-kalite dengesizliği herkesin malum ancak bunda ne Oktay'ın ne de kulübün kabahati var. Lütfen biraz daha sorumlu hareket edin.
erkut şahin 4 yıl önce
Eoru da haklı olabilirsin ama bedavaya olmuyor buişler ucuz olacak süper topçu olacak ts yi şampiyon yapacak varsa bildiğin topçu bildir ts ye kulüp de rahat etsin sayende levent bey.
Ozgur ata 4 yıl önce
Yusuf yazicinin hakki verilmedi, iyilestirilme yapilmali.
Bahri kılıç 4 yıl önce
Hocam bir kulüp topçusuna yıllık 5milyon euroda verebilir. Yönetimin görevi gelir yaratmak. Bütçeyi denkleştirmek.icra dosyalarıyla uğraşmamak. Uefa nn kılıcı demoklasın kılıcı gibi üzerimizde dururken şöyle bir sözleşme imzalanıyorsa saygıyla eğilmek lazım yönetşm karşısında...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@