banner536

banner526

banner533

Nasıl yanacağını merak eden öğrenci kendini ateşe verdi

Adana'da, Bilgisayar Mühendisiliği öğrencisi Mehmet Ali D., nasıl yanacağını merak ettiği için üzerine kandil yağı dökerek kendini ateşe verdi.

Adana 10.04.2017, 13:50
Nasıl yanacağını merak eden öğrenci kendini ateşe verdi
Adana'da, bir üniversite öğrencisi iddiaya göre nasıl yanacağını merak ettiği için üzerine kandil yağı dökerek kendini ateşe verdi. Hastaneye kaldırılan gencin durumunun ağır olduğunu öğrenildi.

Olay, merkez Sarıçam ilçesi Gültepe Mahallesi 810 sokakta meydana geldi. Çukurova Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği okuyan Mehmet Ali D. yemek yemek için arkadaşından borç para aldı, parayı aldıktan sonra kaldığı erkek öğrenci yurdundan çıktı.

ÜZERİNE KANDİL YAĞI DÖKTÜ VE KENDİNİ ATEŞE VERDİ

Borç aldığı parayla, 3 şişe kandil yağı alan Mehmet Ali D. boş bir araziye gitti. Mehmet Ali D. daha sonra, 3 şişe kandil yağını üzerine dökerek, kendini ateşe verdi. Kendini ateşe veren Mehmet Ali D. koşmaya başladı, o sırada çevredeki vatandaşlar fark edip gence su dökerek söndürdü. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından genç Adana Balcalı Hastanesi'ne kaldırdı.

''NASIL YANACAĞIMI MERAK ETTİM''

Olay anında genci söndüren vatandaşlardan Çağlar Dinç,"Merak ettim dedi, 'nasıl yandığımı merak ederek yaktım kendimi' dedi. Durumu ise çok kötüydü, elbiseleri tamamen yanmış çırılçıplak bir haldeydi. Daha sonra çöp konteynırının içine su doldurdum ve genci üstüne döktüm" derken bir başka vatandaş Kadir Tunay şunları söyledi, "Dizi izliyordum, bir ateş yandı. Genelde içki içmeye gelenler oluyordu, yine öyle zannettim. Yarım saat sonra bir alev topu koşmaya başladı. İnsan boyu buraya doğru koşarken, fark edip söndürdük"

 

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@