banner560

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

10 yaşındaki çocuğuyla sokağa çıkan babadan şok sözler!

09.04.2020, 16:15

Kahramanmaraş'ta, 10 yaşındaki çocuğuyla sokağa çıkan M.A.'ya 392 lira idari para cezası kesildi. Yasağı hatırlatan polislere tepki gösteren M.A., "Ölürse benim çocuğum, sana ne oluyor?" dedi.

Yorumlar (11)
İLKER TÜRK 1 yıl önce
Kafaya bak. Yemin ederim bu ülke bu kafalarla iyi ayakta duruyor
İbraam 1 yıl önce
Malum tip, bu tiplerin ayrıcalığı var, dokunulmazlığı var, la ne cezası adam öldürmeye teşebbüsten atacaksın içeri,,,
Uğur 1 yıl önce
Böyle mal babadan başka ne beklenirki
levent alkan 1 yıl önce
Polis memuru arkadaşlar bence o kendini baba zanneden dallamaya az kesmişler cezayı...
cemil uzlu 1 yıl önce
Böylede cahil kişilerin olduğu ülkede salgınla zor başederiz. keşke haberin devamında sosyal hizmetler ailenin çocuğuna bakıp koruyamadıgını ieri surup cocuğu aileden alıp devlet korumasında yasamasını sağladı dıye devam etseydi.
mehmet aslan 1 yıl önce
bu zihniyet varken bu hastalık memleketi bitirir
Volkan 25 1 yıl önce
Babaya sormak isterdim, çocuğa fiziksel şiddet uygulama , yaralama , öldürme hakkın var mı çocuk benim çocuk diyorsun, Ah ah atacaksın bu adama bir ton dayak atıp bırakacaksın.
şenol 1 yıl önce
Allah akıl fikir versin babanın kafa yapısı ve zihniyetine bak. Yazık o çocuğa ona üzülürüm ama böyle sorumsuz ve vicdansız babaya asla.
Tursun 1 yıl önce
Çocuğunda aynı şekilde bir yaşam süreceğine emin olun bu zihniyetler babadan oğula geçer bizi öğretmen dövdü adam olduk kızını dövmeyen dizini döver zihniyetleri hala ülkemizde yaygın bu insanlar cahil bırakıkarak kolay yönetileceğine inanan insanlar tarafından yetiştirilmiştir ne desen beyhude
OFLU 1 1 yıl önce
Bu vatandaş hicmi meteniyet görmemiş ,mağaradamı yaşamış devlet altığı kararlar var sen vatandaş olarak bu kanunlara uyacaksın ,hele şuna bak devletin memurunlan nasıl konuşuyorsun ayıp sana hic olmazsa uniformasına saygı gösder.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@