banner192

Türkiye Kupası 2. Tur Programı Açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur karşılaşma programı açıklandı. 24, 25, 26 Eylül ve 1, 2, 3 Ekim tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:24 Eylül Salı14.00 Yeni Diyarbakırspor - Altay14: 00 1461 Trabzon - Beylerbeyispor15: 00

Türkiye Kupası 2. Tur Programı Açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur karşılaşma programı açıklandı. 24, 25, 26 Eylül ve 1, 2, 3 Ekim tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:

24 Eylül Salı

14.00 Yeni Diyarbakırspor - Altay

14: 00 1461 Trabzon - Beylerbeyispor

15: 00 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Dardanelspor

15: 00 Orhangazispor - Akhisar Belediyespor

15: 00 Hacettepe - Yeni Malatyaspor

15.00 Körfez Futbol Kulübü - Medıcal Park Antalyaspor

15.00 Kartalspor - Erzincan Refahiyespor

18.00 Gaziantepspor - Çorum Belediyespor

20.30 Kardemir D.Ç. Karabükspor - Kocaelispor

20.30 Göztepe - Altınordu

25 Eylül Çarşamba

13.00 Belediye Vanspor - Manisaspor

14.00 Kahramanmaraşspor - Tosya Belediyespor

14.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor - İskenderun D.Ç. Spor

14.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor - Adanaspor.

14.00 Şanlıurfaspor - Giresunspor

15.00 Sarıyer - Gençlerbirliği

15.00 Turgutluspor - Kırklarelispor

15.00 Tokatspor - Uşak Sportif Gençlik

15.00 Menemen Belediyespor - Nazilli Belediyespor

15.00 İnegölspor - Nevşehirspor Gençlik

15.00 Bergama Belediyespor - Bugsaşspor

15.00 Gaziosmanpaşa - Alanyaspor

15.00 Derince Belediyespor - Konya Anadolu Selçuklu

15.00 Bayrampaşa - Yeşil Kırşehirspor

15.00 Kızılcahamamspor - Yeşil Bursa

15.00 Keçiörengücü - Bandırmaspor

15.00 İstanbul Güngörenspor - Tarsus İdmanyurdu

15.00 Pendikspor - Bayburt Grup Ö.İdare

15.00 Osmaniyespor 2011 - Hatayspor

15.00 Tepecikspor - Silivrispor

15.00 Çankırıspor - Elazığ Belediyespor

15.00 MKE Ankaragücü - Karaman Belediyespor

18.00 Boluspor - Batman Petrolspor

18.00 Karşıyaka - Ofspor

18.00 Kayseri Erciyesspor - Edirnespor Gençlik

20.30 Sanıca Boru Elazığspor - Ankara Demirspor

20.30 Eskişehirspor- Çıksalınspor

20.30 Fethiyespor - Kızılcabölükspor

26 Eylül Perşembe

14.00 Trabzon Akçaabat - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

15.00 Arsinspor - Torku Konyaspor

18.00 Bucaspor - Eyüpspor

20.30 Kayserispor - Pazarspor

1 Ekim Salı

15.00 İstanbulspor - Çaykuru Rizespor

2 Ekim Çarşamba

13.00 Tatvan G.Birliğispor - Bozüyükspor

13.00 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor - Ankaraspor

14.00 1930 Bafraspor - Adana Demirspor

14.00 Niğde Belediyespor - Mersin İdmanyurdu

14.00 Bartınspor - Balıkesirspor

15.00 Aydınspor 1923 - Samsunspor

15.00 Gölcükspor - Orduspor

15.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor - Gümüşhanespor

18.00 Denizlispor - Manavgat Evrenseki

18.00 Sivasspor - Bucak BLD.Oğuzhanspor

3 Ekim Perşembe

15.00 Localtıme F.Karagümrük - Kasımpaşa


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.