banner192

Tüm liglerde haftanın programı

Spor Toto Süper Lig 21. hafta karşılaşmaları 12, 13 ve 14 Şubat'ta; Bank Asya 1. Lig 21. hafta karşılaşmaları 12, 13 ve 14 Şubat'ta; Spor Toto 2. Lig 22. hafta karşılaşmaları 9 ve 13 Şubat'ta; Spor Toto 3. Lig 21. hafta karşılaşmaları 10 ve 13 Şubat'ta; A

Tüm liglerde haftanın programı

Spor Toto Süper Lig 21. hafta karşılaşmaları 12, 13 ve 14 Şubat'ta; Bank Asya 1. Lig 21. hafta karşılaşmaları 12, 13 ve 14 Şubat'ta; Spor Toto 2. Lig 22. hafta karşılaşmaları 9 ve 13 Şubat'ta; Spor Toto 3. Lig 21. hafta karşılaşmaları 10 ve 13 Şubat'ta; A2 Ligi 1. Grup 23. hafta, 2. Grup 20. hafta karşılaşmaları 7 ve 8 Şubat tarihlerinde oynanacak.

Spor Toto Süper Lig -  21 . Hafta

12.02.2011

14:00  YENİ BUCA STADI  BUCASPOR  -  KONYASPOR  (H) CÜNEYT ÇAKIR

(Y) ALPASLAN DEDEŞ

(Y) MUSTAFA İSPİROĞLU

(D) KORAY GENÇERLER

 

12.02.2011

16:00  SİVAS 4 EYLÜL  SİVASSPOR  -  TRABZONSPOR A.Ş.  (H) KUDDUSİ MÜFTÜOĞLU

(Y) EKREM KAN

(Y) SERKAN AKARCA

(D) HAKAN ÖZKAN

   

12.02.2011

17:00  ATATÜRK OLİMPİYAT  BÜYÜKŞEHİR BLD.SPOR  -  GENÇLERBİRLİĞİ  (H) İLKER MERAL

(Y) SERKAN AKAL

(Y) HAKAN YEMİŞKEN

(D) MÜRVET SEZER

   

12.02.2011

19:00  KAMİL OCAK  GAZİANTEPSPOR  -  GALATASARAY A.Ş.  (H) YUNUS YILDIRIM

(Y) MUHİTTİN GÜRSES

(Y) MUSTAFA SÖNMEZ

(D) MURAT TÜRKER

   

13.02.2011

13:30  DR.NECMETTİN ŞEYHOĞLU  KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR  -  KASIMPAŞA  (H) DENİZ ÇOBAN

(Y) İSMAİL ŞENCAN

(Y) SERDAR AKÇER

(D) VOLKAN ÇETİNKAYA

   

13.02.2011

16:00  ESKİŞEHİR ATATÜRK  ESKİŞEHİRSPOR  -  BURSASPOR  (H) HALİS ÖZKAHYA

(Y) ERDİNÇ SEZERTAM

(Y) NİHAT MIZRAK

(D) VOLKAN BAYARSLAN

   

13.02.2011

17:00  MARDAN ANTALYASPOR STADI  MEDİCAL PARK ANTALYASPOR  -  MANİSASPOR  (H) SUAT ARSLANBOĞA

(Y) SELÇUK KAYA

(Y) SÜLEYMAN ÖZAY

(D) KUTLUHAN BİLGİÇ

   

13.02.2011

19:00  ANKARA 19 MAYIS

 

(SEYİRCİSİZ) MKE ANKARAGÜCÜ  -  BEŞİKTAŞ A.Ş.  (H) ÖZGÜR YANKAYA

(Y) BAKİ TUNCAY AKKIN

(Y) MEHMET CEM HANOĞLU

(D) HAKAN CEYLAN

   

14.02.2011

20:00  FB ŞÜKRÜ SARACOĞLU  FENERBAHÇE  -  KAYSERİSPOR  (H) FIRAT AYDINUS

(Y) ALEKS TAŞÇIOĞLU

(Y) ORKUN AKTAŞ

(D) METE KALKAVAN

 

[PAGE]

 

Bank Asya 1. Lig -  21 . Hafta

12.02.2011

14:00  DENİZLİ ATATÜRK  DENİZLİSPOR  -  AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR       

13.02.2011

13:30  19 EYLÜL  ORDUSPOR  -  GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR       

13.02.2011

13:30  GİRESUN ATATÜRK  GİRESUNSPOR  -  GÜNGÖREN BELEDİYESPOR       

13.02.2011

13:30  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KADİR HAS  KAYSERİ ERCİYESSPOR  -  ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.       

13.02.2011

13:30  DİYARBAKIR ATATÜRK

 

(SEYİRCİSİZ) DİYARBAKIRSPOR  -  MERSİN İDMAN YURDU       

13.02.2011

13:30  DUMLUPINAR  TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR  -  BOLUSPOR       

13.02.2011

19:00  İZMİR ATATÜRK  KARŞIYAKA  -  ALTAY       

14.02.2011

20:00  SAMSUN 19 MAYIS  SAMSUNSPOR  -  KARTALSPOR       

 

[PAGE]

 

 

[PAGE]

 

Spor Toto 2. Lig -  Grup Beyaz -  22 . Hafta

09.02.2011

13:30  ALANYA MİLLİ EGEMENLİK  ALANYASPOR  -  İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR  (H) LEVENT AKTAN

(Y) HALİL KURT

(Y) BARIŞ YÜKSEKTEPE

(D) MEHMET GONCA

 (G) MERİÇ ÖLÇÜŞENLER

(T) NECMİ KAPAR

(T) MÜMİN TOSLALI

 

09.02.2011

13:30  BOZÜYÜK İLÇE  BOZÜYÜKSPOR  -  TURGUTLUSPOR  (H) YAŞAR KEMAL UĞURLU

(Y) MURAT CEYLAN

(Y) MUSTAFA SARSILMAZ

(D) TOLGA ŞİNOFOROĞLU

 (G) NEJAT SÜMER

(T) ALİ FAİK YILMAZ

(T) BÜLENT CEVATEMRE

 

09.02.2011

13:30  İZMİR ALSANCAK  GÖZTEPE A.Ş.  -  YENİ MALATYASPOR  (H) ALİ ŞALK

(Y) ÖNDER MANDAŞ

(Y) AHMET YAKARCA

(D) TANDOĞAN UYSAL

 (G) MÜFİT SİLAHTAROĞLU

(T) AHMET SERT

(T) HASAN ÖZDEŞ

 

09.02.2011

13:30  ADIYAMAN ATATÜRK  ADIYAMANSPOR  -  MARDİNSPOR  (H) DENİZ KÜKREK

(Y) ALİ BURAK BAŞER

(Y) AHMET ŞANSLI

(D) ENES VAHİT ÇAVUŞ

 (G) RECEP KAYA

(T) DAVUT ÖZDEMİR

 

09.02.2011

13:30  AKÇAABAT FATİH  A.SEBATSPOR  -  BEYPAZARI ŞEKERSPOR  (H) MUSTAFA YILMAZ

(Y) ŞABAN NEDİRLİ

(Y) OSMAN KOZAN

(D) İRFAN GENÇ

 (G) GÜRBÜZ ODABAŞI

(T) BÜLENT BAYAZIT

 

09.02.2011

13:30  YENİKENT ASAŞ  BUGSAŞ SPOR  -  GEBZESPOR  (H) ADEM SARITAŞ

(Y) EGEMEN EREN

(Y) MUZAFFER KAŞIKÇI

(D) CELİL DOĞRUYOL

 (G) COŞKUN TOPAÇ

(T) ENGİN YALÇIN

 

09.02.2011

13:30  YUSUF ZİYA ÖNİŞ  SARIYER  -  ÇORUMSPOR  (H) SERKAN TOKAT

(Y) MEHMET KÜÇÜK

(Y) MUSTAFA SAVRANLAR

(D) SUHA ADIYAMAN

 (G) AHMET TAHSİN UÇKAÇ

(T) NEDRET ARGUN

 

09.02.2011

13:30  CEBECİ İNÖNÜ  HACETTEPE SPOR  -  BANDIRMASPOR  (H) HALİL SAYIN

(Y) AHMET UĞUR BİLGİN

(Y) ALİ YETİM

(D) TANER AĞIÇ

 (G) ZAFER KORKMAZ

(T) TUĞBAY İNAN

(T) İSMAİL DAĞYARAN

 

09.02.2011

13:30  İZMİT ALPARSLAN TÜRKEŞ  KÖRFEZ SPOR  -  ÇANKIRI BLD.SPOR  (H) BÜLENT ÇENET

(Y) SELAHATTİN ABACI

(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ

(D) GÖKHAN OSMAN YAMAR

 (G) YAVUZ ŞAHİN

(T) CELAL ERGÜCAN

[PAGE]

 

Spor Toto 2. Lig -  Grup Kırmızı -  22 . Hafta

13.02.2011

13:30  AHMET SUAT ÖZYAZICI  1461 TRABZON  -  PURSAKLARSPOR A.Ş.       

13.02.2011

13:30  RECEP KONUK SPOR TESİSLERİ  KONYA TORKU ŞEKERSPOR  -  PENDİKSPOR       

13.02.2011

13:30  BALIKESİR ATATÜRK  BALIKESİRSPOR  -  FETHİYESPOR       

13.02.2011

13:30  TARSUS BURHANETTİN KOCAMAZ  TARSUS İDMAN YURDU  -  BELEDİYE VANSPOR       

13.02.2011

13:30  ELAZIĞ ATATÜRK  ELAZIĞSPOR  -  EYÜPSPOR       

13.02.2011

13:30  GAZİOSMANPAŞA  TOKATSPOR  -  ADANA DEMİRSPOR       

13.02.2011

13:30  İSMETPAŞA  KOCAELİSPOR  -  OFSPOR       

13.02.2011

13:30  SAKARYA ATATÜRK  SAKARYASPOR A.Ş.  -  DARDANELSPOR A.Ş.       

13.02.2011

13:30  ŞANLIURFA GAP ARENA  Ş.URFASPOR  -  TÜRK TELEKOMSPOR       

 

[PAGE]

 

 

 

Spor Toto 3. Lig -  Grup 01 -  21 . Hafta

13.02.2011

13:30  LÜLEBURGAZ 8 KASIM  LÜLEBURGAZSPOR  -  ÜNYESPOR       

13.02.2011

13:30  SEYRANTEPE 1 NO.LU SAHA  DİYARBAKIR KAYAPINAR BLD.SPOR  -  HATAYSPOR       

13.02.2011

13:30  BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE  İSTANBULSPOR A.Ş.  -  KIRŞEHİRSPOR       

13.02.2011

13:30  BATMAN 16 MAYIS  72BATMAN SPOR  -  BELEDİYE BİNGÖLSPOR       

13.02.2011

13:30  NİLÜFER STADI  BURSA NİLÜFERSPOR A.Ş.  -  ANKARA DEMİRSPOR       

13.02.2011

13:30  MALATYA İNÖNÜ  MALATYASPOR  -  ARSİNSPOR       

13.02.2011

13:30  İNEGÖL İLÇE  İNEGÖLSPOR  -  BAYRAMPAŞA       

13.02.2011

13:30  TEPECİK BELEDİYE  TEPECİKSPOR A.Ş.  -  MENEMEN BELEDİYE SPOR       

13.02.2011

13:30  NAZİLLİ İLÇE  NAZİLLİ BELEDİYESPOR  -  TEKİROVA BELEDİYESPOR       

 

 

 

[PAGE]

 

Spor Toto 3. Lig -  Grup 02 -  21 . Hafta

13.02.2011

13:30  DARICA İLÇE  DARICA G.BİRLİĞİ  -  KIRKLARELİSPOR       

13.02.2011

13:30  İSKENDERUN 5 TEMMUZ  YENİ İSKENDERUNSPOR  -  YALISPOR       

13.02.2011

13:30  ORHANGAZİ İLÇE  ORHANGAZİSPOR  -  BEYKOZSPOR 1908 A.Ş.       

13.02.2011

13:30  YOZGAT BOZOK  YİMPAŞ YOZGATSPOR A.Ş.  -  OYAK RENAULTSPOR       

13.02.2011

13:30  12 ŞUBAT  KAHRAMANMARAŞSPOR  -  BATMAN PETROLSPOR       

13.02.2011

13:30  VEFA  ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR  -  SİVAS DÖRT EYLÜL BELEDİYESPOR       

13.02.2011

13:30  YENİMAHALLE HASAN DOĞAN STADI  KEÇİÖREN SPORTİF A.Ş.  -  AFYONKARAHİSARSPOR       

13.02.2011

13:30  ISPARTA ATATÜRK  ISPARTASPOR  -  ALTINORDU       

 

[PAGE]

 

 

 

Spor Toto 3. Lig -  Grup 03 -  21 . Hafta

10.02.2011

13:30  KIRIKKALE BAŞPINAR  MKE KIRIKKALESPOR  -  YALOVASPOR  (H) HASAN KILIÇOĞLU

(Y) İBRAHİM ÇETİN

(Y) ERHAN GÜNDOĞDU

(D) MURAT ÖZTÜRK

 (G) CELAL MUTLU

(T) KÖKSAL KOTİL

 

10.02.2011

13:30  KASTAMONU GAZİ  KASTAMONUSPOR  -  KEPEZ BELEDİYESPOR  (H) BAYRAM BAŞKAN

(Y) ALİ KILIÇ

(Y) HÜSEYİN SARSAR

(D) TURGAY GÜZEL

 (G) ERDOĞAN ALAN

(T) CEVAT OCAK

 

10.02.2011

13:30  GÖLCÜK ŞEHİR  GÖLCÜKSPOR  -  ZEYTİNBURNUSPOR  (H) ÖZGÜR AYGÜN

(Y) MUSTAFA ALDEMİR

(Y) AHMET ALEMDAR

(D) BAYRAM AYDIN

 (G) HAKAN OSMAN YAVUZ

(T) HALUK BALKAN

 

10.02.2011

13:30  SANCAKTEPE BELEDİYESİ HAKAN ŞÜKÜR  SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR  -  DENİZLİ BELEDİYESPOR  (H) OSMAN KAYA

(Y) BARIŞ ÇARDAKLI

(Y) MEHMET VARGÜN

(D) NESLİHAN MURATDAĞI

 (G) AKİF UĞURDUR

(T) TAYFUN GÜLEREŞİ

 

10.02.2011

13:30  SİİRT ATATÜRK  SİİRTSPOR  -  BEYLERBEYİ A.Ş.  (H) HAKAN GÜLTEPE

(Y) AYKUT ONAR

(Y) CEMAL ALPAY

(D) EVREN ÇAĞLAR

 (G) ŞENOL İMANÇER

(T) TARIK ANTALYALI

 

10.02.2011

13:30  GAZİOSMANPAŞA  GAZİOSMANPAŞA  -  PAZARSPOR  (H) BAHADIR KAYIŞOĞLU


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Hannover - 6 yıl önce
sivas macini alabilirsek yeniden yarisiyoruz ...ve cok iyi gelir bize ilac gibi olur ama kayip edersek sampiyonluguda unutabiliriz
Avatar
kuzeydoğulu - 6 yıl önce
Deplasman maçlarında burak,alanzinho,jaja,engin,ceyhun,umut,colman,selçuk mutlaka beraber oynamalı ancak içerdeki maçlarda burak umut ilk onbirde kesinlikle olmaz bunu iyi dengelemek lazım yattara bence bu haliyle artık sokora göre oynatılmalı
Avatar
beylul - 6 yıl önce
Farzetki takım 9 puan geride ve şampiyonluk için aılıyor,kazanıp devam ediyor.Böyle bakım çıkıp oynayalım.Sıvas ve Manisa geçilirse işimiz kolay olur...
Avatar
kuzeylee - 6 yıl önce
Arkadaslar bune yönetim nerde trabzon oynadı tüm gündüz maçlarında puan kaybediyor ve hala buna uyanan yok digitürk para kazanacaksa şampiyonluk şansı olmayan gs-bjk gibi takımları gündüz oynatmalıdır bize yazık ettiler 2 gündüz maçı 2 beraberlik bune yine gündüz macı ve yine korku dolu bi yolculuk
Avatar
ercalik - 6 yıl önce
Fener maçının hakemini izleyin adam tam anlamıyla eyyamcıdır.Seyredin görün
Avatar
Hannover - 6 yıl önce
bu sefer maca bakmicam bundan sonradaki maca bakacam ama onada nezaman bakacam bu gelecek maci alirsak ozaman bakarim
Avatar
ercalik - 6 yıl önce
Federasyon cesursa; Ts-Antalya maçına İstanbullu hakemi verdği gibi, Fener-kayseri maçına da Trabzon bölgesinden Barış Şimşeki veya Abdullah Yılmaz'ı versin...
Avatar
TEOLAZ - 6 yıl önce
İstanbul bize su vermez. Bırakın bu hakemlerle uğraşmayı. biz insanlığımızla, duruşumuzla hakemleri de yeneceğiz. sen yeter ki gol at. Gol attın da hakem mi vermedi.