banner192

Trabzonspor'un maçı ne zaman?

Türkiye Basketbol Ligi'ne (TBL) 6., Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ne (TKBL) 4., Türkiye Basketbol 2. Ligi'ne (TB2L) ise 7. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, haftanın en önemli karşılaşması T

Trabzonspor'un maçı ne zaman?

Türkiye Basketbol Ligi'ne (TBL) 6., Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ne (TKBL) 4., Türkiye Basketbol 2. Ligi'ne (TB2L) ise 7. hafta müsabakalarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, haftanın en önemli karşılaşması TBL'de Fenerbahçe Ülker ile Galatasaray Liv Hospital arasında 17 Kasım Pazartesi günü oynanacak.

Basketbolda haftanın maç programı şöyle:

- Türkiye Basketbol Ligi

 

Yarın:

16.00 Royal Halı Gaziantep-Trabzonspor Medical Park (Gaziantep Karataş Şahinbey)

17.00 Beşiktaş İntegral Forex-Pınar Karşıyaka (Beşiktaş İntegral Arena)

17.00 Eskişehir Basket-Uşak Sportif (Anadolu Üniversitesi)

18.00 Türk Telekom-TOFAŞ (Ankara)

16 Kasım Pazar:

16.00 Banvit-Darüşşafaka Doğuş (Banvit Kara Ali Acar)

16.00 Torku Konyaspor-Rönesans TED Ankara Kolejliler (Konya Selçuklu Belediyesi)

19.00 Anadolu Efes-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Abdi İpekçi)

17 Kasım Pazartesi:

20.30 Fenerbahçe Ülker-Galatasaray Liv Hospital (Ülker Sports Arena)

 

- Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

 

Yarın:

14.00 Osmaniye Gençlik-Orman Gençlik (Tosyalı)

16.30 Hatay Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray Odeabank (Antakya) 

17.00 Edirne Belediyesi Edirnespor-Abdullah Gül Üniversitesi (Mimar Sinan)

16 Kasım Pazar:

14.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş (Edip Buran)

14.00 Adana BOTAŞ-Orduspor (Menderes) 

15.00 Fenerbahçe-Adana ASKİ (Ülker Sports Arena)

16.00 İstanbul Üniversitesi BGD-Samsun Canik Belediyesi (Prof. Dr. Turgay Atasü)

 

- Türkiye Basketbol 2. Ligi

 

Bugün:

14.00 Gelişim Koleji-Sakarya Büyükşehir Belediyespor (İzmir Gelişim)

15.30 Orkide Gediz Üniversitesi-Mondi Melikşah Üniversitesi (Gediz Üniversitesi)

15.30 İTÜ-Adanaspor (İTÜ Ayazağa)

Yarın:

15.00 Sinpaş Denizli Basket-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Pamukkale Üniversitesi)

16.00 Afyonkarahisar Belediyespor-Final Gençlik (Afyonkarahisar Atatürk)

16.00 Best Balıkesir-Akhisar Belediyespor (Kurtdereli)

16.00 Mamak Belediyesi Ankara DSİ-Pertevniyal (Mamak Belediyesi)

17.00 Socarspor-Yeşilgiresun Belediyespor (Gediz Üniversitesi)

17.00 TÜYAP Büyükçekmece Basketbol-İstanbul DSİ (Mimar Sinan Koleji)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.