banner192

Trabzon'da 1 liraya olimpiyat keyfi

2011 Avrupa Gençlik Olimpik oyunları dün akşam Hüseyin Avni Aker Stadyumunda yapılan açılış töreni ile başladı.Bugün ise müsabakalar aralıksız olarak devam ediyor. Trabzonluların ve bir çok sporseverlerin ilgisini duyduğu müsabakalar oldukça çok ilgi çeke

Trabzon'da 1 liraya olimpiyat keyfi

2011 Avrupa Gençlik Olimpik oyunları dün akşam Hüseyin Avni Aker Stadyumunda yapılan açılış töreni ile başladı.

Bugün ise müsabakalar aralıksız olarak devam ediyor. Trabzonluların ve bir çok sporseverlerin ilgisini duyduğu müsabakalar oldukça çok ilgi çekerken bilet fiyatlarının cazipliği ve kolay ulaşılabilir olması sporseverleri için bir avantaj haline geldi. Dünyanın 4 bir yanından gelen sporcuları izlemenin bedeli 1 Lira olunca sporseverler müsabakaların gerçekleştiği komplekslere akın etmeye başladı. Trabzon’u temsil ettiğimiz şu günlerde müsabakalarda Trabzon’u tanıtmak için de bu ayrıca bir avantaj.

BİLETLER HEM BİR LİRA HEM DE MÜSABAKALARIN YAPILDIĞI YERDE

Trabzonlular biletlerden çok memnun. Müsabakaları izlemeye gelen sporseverler şöyle diyor; Her müsabakanın oynandığı komplekste bilet satışı var hem de 1 lira neden bu kadar imkan varken bu büyük organizasyona sahip çıkmayalım ki” ifadelerini kullanıyorlar…

 

ARTİSTİK CİMNASTİK MÜSABAKA PROGRAMI 2 . SAYFAYA GEÇİNİZ...

[PAGE]

 

 

 

 

 

ARTİSTİK CİMNASTİK MÜSABAKA PROGRAMI

 

MÜSABAKA YERİ              :YOMRA CİMNASTİK SALONU

ANTRENMAN YERİ          : YOMRA CİMNASTİK SALONU

23 TEMMUZ CUMARTESİ

SAAT

14:00-20:30        Serbest Antrenman

24 TEMMUZ PAZAR

SAAT                    MÜSABAKA

08:00-10:00        Erkekler Artistik Cimnastik Hakemler Kura Çekimi

09:00-19:00        Erkekler Artistik Cimnastik Podyumda Resmi Antrenman

10:00-13:00        Bayanlar Artistik Cimnastik Hakemler Bilgilendirme ve Kura Çekimi

20:30     Açılış Seremonisi

25 TEMMUZ PAZARTESİ

SAAT                    MÜSABAKA

10:00                   Bayanlar Artistik Cimnastik Hakemler Yoklama

10:00-19:15        Bayanlar Artistik Cimnastik Podyumda Resmi Antrenman

10:00-12:00        Erkekler Artistik Cimnastik Hakemler Bilgilendirme

20:30                   Oryantasyon Toplantısı (Teknik Toplantı) Olimpiyat Köyü

26 TEMMUZ SALI

SAAT                    MÜSABAKA

08:00-10:00        Erkekler Artistik Cimnastik Hakemler Toplantısı

09:00-21:30        Erkekler Artistik Cimnastik Yarışma I,

Takım Finalleri Sonuçları Yarışma II ve Yarışma III İçin Elemeler

 

27 TEMMUZ ÇARŞAMBA

SAAT                    MÜSABAKA

09:00                   Bayanlar Artistik Cimnastik Hakemler Toplantısı

10:00-20:20        Bayanlar Artistik Cimnastik Yarışma I

Yarışma II ve Yarışma III İçin Elemeler

28 TEMMUZ PERŞEMBE

SAAT                                   MÜSABAKA

11:00                                  Erkekler Artistik Cimnastik Hakemler Toplantısı

12:00-15:00                      Erkekler Artistik Cimnastik Yarışma II

15:30                                  Bayanlar Artistik Cimnastik Hakemler Toplantısı ve Yarışma III

İçin Kura Çekimi

17:00-19:30                      Bayanlar Artistik Cimnastik Yarışma II

29 TEMMUZ CUMA

SAAT                                   MÜSABAKA

11:30                                  Erkekler Artistik Cimnastik Hakemler Toplantısı ve Yarışma

III İçin Kura Çekimi

12:15                                  Bayanlar Artistik Cimnastik Hakemler Toplantısı

13:00- 17:00                     Bayanlar Artistik Cimnastik Yarışma III ve Erkekler Artistik

Cimnastik Yarışma III Kapanış Seremonisi

**

ATLETİZM MÜSABAKA PROGRAMI İÇİN 3.SAYFAYA GEÇİNİZ...

[PAGE]

 

 

 

 

 

 

 

 

ATLETİZM MÜSABAKA PROGRAMI

 

MÜSABAKA YERİ              : SÖĞÜTLÜ ATLETİZM STADYUMU

ANTRENMAN YERİ          :SÖĞÜTLÜ ATLETİZM STADYUMU KUZEY TARAFI

25 TEMMUZ PAZARTESİ

SAAT      KOŞU MÜSABAKALARI    SAHA MÜSABAKALARI

10:00     Disk Atma Elemeler I Erkekler

12:00     Disk Atma Elemeler II Erkekler

Üç Adıma Atlama Elemeler I Kızlar

14:30     Üç Adıma Atlama Elemeler II Kızlar

15:00     100m. Kızlar       Disk Atma Elemeler I Kızlar

15:30     100m. Erkekler Yüksek Atlama Elemeler I &II Kızlar

16:00     400m. Kızlar

16:30     400m. Erkekler

17:00     2000m. Final Kızlar          Disk Atma Elemeler II Kızlar

17:15     2000m. Final Erkekler

18:00     1500m. Erkekler

18:30     1500m. Kızlar

26 TEMMUZ SALI

SAAT      KOŞU MÜSABAKALARI    SAHA MÜSABAKALARI

10:00     Çekiç Atma Elemeler I Kızlar

Uzun Atlama Elemeler I Erkekler

12:00     Çekiç Atma Elemeler II Kızlar

Uzun Atlama Elemeler II Erkekler

14:30     Sırıkla Atlama Final Kızlar

14:35     Disk Atma Final Kızlar

15:00     100m. Engelli Kızlar

15:30     110m. Engelli Erkekler

15:50     100m. Yarı Final Kızlar

16:00     100m. Yarı Final Erkekler

16:15     800m. Kızlar

16:30     Üç Adım Atlama Final Kızlar

16:35     800m. Erkekler

17:00     Yüksek Atlama Kızlar Final

17:05     100m. Final Kızlar

17:15     100m. Final Erkekler

17:30     3000m. Final Kızlar          Disk Atma Final Erkekler

18:00     3000m. Final Erkekler

18:30     400m. Yarı Final Kızlar

18:45     400m. Yarı Final Erkekler

27 TEMMUZ ÇARŞAMBA

SAAT      KOŞU MÜSABAKALARI    SAHA MÜSABAKALARI

10:00     Çekiç Atma Elemeler I Erkekler

Üç Adım Atlama Elemeler I Erkekler

12:00     Üç Adım Atlama Elemeler II Erkekler

Çekiç Atma Elemeler II Erkekler

Yüksek Atlama Elemeler I & Elemeler II Erkekler

15:00 400m. Engelli Erkekler Cirit Atma Elemeler I Kızlar

Gülle Atma Elemeler I Kızlar

15:30 400m. Engelli Kızlar

15:50 200m. Kızlar

16:00 Gülle Atma Elemeler II Kızlar

16:20 200m. Erkekler

16.30  Uzun Atlama Final Erkekler

16:45     400m. Final Kızlar

16:55  400m. Final Erkekler

17.00  Gülle Atma Elemeler I Erkekler

17:05     Cirit Atma Elemeler II Kızlar

17:20 1500m. Final Kızlar

17:30 1500m. Final Erkekler

17:50 100m. Engelli Yarı Final Kızlar

18:00 Gülle Atma Elemeler II Erkekler

18:20     110m. Engelli Yarı Final Erkekler

28 TEMMUZ PERŞEMBE

SAAT      KOŞU MÜSABAKALARI  SAHA MÜSABAKALARI

10:00     Cirit Atma Elemeler I Erkekler

Uzun Atlama Elemeler I Kızlar

12:00     Cirit Atma Elemeler II Erkekler

Uzun Atlama Elemeler II Kızlar

14:00     Çekiç Atma Final Erkekler

14:30     Yüksek Atlama Final Erkekler

14:55     Gülle Atma Final Kızlar

15:00     400m. Engelli Final Erkekler

15:10     Üç Adım Atlama Final Erkekler

15:20     400m. Engelli Final Kızlar

15:35     200m. Yarı Final Kızlar

15:50     200m. Yarı Final Erkekler

16:00     Çekiç Atma Final Kızlar

16:05     Gülle Atma Final Erkekler

16:25     110m. Engelli Final Erkekler

16:45     100m. Engelli Final Kızlar

17:10     4x100m. Bayrak Yarışı Erkekler

17:30     4x100m. Bayrak Yarışı Kızlar

28 TEMMUZ PERŞEMBE

SAAT      KOŞU MÜSABAKALARI    SAHA MÜSABAKALARI

12:00     Cirit Atma Final Kızlar

12:05     Sırıkla Atlama Final Erkekler

12:10     Uzun Atlama Final Kızlar

13:00     200m. Final Kızlar

13:10     200m. Final Erkekler

13:30     Cirit Atma Final Erkekler

13:40     800m. Final Kızlar

13:50     800m. Final Erkekler

14.30     4x100m. Final Kızlar

14.45     4x100m. Final Erkekler

**

BASKETBOL MÜSABAKA PROGRAMI İÇİN 3.SAYFAYA GEÇİNİZ...

[PAGE]

 

 

 

 

BASKETBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 

MÜSABAKA YERLERİ

ERKEKLER           : HAYRİ GÜR SPOR SALONU

BAYANLAR          : 19 MAYIS SPOR SALONU

ANTRENMAN YERLERİ

ERKEKLER           :HAYRİ GÜR ALT SALONLAR II

BAYANLAR          :HAYRİ GÜR ALT SALONLARI I

25 TEMMUZ PAZARTESİ

SAAT                    HAYRİ GÜR SPOR SALONU(ERKEKLER)                    19 MAYIS SPOR SALONU(BAYANLAR)

12.00                   M1         Litvanya-Yunanistan        G1          Fransa- Hollanda

14.15                   M2         Sırbistan- Karadağ           G2          Hırvatistan-Belçika

16.15                   M3         Rusya-Estonya                 G3          Türkiye-Sırbistan

18.30                   M4         Türkiye-Letonya               G4          Rusya-Finlandiya

26 TEMMUZ SALI

SAAT                    HAYRİ GÜR SPOR SALONU(ERKEKLER)                    19 MAYIS SPOR SALONU(BAYANLAR)

12.00     M5         Estonya-Litvanya             G5          Belçika-Sırbistan

14.15     M6         Letonya-Sırbistan             G6          Finlandiya-Fransa

16.15     M7         Rusya-Yunanistan            G7          Hırvatistan-Türkiye

18.30     M8         Karadağ-Türkiye               G8          Hollanda-Rusya

27 TEMMUZ ÇARŞAMBA

SAAT                    HAYRİ GÜR SPOR SALONU(ERKEKLER)                    19 MAYIS SPOR SALONU(BAYANLAR)

12.00     M9         Yunanistan- Estonya       G9         Sırbistan-Hırvatistan

14.15     M10       Letonya-Karadağ             G10        Finlandiya-Hollanda

16.15   M11        Rusya-Litvanya                G11        Türkiye-Belçika

18.30     M12       Sırbistan-Türkiye              G12        Fransa-Rusya

 

28 TEMMUZ PERŞEMBE

SAAT      HAYRİ GÜR SPOR SALONU(ERKEKLER)                    19 MAYIS SPOR SALONU(BAYANLAR)

12.00     M13 3. Grup A –4. Grup B             G13 3. Grup A –4. Grup B

14.15     M14 3. Grup B – 4. Grup A            G14 3. Grup B – 4. Grup A

16.15     M15 1. Grup B – 2. Grup A            G15 1. Grup B – 2. Grup A

18.30     M16 1. Grup A – 2. Grup B            G16 1. Grup A – 2. Grup B

29 TEMMUZ CUMA

SAAT      HAYRİ GÜR SPOR SALONU(ERKEKLER)                    19 MAYIS SPOR SALONU(BAYANLAR)

09.00     M17 (L) M13 – (L) M14                  G17 (L) G13 – (L) G14

11.15     M18 (W) M13 – (W) M14              G18 (W) G13 – (W) G14

13.30     M19 (L) M15 – (L) M16                  G19 (L) G15 – (L) G16

16.00     M20 (W) M15 – (W) M16              G20 (W) G15 – (W) G16

 

**

BİSİKLET MÜSABAKA PROGRAMI İÇİN 4.SAYFAYA GEÇİNİZ...

[PAGE]

 

 

 

 

BİSİKLET MÜSABAKA PROGRAMI

 

MÜSABAKA YERİ              :YENİ SAHİL YOLU- TANJANT YOLU

ANTRENMAN YERİ          :YENİ SAHİL YOLU

25 TEMMUZ PAZARTESİ

SAAT                                  

13:00-16:00                      Lisans Kontrolü

17:00-18:00                      Takım Liderleri Toplantısı

26 TEMMUZ SALI

SAAT                                   MÜSABAKA

13:00                                  Saate Karşı

27 TEMMUZ ÇARŞAMBA

SAAT               MÜSABAKA

10:00              Kriteryum Ön Eleme Yarışı Startı 25,5 km. (1,7 km. x 15 tur)

15:00              Kriteryum Finaller 34 km. (1,7 km. x 20 tur)

28 TEMMUZ PERŞEMBE

SAAT                 MÜSABAKA

13:00               Yol Yarışı 70,8 km. (11,8 km. x 6 tur)

**

HENTBOL MÜSABAKA PROGRAMI İÇİN 5. SAYFAYA GEÇİNİZ...

[PAGE]

 

 

 

 

 

HENTBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 

MÜSABAKA YERLERİ      

ERKEKLER           : ÇARŞIBAŞI SPOR SALONU

BAYANLAR          : VAKFIKEBİR SPOR SALONU

ANTRENMAN YERLERİ

ERKEKLER           : ÇOK AMAÇLI SPOR SALONU

BAYANLAR          : KTÜ HASAN POLAT SPOR SALONU

 

25 TEMMUZ PAZARTESİ

SAAT      ÇARŞIBAŞI SPOR SALONU(ERKEKLER)       VAKFIKEBİR SPOR SALONU(BAYANLAR)

11:00     M1         Fransa-İsviçre                  G1          Norveç-Danimarka

13:30     M2         Hırvatistan-Almanya      G2          Hollanda-Avusturya

16:00     M3         İspanya-Sırbistan             G3          İsveç-Türkiye

18:30     M4         Danimarka-Türkiye          G4          Rusya Fed.-Polonya

26 TEMMUZ SALI

SAAT                    ÇARŞIBAŞI SPOR SALONU (ERKEKLER)      VAKFIKEBİR SPOR SALONU (BAYANLAR)

11:00     M5         Fransa-Almanya              G5          Norveç-Avusturya

13:30     M6         İsviçre-Hırvatistan           G6          Danimarka-Hollanda

16:00     M7         İspanya-Türkiye                G7          İsveç-Polonya

18:30     M8         Sırbistan-Danimarka       G8          Türkiye-Rusya Fed.

27 TEMMUZ ÇARŞAMBA

SAAT                    ÇARŞIBAŞI SPOR SALONU (ERKEKLER)                     VAKFIKEBİR SPOR SALONU (BAYANLAR)

11:00     M9         Fransa-Hırvatistan           G9          Norveç-Hollanda

13:30     M10       Almanya-İsviçre               G10        Avusturya-Danimarka

16:00     M11       İspanya-Danimarka         G11        İsveç-Rusya Fed.

18:30     M12       Türkiye-Sırbistan              G12        Polonya-Türkiye

28 TEMMUZ PERŞEMBE

SAAT                    ÇARŞIBAŞI SPOR SALONU (ERKEKLER)                     VAKFIKEBİR SPOR SALONU (BAYANLAR)

11:00     M13 1. Grup A - 2. Grup B             G13 1. Grup A - 2. Grup B

13:30     M14 2. Grup A - 1. Grup B             G14 2. Grup A - 1. Grup B

16:00     M15 3. Grup A - 4. Grup B             G15 3. Grup A - 4. Grup B

18:30     M16 4. Grup A - 3. Grup B             G16 4. Grup A - 3. Grup B

29 TEMMUZ CUMA

SAAT      ÇARŞIBAŞI SPOR SALONU (ERKEKLER)      VAKFIKEBİR SPOR SALONU (BAYANLAR)

9:00       M17 (L) M16 – (L) M15                  G17 (L) G16 – (L) G15

11:30     M18 (W) M16 – (W) M15              G18 (W) G16 – (W) G15

14:00     M19 (L) M13 – (L) M14                  G19 (L) G13 – (L) G14

16:30     M20 (W) M13 – (W) M14              G20 (W) G13 – (W) G14

**

JUDO MÜSABAKA PROGRAMI İÇİN 6. SAYFAYA GEÇİNİZ...

[PAGE]

 

 

 

 

JUDO MÜSABAKA PROGRAMI

 

MÜSABAKA YERİ              :OF SPOR SALONU

ANTRENMAN YERİ          :MİMAR SİNAN İLKÖĞRETİM OKULU

25 TEMMUZ PAZARTESİ

SAAT

10:00 Teknik Toplantı ve Serbest Antrenman

26 TEMMUZ SALI

SAAT                     MÜSABAKA

13:00-16:45        Ön elemeler: -44, -48 kg. Bayanlar ve -50, -55 kg. Erkekler

17:00-18:30        Finaller: -44, -48 kg. Bayanlar ve -50, -55 kg. Erkekler

27 TEMMUZ ÇARŞAMBA

SAAT                    MÜSABAKA

13:00-16:45        Ön elemeler: -52, -57 kg. Bayanlar ve -60, -66 kg. Erkekler

17:00-18:30        Finaller: -52, -57 kg. Bayanlar ve -60, -66 kg. Erkekler

28 TEMMUZ PERŞEMBE

SAAT                    MÜSABAKA

13:00-16:45        Ön elemeler: -63, -70 kg. Bayanlar ve -73, -81 kg. Erkekler

17:00-18:30        Finaller: -63, -70 kg. Bayanlar ve -73, -81 kg. Erkekler

 

28 TEMMUZ CUMA

SAAT                    MÜSABAKA

13:00-16:45        Ön elemeler: +70 kg. Bayanlar ve -90, +90 kg. Erkekler

16:00 - 17:00      Finaller: +70 kg. Bayanlar ve -90, +90 kg. Erkekler

**

TENİS MÜSABAKA PROGRAMI İÇİN 7. SAYFAYA GEÇİNİZ...

[PAGE]

 

 

 

 

TENİS MÜSABAKA PROGRAMI

 

MÜSABAKA YERİ              :BEŞİRLİ TENİS KOMPLEKSİ

ANTRENMAN YERİ          :BEŞİRLİ TENİS KOMPLEKSİ

24 TEMMUZ PAZAR

SAAT

15:30-17:00        Takım Liderleri Toplantısı

Programa Uygun Antrenman Açılış Seremonisi

25 TEMMUZ PAZARTESİ

SAAT                                   MÜSABAKA

09:00-21:00        Müsabakalar 1. Gün

26 TEMMUZ SALI

SAAT                                   MÜSABAKA

09:00-21:00                      Müsabakalar 2. Gün

 

27 TEMMUZ ÇARŞAMBA

SAAT                                   MÜSABAKA

09:00 -20:00                     Müsabakalar 3. Gün

 

28 TEMMUZ PERŞEMBE

SAAT                     MÜSABAKA

10:00-18:00        Yarı Finaller

 

29 TEMMUZ CUMA

SAAT      MÜSABAKA

10:00     Final ve Bronz Madalya Müsabakaları Tek Erkekler

11:30     Final ve Bronz Madalya Müsabakaları Tek Bayanlar

13:00     Final ve Bronz Madalya Müsabakaları Çiftler- Erkekler

13:00     Final ve Bronz Madalya Müsabakaları Çiftler- Bayanlar

**

VOLEYBOL MÜSABAKA PROGRAMI İÇİN 8.SAYFAYA GEÇİNİZ...

[PAGE]

 

 

 

 

VOLEYBOL MÜSABAKA PROGRAMI

 

MÜSABAKA YERLERİ      

ERKEKLER           :ARAKLI SPOR SALONU

BAYANLAR          :ARSİN SPOR SALONU

ANTRENMAN YERLERİ   

ERKEKLER           :BESYO SPOR SALONU

BAYANLAR          :TRABZON LİSESİ

 

25 TEMMUZ PAZARTESİ

SAAT      ARAKLI SPOR SALONU(ERKEKLER)             ARSİN SPOR SALONU(BAYANLAR)

11:00     M1         Sırbistan-Türkiye                             G1          Türkiye-Belçika

13:00     M2         Fransa-Belçika                                 G2          İtalya-Slovenya

16:00     M3         Bulgaristan-İspanya                       G3          Polonya-Slovakya

18:00     M4         Rusya Fed.-Yunanistan                  G4          Sırbistan-Yunanistan

26 TEMMUZ SALI

SAAT      ARAKLI SPOR SALONU(ERKEKLER)                            ARSİN SPOR SALONU(BAYANLAR)

11:00     M5         Türkiye-İspanya                G5          Belçika-Slovakya

13:00     M6         Belçika-Yunanistan          G6          Slovenya-Yunanistan

16:00     M7         Sırbistan-Bulgaristan       G7          Türkiye-Polonya

18:00     M8         Fransa-Rusya Fed.           G8          İtalya-Sırbistan

 

27 TEMMUZ ÇARŞAMBA

SAAT      ARAKLI SPOR SALONU(ERKEKLER)                            ARSİN SPOR SALONU(BAYANLAR)

11:00     M9         Türkiye-Bulgaristan                        G9          Belçika-Polonya

13:00     M10       Belçika-Rusya Fed.                         G10        Slovenya-Sırbistan

16:00     M11       İspanya-Sırbistan                            G11        Slovakya-Türkiye

18:00     M12       Yunanistan-Fransa                          G12        Yunanistan-İtalya

 

28 TEMMUZ PERŞEMBE

SAAT                    ARAKLI SPOR SALONU(ERKEKLER)         ARSİN SPOR SALONU(BAYANLAR)

11:00     M13 3. Grup A –4. Grup B             G13 3. Grup A –4. Grup B

13:00     M14 4. Grup A – 3. Grup B            G14 4. Grup A – 3. Grup B

16:00     M15 2. Grup A – 1. Grup B            G15 2. Grup A – 1. Grup B

18:00     M16 1. Grup A – 2. Grup B            G16 1. Grup A – 2. Grup B

 

29 TEMMUZ CUMA

SAAT    ARAKLI SPOR SALONU(ERKEKLER)              ARSİN SPOR SALONU(BAYANLAR)

09:00     M17 (L) M13 – (L) M14                                 G17 (L) G13 – (L) G14

11:15     M18 (W) M13 – (W) M14                             G18 (W) G13 – (W) G14

13:30     M19 (L) M15 – (L) M16                                 G19 (L) G15 – (L) G16

16:00     M20 (W) M15 – (W) M16                             G20 (W) G15 – (W) G16A

 

**

YÜZME MÜSABAKA PROGRAMI İÇİN 9. SAYFAYA GEÇİNİZ...

[PAGE]

 

 

 

 

YÜZME MÜSABAKA PROGRAMI

 

MÜSABAKA YERİ                             : OLİMPİK YÜZME HAVUZU

ANTRENMAN YERİ          : MEHMET AKİF ERSOY YÜZME HAVUZU

 

25 TEMMUZ PAZARTESİ

ISINMALAR                                                                    ISINMALAR

07.00-09.00                                                                   15.00-17.00

MÜSABAKALAR                                                             MÜSABAKALAR

09.00-12.00                                                                   17.00-19.00

1- Elemeler 400 m. Serbest K       1- Finaller 400 m. Serbest K

2- Elemeler 100 m. Serbest E       2- Finaller 100 m. Serbest E

3- Elemeler 100 m. Kelebek K      3- Finaller 100 m. Kelebek K

4- Elemeler 200 m. Sırtüstü E       4- Finaller 200 m. Sırtüstü E

5- Elemeler 200 m. Kurbağalama K                         5- Finaller 200 m. Kurbağalama K

6- Elemeler 200 m. Ferdi Karışık E                            6- Finaller 200 m. Ferdi Karışık E

7- Elemeler 4x100 m. Serbest Bayrak Yarışı K        7- Finaller 4x100 m. Serbest Bayrak Yarışı K

8- Elemeler 4x100 m. Serbest Bayrak Yarışı E        8- Finaller 4x100 m. Serbest Bayrak Yarışı E

 

26 TEMMUZ SALI

ISINMALAR                                                                    ISINMALAR

07.00-09.00                                                                   15.00-17.00

MÜSABAKALAR                                                             MÜSABAKALAR

09.00-12.00                                                                   17.00-19.00

9- Elemeler 400 m. Serbest E                       9- Finaller 400 m. Serbest E

10- Elemeler 100 m. Serbest K                   10- Finaller 100 m. Serbest K

11- Elemeler 100 m. Kelebek E                  11- Finaller 100 m. Kelebek E

12- Elemeler 200 m. Sırtüstü K                   12- Finaller 200 m. Sırtüstü K

13- Elemeler 200 m. Kurbağalama E         13- Finaller 200 m. Kurbağalama E

14- Elemeler 200 m. Ferdi Karışık K           14- Finaller 200 m. Ferdi Karışık K

15- Elemeler 4x200 m. Serbest Bayrak Yarışı         E/K         15- Finaller 4x200 m. Serbest Bayrak Yarışı                E/K

 

27 TEMMUZ ÇARŞAMBA

ANTRENMAN

08.00-12.00        /             16.00-20.00

 

28 TEMMUZ PERŞEMBE

ISINMALAR                                                                    ISINMALAR

07.00-09.00                                                                   15.00-17.00       

MÜSABAKALAR                                                             MÜSABAKALAR

09.00-12.00                                                                   17.00-19.00

16- Elemeler 50 m. Serbest K                     16- Finaller 400 m. Serbest K

17- Elemeler 1500 m. Serbest E   17- Finaller 100 m. Serbest E

18- Elemeler 400 m. Ferdi Karışık K           18- Finaller 100 m. Kelebek K

19- Elemeler 200 m. Kelebek E                  19- Finaller 200 m. Sırtüstü E

20- Elemeler 100 m. Sırtüstü K                   20- Finaller 200 m. Kurbağalama K

21- Elemeler 100 m. Kurbağalama E         21- Finaller 200 m. Ferdi Karışık E

22- Elemeler 200 m. Serbest K                   22- Finaller 200 m. Serbest K

23- Elemeler 50 m. Serbest E                    23- Finaller 4x200 m00 Serbest Bayrak Yarışı E

 

29 TEMMUZ CUMA

ISINMALAR                                 ISINMALAR

07.00-09.00                              15.00-17.00       

MÜSABAKALAR                             MÜSABAKALAR

09.00-12.00                                  17.00-19.00

24- Elemeler 800 m. Serbest K                  24- Finaller 800 m. Serbest K

25- Elemeler 400 m. Ferdi Karışık E           25- Finaller 400 m. Ferdi Karışık E

26- Elemeler 200 m. Kelebek K                  26- Finaller 200 m. Kelebek K

27- Elemeler 100 m. Sırtüstü E                27- Finaller 100 m. Sırtüstü E

28- Elemeler 100 m. Kurbağalama K         28- Finaller 100 m. Kurbağalama K

29- Elemeler 200 m. Serbest E                  29- Finaller 200 m. Serbest E

30- Elemeler 4x100 m. Karışık Bayrak Yarışı K        30- Finaller 4x100 m. Karışık Bayrak Yarışı K

31- Elemeler 4x100 m. Karışık Bayrak Yarışı E        31- Finaller 4x100 m. Karışık Bayrak Yarışı E


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
samsunlufiko - 5 yıl önce
Neymiş efendim 1 tl ye olimpiyatları izleyecek mişiz. Neden bahsediyorsunuz be siz.Açılış için 4 bin bilet sürdünüz piyasaya zar zor 2 bilet aldım geldim stada.Ama ne oldu orada bileti elinde olan 3bin kişi gibi stada alınmadık.Neymiş stad dolmuş.Nasıl doldu.Madem doldu niye fazla bilet sattınız.Dün kucağında 1 çocuk olan kadın gördüm stada girmek için beklerken.Eteğine de 8 yaşlarındaki kızı çekiştiriyor.Anne niye biz giremiyoruz içeriye ben görmek istiyorum ...Başladı ağlamaya.Ya turistlere ne demeli gariplerim kilometrelerce uzaktan gelmişler ama onlarda bizim gib madur içeri giremediler.Ayıptır be kardeşim hadi biz sırtımızı döndük gittik eve ya o turistleri alsaydınız bari içeriye...Yazık günah bunu yapanları Allaha havale ediyorum.Olimpiyatmış isteyen gitsin 1 Tl versin izlesin ne değeri kaldı gönlümüz kırıkldıktan sonra...Yazık Trabzonum Yazık Belediye Başkanım Yazıklar olsun Valim... Saygılarımla
Avatar
harbits - 5 yıl önce
dedıklerınde haklılık payı olabılırde hersey tam mı kı ulkemızde sonucta ilimizin tanıtımı yapılıyo neye kusuyorsun kı
Avatar
lazismaill - 5 yıl önce
trabzonlu olarak herkesi bos oldugu her zaman olimpiyatlara davet ediyorum nedeni b ise bu ist medyasi bize bir kulp takmadan bu isden de anlimizin akiyla cikalim yoksa simdiden baslayacaklar trabzon da olduda kim gitti seyirci olarak ben eminin gurcistan macini unutmayin bayrak yok diye kiyamedi koparmisdilar gereken cvb verelim
Avatar
trh - 5 yıl önce
aynen katılıyorum tam bir üçüncü dünya ülkesi etkinliği yazıklar olsun
Avatar
efekaan xxx - 5 yıl önce
bu ne saçma organizasyon hazırlığı müsabaka tarihlerini ve yerlerini gösteren hiçbir pano veya afiş yapılmamaış sadece internette bilgilendirme var bu mu sizin organizasyon hazırlığınız müsabakalar bitince demeyin ki halk müsabakalara ilgi göstermedi
Avatar
aydın - 5 yıl önce
Ki bazılarının elina koz vermeye başladık. Herkeste bir bahane, kiminin işi kiminin ç.şi var da gidemiyor. bunu istanbul medyası acayip kullanır. sahip çıkamıyoruz. tiribünler bomboş.Konser ve maç olsa gideriz yazık ki ne yazık. inşallah naklen yayınlamazlar da rezillik ortaya çıkmasa bari.
Avatar
gallardo - 5 yıl önce
açılış için bilete 25 tl verdik ama içeri giremedik.bumu organizasyon
Avatar
mahmutts - 5 yıl önce
Herkes açılış iyi diyor başka bişe demıyor kardeşim biletli adamlar içeri alınmadı organızyanlorda biletin fiyatı 1 tl ama içeri alınmıyor millet nasıl bir organizasyon neymiş açılış çok gorkemlıymış guzel olabılır ama bu kadar ıgrenç bır organızasyon olur mu ya biletimiz var içeri giremiyoruz yazıkkkkkk bırazda bu yonlerini konusalım