Trabzon temsilcilerinin kupa maçları ne zaman?
ZİRAAT Türkiye Kupası Türkiye'yi Kucaklıyor" sloganı ile bu yıl 52.'si düzenlenen Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. Tur Müsabakaları yarın oynanacak karşılaşmalarla başlıyor.Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur'unda; 1. Tur'dan yükselen 40, Spor Toto 2. Lig'de mücadel
ZİRAAT Türkiye Kupası Türkiye'yi Kucaklıyor" sloganı ile bu yıl 52.'si düzenlenen Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. Tur Müsabakaları yarın oynanacak karşılaşmalarla başlıyor.
Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur'unda; 1. Tur'dan yükselen 40, Spor Toto 2. Lig'de mücadele eden 36, PTT 1. Lig'de mücadele eden 19 ve Spor Toto Süper Lig'de Avrupa Kupaları'na katılmayan 13 takım mücadele edecek. 2. Tur maçları sorunda rakiplerini eleyen 54 takım, 3. Tur'a yükselmeye hak kazanacak.
24-25-26 Eylül tarihlerinde oynanacak maçların programı şöyle:
24 Eylül Salı
20.30 GÖZTEPE A.Ş. - ALTINORDU A.Ş.
20.30 KARDEMİR D.Ç. KARABÜKSPOR - KOCAELİSPOR
18.00 GAZİANTEPSPOR - ÇORUM BELEDİYESPOR
15.00 HACETTEPE SPOR - YENİ MALATYASPOR
15.00 ORHANGAZİSPOR - AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
15.00 KARTALSPOR - ERZİNCAN REFAHİYESPOR
15.00 TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR - DARDANELSPOR A.Ş.
15.00 KÖRFEZ FUTBOL KULÜBÜ - MEDİCAL PARK ANTALYASPOR
14.00 1461 TRABZON - BEYLERBEYİSPOR
14.00 YENİ DİYARBAKIR SPOR - ALTAY
25 Eylül Çarşamba
20.30 FETHİYESPOR - KIZILCABÖLÜKSPOR
20.30 SANİCA BORU ELAZIĞSPOR - ANKARA DEMİRSPOR
20.30 ESKİŞEHİRSPOR - ÇIKSALIN SPOR
18.00 KAYSERİ ERCİYESSPOR - EDİRNE SPOR GENÇLİK
18.00 KARŞIYAKA - OFSPOR
16.00 BOLUSPOR - BATMAN PETROLSPOR
15.00 TURGUTLUSPOR - KIRKLARELİSPOR
15.00 TOKATSPOR - UŞAK SPORTİF GENÇLİK SPOR
15.00 MENEMEN BELEDİYE SPOR - NAZİLLİ BELEDİYESPOR
15.00 İNEGÖLSPOR - NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK
15.00 BERGAMA BELEDİYESPOR - BUGSAŞSPOR
15.00 MKE ANKARAGÜCÜ - KARAMAN BELEDİYESPOR
15.00 GAZİOSMANPAŞA - ALANYASPOR
15.00 DERİNCE BELEDİYESPOR - KONYA ANADOLU SELÇUKLUSPOR
15.00 BAYRAMPAŞA - YEŞİL KIRŞEHİR SPOR
15.00 KIZILCAHAMAMSPOR A.Ş. - YEŞİL BURSA A.Ş.
15.00 KEÇİÖRENGÜCÜ - BANDIRMASPOR
15.00 İSTANBUL GÜNGÖRENSPOR - TARSUS İDMAN YURDU
15.00 PENDİKSPOR - BAYBURT GRUP ÖZEL İDARE GENÇLİK VE SPOR
15.00 OSMANİYE SPOR 2011 - HATAYSPOR
15.00 TEPECİKSPOR A.Ş. - SİLİVRİSPOR
15.00 ÇANKIRISPOR - ELAZIĞ BELEDİYESPOR
15.00 SARIYER - GENÇLERBİRLİĞİ
14.00 DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR - İSKENDERUN DEMİR ÇELİKSPOR
14.00 ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SPOR - ADANASPOR A.Ş.
14.00 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. - TOSYA BELEDİYE SPOR
14.00 Ş.URFASPOR - GİRESUNSPOR
13.00 BELEDİYE VANSPOR - MANİSASPOR
26 Eylül Perşembe
20.30 KAYSERİSPOR - PAZARSPOR
18.00 BUCASPOR - EYÜPSPOR
15.00 ARSİNSPOR - TORKU KONYASPOR
14.00 TRABZON AKÇAABAT FUTBOL KULÜBÜ - GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR