banner192

Trabzon ekiplerinin maçları belli oldu

Ankara Marriott Otel'deki Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağan Mali Genel Kurulu'nun ardından yapılan kura çekiminde, Spor Toto 2 ve 3. Lig'de yeni sezon maç takvimi belli oldu. Kura çekiminden önce yapılan açıklamada, Spor Toto 3. Lig play-off sitemin

Trabzon ekiplerinin maçları belli oldu

Ankara Marriott Otel'deki Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Olağan Mali Genel Kurulu'nun ardından yapılan kura çekiminde, Spor Toto 2 ve 3. Lig'de yeni sezon maç takvimi belli oldu.
 
Kura çekiminden önce yapılan açıklamada, Spor Toto 3. Lig play-off siteminde değişikliğe gidildiği, grubu 2. sırada bitiren takımın 5. sıradaki takımla, 3. sırada bitiren takımın ise 4. sıradaki takımla eşleşeceği kaydedildi.
 
Buna göre Spor Toto 2 ve 3. Lig'de gelecek sezonun ilk hafta eşleşmeleri şöyle oluştu:
 
SPOR TOTO 2. LİG
 
BEYAZ GRUP
Turgutluspor-Kartalspor, 1461 Trabzon-Tokatspor, Ümraniyespor-Konya Anadolu Selçukluspor, Tarsus İdmanyurdu-TKİ Tavşanlı Linyitspor, Yeni Malatyaspor- Ofspor, Hacettepe-Keçiörengücü, Fethiyespor-Menemen Belediyespor, Aydınspor 1923-Bayrampaşa, Fatih Karagümrük-Körfez İskenderunspor, Pendikspor (bay).
 
KIRMIZI GRUP
Tepecikspor-Bandırmaspor, Hatayspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor, Sarıyer-Birlik Nakliyat Düzyurtspor, Altay-BUGSAŞ Spor, İnegölspor-Pazarspor, Kahramanmaraş-MKE Ankaragücü, Kızılcahamamspor-Göztepe, Nazilli Belediyespor-Gümüşhanespor, Kocaeli Birlikspor-Kırklarelispor.
 
SPOR TOTO 3. LİG
 
1. GRUP
Adliyespor-Niğde Belediyespor, Manavgatspor-Tuzlaspor, Kırıkhanspor-Şekerspor, İstanbulspor-Çatalcaspor, Tire 1920 Spor-Bozüyükspor, Zonguldak Kömürspor-Batman Petrolspor, Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Gaziosmanpaşa, Kızılcabölükspor-Çorum Belediyespor, Darıca Gençlerbirliği-Bursa Nilüferspor.
 
2. GRUP
Yeşil Bursa-Denizli Büyükşehir Belediyespor, Çine Madranspor-Eyüpspor, Sancaktepe Belediyespor-Yeni Diyarbakır, Gölcükspor-Dardanelspor, 68 Yeni Aksarayspor-Payas Belediyespor 1975, Maltepespor-Kemer Tekirova Spor, Arsinspor-Derincespor, Sivas 4 Eylül Belediye-Erzincan Refahiyespor, Halide Edip Adıvarspor-Çankırıspor.
 
3. GRUP
Silivrispor-Anadolu Üsküdar 1908 Spor, Ankara Demirspor-Kayseri Şekerspor, Bayburt Grup Özel İdare-Balçova Belediyespor, Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Ayvalıkgücü Belediyespor, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor-Sandıklıspor, İstanbul Güngörenspor-Sakaryaspor, Orhangazispor-Bergama Belediyespor, Beylerbeyispor-Van Büyükşehir Belediyespor, Erzin Belediyespor-Etimesgut Belediyespor.

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.