banner192

Trabzon ekipleri kupa mesaisinde

Futbolda Türkiye Kupası 2. tur müsabakaları yarın başlayacak.Tek maçlı eleminasyon sistemiyle yarın, 24 ve 25 Eylül'de oynanacak 2. tur müsabakalarının programı şöyle:Yarın:14.30 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Denizlispor (Akçaabat Fatih)14.30 Tekirdağspor-

Trabzon ekipleri kupa mesaisinde

Futbolda Türkiye Kupası 2. tur müsabakaları yarın başlayacak.

Tek maçlı eleminasyon sistemiyle yarın, 24 ve 25 Eylül'de oynanacak 2. tur müsabakalarının programı şöyle:

Yarın:

14.30 Sebat Proje Trabzon Akçaabat-Denizlispor (Akçaabat Fatih)

14.30 Tekirdağspor-Çaykur Rizespor (Namık Kemal)

15.00 Bayrampaşa-Adanaspor (Stadı daha sonra belli olacak)

15.00 Çorum Belediyespor-Manisaspor (Dr.Turhan Kılıçcıoğlu)

16.00 Yeni Diyarbakır-Samsunspor (Diyarbakır Atatürk)

18.00 Osmanlıspor-Kırıkhanspor (Yenikent ASAŞ)

18.00 Bucaspor-Batman Petrolspor (Yeni Buca)

18.00 Konya Anadolu Selçukspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

18.00 Kayserispor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediye Kadir Has)

19.00 Göztepe-Bursa Nilüferspor (İzmir Atatürk)

20.30 Tarsus İdmanyurdu-Eskişehirspor (Tarsus İlçe)

 

24 Eylül Çarşamba:

13.00 Hacettepe-Torku Konyaspor (Cebeci İnönü)

13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923 (Silopi İlçe)

14.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Adliyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi)

14.30 Ofspor-Tire 1922 (Of İlçe)

14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Pendikspor (Genç Osman)

14.30 FBM Makina Balçova Yaşam-Balıkesirspor (Kemalpaşa Ulucak)

15.00 İnegölspor-Niğde Belediyespor (İnegöl İlçe)

15.00 Tepecikspor-Anadolu Üsküdar 1908 (Tepecik)

15.00 Gölbaşıspor-Kırklarelispor (Gölbaşı İlçe)

15.00 BUGSAŞ Spor-68 Yeni Aksarayspor (OSTİM)

15.00 Çankırıspor-Nazilli Belediyespor (Çankırı Ilgaz)

15.00 Sandıklıspor-Kocaeli Birlikspor (Sandıklı İlçe)

15.00 Zonguldak Kömürspor-Gümüşhanespor (Karaelmas Kemal Köksal)

15.00 Tuzlaspor-Kartalspor (Tuzla Belediye)

15.00 Yeşil Bursa-1461 Trabzon (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

15.00 Sarıyer-Turgutluspor (Yusuf Ziya Öniş)

15.00 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Kütahya Dumlupınar)

15.00 Fatih Karagümrük-Bandırmaspor (Vefa)

15.00 Hatayspor-Gaziosmanpaşa (Antakya Atatürk)

15.00 Ümraniyespor-Pazarspor (Ümraniye Belediye İlçe)

15.00 Keçiörengücü-Boluspor (Aktepe)

15.00 Körfez İskenderunspor-Albimo Alanyaspor (İskenderun 5 Temmuz)

15.00 Sakaryaspor-Giresunspor (Sakarya Atatürk)

16.00 Kahramanmaraşspor-12 Bingölspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

17.00 Yeni Malatyaspor-Eyüpspor (Malatya İnönü)

18.00 Adana Demirspor-İstanbul Güngörenspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

18.00 Orduspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Ordu 19 Eylül)

18.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Etimesgut Belediyespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

18.00 Mersin İdmanyurdu-Kemer Tekirovaspor (Tarsus İlçe)

19.00 Fethiyespor-Derincespor (Fethiye İlçe)

19.00 MKE Ankaragücü-Gölcükspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Altınordu-Menemen Belediyespor (İzmir Atatürk)

20.30 Karşıyaka-Altay (Yeni Buca)

 

25 Eylül Perşembe:

14.30 Erzin Belediyespor-Gaziantepspor (Reyhanlı Tayfur Sökmen)

16.00 Şanlıurfaspor-Sivas 4 Eylül Belediyespor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

16.00 Elazığspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Elazığ Atatürk)

18.00 Antalyaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Akdeniz Üniversitesi)

20.30 İstanbul Başakşehir-Tokatspor (Başakşehir Fatih Terim)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.