banner192

Spor Toto 3. Lig'de 33. hafta başlıyor

Spor Toto 3. Lig'e 33. hafta maçlarıyla devam edilecek.Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre 3. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda tamamı 27 Nisan Pazar günü oynanacak 33. hafta maçlarının programı şöyle:1. GRUP15.30 Tekirova Belediyespor-Sivas Dö

Spor Toto 3. Lig'de 33. hafta başlıyor

Spor Toto 3. Lig'e 33. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre 3. Lig 1, 2 ve 3. gruplarda tamamı 27 Nisan Pazar günü oynanacak 33. hafta maçlarının programı şöyle:

1. GRUP

15.30 Tekirova Belediyespor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

15.30 Silivrispor-Kızılcabölükspor (Silivri)

15.30 Ümraniyespor-Ankara Demirspor (Ümraniye Belediye İlçe)

15.30 Bergama Belediyespor-Payas Belediyespor 1975 (Bergama 14 Eylül)

15.30 Localtime Fatih Karagümrük-Adliyespor (Vefa)

15.30 Derincespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Derince Belediyespor Doğal Çim)

15.30 Yeşil Bursa-Beylerbeyi (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

 

"2. GRUP" 2. SAYFADA

 

[PAGE]

2. GRUP

15.30 Batman Petrolspor-Erzurum Büyükşehir Belediyespor (Batman 16 Mayıs)

15.30 Ünyespor-Manavgat Evrensekispor (Ünye İlçe)

15.30 68 Yeni Aksarayspor-Sakaryaspor (Aksaray Atatürk)

15.30 Maltepespor-Elazığ Belediyespor  (Maltepe Hasan Polat)

15.30 Hacettepe-Sancaktepe Belediyespor (Cebeci İnönü)

15.30 Balçova Belediyespor-Orhangazispor (Yeni Buca)

15.30 Çorum Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

15.30 Elibol Sandıklıspor-Çıksalınspor (Sandıklı İlçe)

15.30 Bursa Nilüferspor-Düzyurtspor (Nilüfer)

 

"3. GRUP" 3. SAYFADA

 

[PAGE]

3. GRUP

13.30 Belediye Vanspor-Gölcükspor (Van Atatürk)

15.30 Yeni Diyarbakırspor-İstanbulspor (Diyarbakır Atatürk)

15.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Şekerspor (Doğan Seyfi Atlı)

15.30 Keciörengücü-Erzincan Refahiyespor (Ankara Aktepe)

15.30 Tuzlaspor-1930 Bafraspor (Tuzla Belediye)

15.30 Kırıkhanspor-Menemen Belediyespor (Kırıkhan İlçe)

15.30 Kayseri Şekerspor-Ayvalıkgücü Belediyespor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

15.30 Anadolu Üsküdar 1908-Arsinspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

15.30 Kocaelispor-Yimpaş Yozgatspor  (İsmetpaşa)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.