banner192

Hangi maç hangi kanalda?

18 Şubat Cuma17:30 İller Bankası - Eczacıbaşı Vitra ( VOLEYBOL BAYANLAR / SPORTS TV)20.00 Eskişehirspor – Sivasspor (LİG TV)21.30 Nürnberg – E.Frankfurt (TRT 3) 19 Şubat Cumartesi13:00 Tofaş – Galatasaray Cafe Crown (BASKETBOL ERKEKLER / SPORMAX)14.00 Kas

Hangi maç hangi kanalda?

18 Şubat Cuma

17:30 İller Bankası - Eczacıbaşı Vitra ( VOLEYBOL BAYANLAR / SPORTS TV)

20.00 Eskişehirspor – Sivasspor (LİG TV)

21.30 Nürnberg – E.Frankfurt (TRT 3)

 

19 Şubat Cumartesi

13:00 Tofaş – Galatasaray Cafe Crown (BASKETBOL ERKEKLER / SPORMAX)

14.00 Kasımpaşa – Ankaragücü (DIGI)

14.00 Boluspor – Samsunspor (TRT 1)

14.30 Chelsea – Everton (NTVSPOR – FA Cup)

15:00 Galatasaray Medical Park - Samsun Basketbol ( BASKETBOL KADINLAR / GS TV)

16.00 Bursaspor – Gaziantepspor (LİG TV)

16.30 Borussia Dortmund – St.Pauli (TRT 3)

17.00 Gençlerbirliği – Karabükspor (DIGI)

17:00 Fenerbahçe Ülker – Bornova Belediye (BASKETBOL ERKEKLER / SPORMAX)

17:30 Ankaragücü - Dicle Üniversitesi (VOLEYBOL BAYANLAR / SPORTS TV)

19.00 Bologna – Palermo (SPORMAX)

19.00 Galatasaray – Bucaspor (LİG TV)

19.15 Manchester United – Crawley Town (NTVSPOR – FA Cup)

19.30 Mainz – Bayern Münich (TRT 3)

21.00 Real Madrid – Levante (NTVSPOR)

21.45 Inter – Cagliari (SPORMAX / TV8)

22.00 Lorient – Bordeaux (KANAL A)

23.00 Zaragoza – Atletico Madrid (NTVSPOR)

 

20 Şubat Pazar

13:00 Beşiktaş Cola Turka – Aliağa Petkim (BASKETBOL ERKEKLER / SPORMAX)

13.30 Lecce – Juventus (TV 8)

13.30 Mersin İdman Yurdu – Karşıyaka (TRT 1)

14.00 Kayserispor – Antalyaspor (DIGI)

15.30 Ajax – Venlo (BEYAZ TV)

16.00 Manchester City – Notts County (NTVSPOR – FA Cup)

16.00 Chievo – Milan (SPORMAX / TV8)

16.30 Bayer Leverkusen – Stuttgart (TRT 3)

17.00 Konyaspor – İstanbul Belediye (DIGI)

17.30 PSV – NAC Breda (BEYAZ TV)

17:30 Ziraat Bankası - İstanbul BB (VOLEYBOL ERKEKLER / SPORTS TV)

18.00 Nice – PSG (KANAL A)

18.30 Leyton Orient – Arsenal (NTVSPOR – FA Cup)

18.30 Mönchengladbach – Schalke (TRT 3)

19.00 Beşiktaş – Fenerbahçe (LİG TV)

19.00 Altay – Denizlispor (TRT 1)

21.45 Napoli – Catania (SPORMAX / TV 8)

22.00 Barcelona – Athletic Bilbao (NTVSPOR)

22.00 Toulouse – Rennes (KANAL A)

 

21 Şubat Pazartesi

20.00 Manisapor – Trabzonspor (LİG TV)

20.00 Adanaspor – Giresunspor (TRT 1)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.