banner192

Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 14. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 14. hafta maçları yapılacak. Spor Toto 3. Lig 1. ve 3. Grup'ta ise 13. hafta karşılaşmaları oynanacak.Futbol Federasyonu'ndan yapılan

Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig'e 14. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 14. hafta maçları yapılacak. Spor Toto 3. Lig 1. ve 3. Grup'ta ise 13. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle:

-SPOR TOTO SÜPER LİG-

Bugün:

20.00 Eskişehirspor-Manisaspor (Eskişehir Atatürk)

Yarın:

14.30 Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

16.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)

17.00 Gençlerbirliği-Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Fenerbahçe (Atatürk Olimpiyat)

28 Kasım Pazar:

13.30 Kardemir Karabükspor-Ankaragücü (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

17.00 Bucaspor-Madical Park Antalyaspor (İzmir Alsancak)

19.00 Galatasaray-Beşiktaş (Ali Sami Yen)

29 Kasım Pazartesi:

20.00 Bursaspor-Kayserispor (Bursa Atatürk)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

14.00 Mersin İdmanyurdu-Giresunspor (Tevfik Sırrı Gür)

28 Kasım Pazar:

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Güngören Belediyespor (Dumlupınar)

13.30 Adanaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Adana 5 Ocak)

13.30 Karşıyaka-Denizlispor (Muğla Atatürk)

13.30 Kartalspor-Altay (Kartal İlçe)

13.30 Boluspor-Akhisar Belediyespor (Bolu Atatürk)

14.00 Diyarbakırspor-Kayseri Erciyesspor (Diyarbakır Atatürk)

19.00 Samsunspor-Orduspor (Samsun 19 Mayıs)

-SPOR TOTO 2. LİG-

Kırmızı Grup

------------

Yarın:

13.30 Adana Demirspor-Eyüpspor (Adana 5 Ocak)

28 Kasım Pazar:

13.30 Ofspor-Pursaklarspor (Of İlçe)

13.30 Kocaelispor-Elazığspor (İsmetpaşa)

13.30 Sakaryaspor-1461 Trabzon (Sakarya Atatürk)

13.30 Tokatspor-Belediye Vanspor (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Dardanelspor-Fethiyespor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Türk Telekomspor-Pendikspor (Türk Telekom)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Konya Torku Şekerspor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

13.30 Şanlıurfaspor-Balıkesirspor (Şanlıurfa GAP)

-SPOR TOTO 3. LİG-

1. Grup

-------

28 Kasım Pazar:

13.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-Tepecikspor (Seyrantepe 1 No'lu Saha)

13.30 Arsinspor-Kırşehirspor (Arsin İlçe)

13.30 Bayrampaşa-İstanbulspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Bursa Nilüferspor-72Batmanspor (Nilüfer)

13.30 Ünyespor-Belediye Bingölspor (Çarşamba Yeşilırmak)

13.30 Ankara Demirspor-Menemen Belediyespor (Cebeci İnönü)

13.30 Hatayspor-Tekirova Belediyespor (Hatay Atatürk)

13.30 Malatyaspor-Nazilli Belediyespor (Malatya İnönü)

13.30 İnegölspor-Lüleburgazspor (İnegöl İlçe)

3. Grup

-------

28 Kasım Pazar:

13.30 Kastamonuspor-Kırıkhanspor (Kastamonu Gazi)

13.30 Pazarspor-Zeytinburnuspor (Pazar İlçe)

13.30 Karsspor-Gölcükspor (Kars Şehir)

13.30 Siirtspor-Sancaktepe Belediyespor (Siirt Atatürk)

13.30 Yalovaspor-Denizli Belediyespor (Yalova Atatürk)

13.30 Beylerbeyi-Torbalıspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Kepez Belediyespor-Diyarbakır Büyüşehir Belediyespor (Hasan Doğan)

13.30 Gaziosmanpaşa-Keçiörengücü (Gaziosmanpaşa)

13.30 Araklıspor-MKE Kırıkkalespor (Araklı İlçe)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.