banner192

Futbolda haftanın programı

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyleFutbolda Süper Lig'e 13. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta 13. hafta maçları yapılacak. Spor Toto 3.

Futbolda haftanın programı

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maçlarının programı şöyle

Futbolda Süper Lig'e 13. hafta maçlarıyla devam edilirken, Bank Asya 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup'ta 13. hafta maçları yapılacak. Spor Toto 3. Lig 2. ve 3. Grup'ta ise 12. hafta karşılaşmaları oynanacak.

-SÜPER LİG-

Yarın:

14.30 Kasımpaşa-Gençlerbirliği (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Manisaspor-Bursaspor (Manisa 19 Mayıs)

17.00 Sivasspor-Kardemir Karabükspor (Sivas 4 Eylül)

19.00 Beşiktaş-Konyaspor (Fiyapı İnönü)

21 Kasım Pazar:

14.30 Medical Park Antalyaspor-Gaziantepspor (Mardan Antalyaspor)

16.00 Trabzonspor-Eskişehirspor (Hüseyin Avni Aker)

17.00 Ankaragücü-İstanbul Büyükşehir Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Kayserispor-Galatasaray (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

22 Kasım Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Bucaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

13.30 Kayseri Erciyesspor-Samsunspor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Açık Saha)

14.00 Altay-Mersin İdmanyurdu (İzmir Alsancak)

21 Kasım Pazar:

13.30 Güngören Belediyespor-Adanaspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Akhisar Belediyespor-Kartalspor (Akhisar Belediye)

13.30 Orduspor-Tavşanlı Linyitspor (Ordu 19 Eylül)

13.30 Giresunspor-Karşıyaka (Giresun Atatürk)

14.00 Denizlispor-Diyarbakırspor (Denizli Atatürk)

19.00 Çaykur Rizespor-Boluspor (Yeni Rize)

 

-SPOR TOTO 2. LİG

Beyaz Grup

----------

21 Kasım Pazar:

13.30 İskenderun Demir Çelikspor-Bandırmaspor (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Bozüyükspor-Körfezspor (Bozüyük İlçe)

13.30 Turgutluspor-Adıyamanspor (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 Beypazarı Şekerspor-Çorumspor (Beypazarı İlçe)

13.30 Akçaabat Sebatspor-BUGSAŞ Spor (Akçaabat Fatih)

13.30 Alanyaspor-Sarıyer (Alanya Milli Egemenlik)

13.30 Göztepe-Hacettepe (İzmir Alsancak)

13.30 Yeni Malatyaspor-Çankırı Belediyespor (Malatya İnönü)

13.30 Mardinspor-Gebzespor (Mardin 21 Kasım)

-SPOR TOTO 3. LİG-

2. Grup

-------

21 Kasım Pazar:

13.30 Keçiören Sportif-Kahramanmaraşspor (Yeni Mahalle Hasan Doğan)

13.30 Orhangazispor-Anadolu Üsküdar 1908 (Orhangazi İlçe)

13.30 Afyonkarahisarspor-Yalıspor (Afyon Atatürk)

13.30 Altınordu-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Buca İlçe)

13.30 OYAK Renaultspor-Batman Petrolspor (OYAK Renault)

13.30 Kırklarelispor-Gümüşhanespor (Kırklareli Atatürk)

13.30 Yimpaş Yozgatspor-Barıca Gençlerbirliği (Yozgat Bozok)

13.30 Ispartaspor-Yeni İskenderunspor (Isparta Atatürk)

3. Grup

-------

 

Yarın:

 

13.30 Kırıkhanspor-Siirtspor (İskenderun 5 Temmuz)

21 Kasım Pazar:

13.30 Gölcükspor-Gaziosmanpaşaspor (Gölcük İlçe)

13.30 Torbalıspor-Kepez Belediyespor (Torbalı 7 Eylül)

13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Pazarspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

13.30 Denizli Belediyespor-Beylerbeyi (Doğan Seyfi Atlı)

13.30 Yalovaspor-Araklıspor (Yalova Atatürk)

13.30 Sancaktepe Belediyespor-Kırıkkalespor (Sancaktepe Belediyesi Hakan Şükür)

13.30 Keçiörengücü-Kastamonuspor (Ankara Aktepe)

13.30 Zeytinburnuspor-Karsspor (Zeytinburnu

 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.