banner192

Futbolda haftanın programı

 Futbolda Spor Toto Süper Lig, Bank Asya 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig gruplarına 12. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 11. hafta müsabakaları oynanacak. Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde h

Futbolda haftanın programı

 

Futbolda Spor Toto Süper Lig, Bank Asya 1. Lig ve Spor Toto 2. Lig gruplarına 12. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 11. hafta müsabakaları oynanacak.

 

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

-SPOR TOTO SÜPER LİG-

Bugün:

20.00 Konyaspor-Kayserispor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

Yarın:

14.30 Bucaspor-Ankaragücü (İzmir Alsancak)

16.00 Bursaspor-Trabzonspor (Bursa Atatürk)

19.00 Eskişehirspor-Medical Park Antalyaspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Gaziantepspor-Fenerbahçe (Kamil Ocak)

14 Kasım Pazar:

14.30 Kasımpaşa-Sivasspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs)

17.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Galatasaray-Manisaspor (Ali Sami Yen)

-BANK ASYA 1. LİG-

Yarın:

14.00 Adanaspor-Orduspor (Adana 5 Ocak)

19.00 Diyarbakırspor-Karşıyaka (Diyarbakır Atatürk)

14 Kasım Pazar:

13.30 Kartalspor-Çaykur Rizespor (Kartal)

13.30 Mersin İdmanyurdu-Akhisar Belediyesi (Tevfik Sırrı Gür)

13.30 Altay-Giresunspor (İzmir Alsancak)

13.30 Tavşanlı Linyitspor-Kayseri Erciyesspor (Dumlupınar)

14.00 Boluspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Bolu Atatürk)

19.00 Samsunspor-Denizlispor (Samsun 19 Mayıs)

-SPOR TOTO 2. LİG-

Beyaz Grup

----------

Yarın:

13.30 Sarıyer-Göztepe (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Hacettepe-Bozüyükspor (Cebeci İnönü)

14 Kasım Pazar:

13.30 BUGSAŞ Spor-Alanyaspor (Yenikent ASAŞ)

13.30 Akçaabat Sebatspor-Mardinspor (Akçaabat Fatih)

13.30 Çorumspor-Gebzespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Çankırı Belediyespor-İskenderun Demir Çelikspor (Çankırı Atatürk)

13.30 Körfezspor-Turgutluspor (İzmit Alparslan Türkeş)

13.30 Bandırmaspor-Beypazarı Şekerspor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 Adıyamanspor-Yeni Malatyaspor (Adıyaman Atatürk)

Kırmızı Grup

------------

14 Kasım Pazar:

13.30 Dardanelspor-Eyüpspor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Tarsus İdmanyurdu-Fethiyespor (Tarsus Burhanettin Kocamaz)

13.30 Kocaelispor-Balıkesirspor (İsmetpaşa)

13.30 Sakaryaspor-Konya Torku Şekerspor (Sakarya Atatürk)

13.30 Tokatspor-1461 Trabzon (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Elazığspor-Belediye Vanspor (Elazığ Atatürk)

13.30 Ofspor-Adana Demirspor (Of İlçe)

13.30 Türk Telekomspor-Pursaklarspor (Türk Telekom)

13.30 Şanlıurfaspor-Pendikspor (GAP)

-SPOR TOTO 3. LİG-

1. Grup

-------

14 Kasım Pazar:

13.30 Hatayspor-Belediye Bingölspor (Hatay Atatürk)

13.30 Arsinspor-Menemen Belediyespor (Arsin İlçe)

13.30 İnegölspor-72Batmanspor (İnegöl İlçe)

13.30 Diyarbakır Kayapınar Belediyespor-İstanbulspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

13.30 Bursa Nilüferspor-Nazilli Belediyespor (Nilüfer)

13.30 Lüleburgazspor-Tepecikspor (Lüleburgaz 8 Kasım)

13.30 Ankara Demirspor-Ünyespor (Cebeci İnönü)

13.30 Bayrampaşaspor-Tekirova Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

13.30 Malatyaspor-Kırşehirspor (Malatya İnönü)

2. Grup

-------

Yarın:

13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Beykoz 1908 (Vefa)

14 Kasım Pazar:

13.30 Yalıspor-OYAK Renaultspor (Yavuz Selim)

13.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Afyonkarahisarspor (4 Eylül Dış Saha)

13.30 Gümüşhanespor-Yimpaş Yozgatspor (Gümüşhane Yenişehir)

13.30 Yeni İskenderunspor-Orhangazispor (İskenderun 5 Temmuz)

13.30 Kahramanmaraşspor-Ispartaspor (12 Şubat)

13.30 Darıca Gençlerbirliği-Keçiören Sportif (Darıca İlçe)

13.30 Batman Petrolspor-Kırklarelispor (Batman 16 Mayıs)

3. Grup

-------

14 Kasım Pazar:

13.30 Kepez Belediyespor-Denizli Belediyespor (Hasan Doğan)

13.30 Pazarspor-Torbalıspor (Pazar İlçe)

13.30 Araklıspor-Sancaktepe Belediyespor (Araklı İlçe)

13.30 Kastamonuspor-Gölcükspor (Kastamonu Gazi)

13.30 Siirtspor-Keçiörengücü (Siirt Atatürk)

13.30 Kırıkkalespor-Kırıkhanspor (Kırıkkale Başpınar)

13.30 Beylerbeyi-Yalovaspor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Karsspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Kars Şehir)

13.30 Gaziosmanpaşaspor-Zeytinburnuspor (Gaziosmanpaşa)

 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.