banner192

Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 19. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 21, Beyaz Grup'ta 24, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 20. hafta karşılaşmaları oynanacak.Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklama

Futbolda haftanın programı

Futbolda Spor Toto Süper Lig ile PTT 1. Lig'e 19. hafta maçlarıyla devam edilirken, Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup'ta 21, Beyaz Grup'ta 24, Spor Toto 3. Lig gruplarında ise 20. hafta karşılaşmaları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Bugün:

20.00 İstanbul Başakşehir-Kardemir Karabükspor (Başakşehir Fatih Terim)

Yarın: 

13.30 Medicana Sivasspor-Akhisar Belediyespor (Sivas 4 Eylül)

16.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Gaziantepspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

8 Şubat Pazar:

13.00 Mersin İdmanyurdu-Kasımpaşa (Tevfik Sırrı Gür)

13.00 Balıkesirspor-Torku Konyaspor (Balıkesir Atatürk)

16.00 Bursaspor-Gençlerbirliği (Bursa Atatürk)

19.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Yeni Rize Şehir)

9 Şubat Pazartesi:

20.00 Eskişehirspor-Galatasaray (Eskişehir Atatürk)

 

"PTT 1. LİG" 2. SAYFADA

[PAGE]

PTT 1. LİG

Bugün: 

18.30 Şanlıurfaspor-Antalyaspor (Şanlıurfa GAP Arena)

Yarın: 

14.00 Orduspor-Adanaspor (Ordu 19 Eylül)

18.30 Karşıyaka-Elazığspor (İzmir Atatürk)

8 Şubat Pazar:

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor (Kamil Ocak)

13.30 Osmanlıspor-Altınordu (Osmanlı)

16.00 Bucaspor-Denizlispor (Yeni Buca)

16.00 Manisaspor-Boluspor (Manisa 19 Mayıs)

18.30 Adana Demirspor-Giresunspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

9 Şubat Pazartesi:

19.00 Samsunspor-Albimo Alanyaspor (Samsun 19 Mayıs)

 

"SPOR TOTO 2. LİG" 3. SAYFADA

[PAGE]

SPOR TOTO 2. LİG

Kırmızı Grup

-----------------

8 Şubat Pazar: 

13.30 Bandırmaspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Bandırma 17 Eylül)

13.30 İnegölspor-Gümüşhanespor (İnegöl İlçe)

13.30 Altay-Pazarspor (İzmir Atatürk)

13.30 Sarıyer-Göztepe (Yusuf Ziya Öniş)

13.30 Tepecikspor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Tepecik)

13.30 Kocaeli Birlikspor-BUGSAŞ Spor (Kocaeli Alparslan Türkeş)

13.30 Gölbaşıspor-Nazilli Belediyespor (Gölbaşı İlçe)

13.30 Kahramanmaraşspor:Kırklarelispor (Kahramanmaraş 12 Şubat)

9 Şubat Pazartesi:

13.30 Hatayspor-MKE Ankaragücü (Antakya Atatürk)

 

Beyaz Grup

----------------

8 Şubat Pazar:

13.00 Ofspor-Centone Karagümrük (Of İlçe)

13.00 1461 Trabzon-Ümraniyespor (Ahmet Suat Özyazıcı)

13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Fethiyespor (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

13.30 Keçiörengücü-Pendikspor (Ankara Aktepe)

13.30 Tokatspor-Hacettepe (Tokat Gaziosmanpaşa)

13.30 Turgutluspor-Tarsus İdmanyurdu (Turgutlu 7 Eylül)

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Aydınspor 1923 (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

13.30 Menemen Belediyespor-Körfez İskenderunspor (Menemen İlçe)

13.30 Kartalspor-Yeni Malatyaspor (Kartal)

 

"SPOR TOTO 3. LİG" 4. SAYFADA

[PAGE]

SPOR TOTO 3. LİG

1. Grup

----------

8 Şubat Pazar:

13.00 Batman Petrolspor-Kırıkhanspor (Batman 16 Mayıs)

13.30 Gaziosmanpaşa-Tire 1922 (Gaziosmanpaşa)

13.30 Tuzlaspor-Adliyespor (Tuzla Belediye)

13.30 Çorum Belediyespor-Zonguldak Kömürspor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

13.30 Bursa Nilüferspor-Sebat Proje Trabzon Akçaabat (Nilüfer)

13.30 Kızılcabölükspor-Darıca Gençlerbirliği (Denizli Atatürk)

13.30 Çatalcaspor-Niğde Belediyespor (Ziya Altınoğlu)

13.30 TUTAP Şekerspor-İstanbulspor (Polatlı İlçe)

 

2. Grup

----------

Yarın:

13.30 Derincespor-68 Yeni Aksarayspor (İsmetpaşa)

8  Şubat Pazar:

13.00 Erzincan Refahiyespor-Maltepespor (Erzincan 13 Şubat)

13.00 Yeni Diyarbakır-Gölcükspor (Diyarbakır Atatürk)

13.30 Eyüpspor-Yeşil Bursa (Eyüp)

13.30 Kemer Tekirovaspor-Sancaktepe Belediyespor (Dr. Fehmi Öncel)

13.30 Payas Belediyespor 1975-Çine Madranspor (Payas İlçe)

13.30 Sivas Dört Eylül Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 

13.30 Dardanelspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Çanakkale 18 Mart)

13.30 Çankırıspor-Arsinspor (Çankırı Atatürk)

 

3. Grup

-----------

8 Şubat Pazar:

13.00 Van Büyükşehir Belediyespor-İstanbul Güngörenspor (Van Atatürk)

13.30 Sakaryaspor-Bayburt Grup Özel İdare (Sakarya Atatürk)

13.30 Beylerbeyi-Erzin Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)

13.30 Etimesgut Belediyespor-Orhangazispor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

13.30 Kayseri Şekerspor-Silivrispor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

13.30 Sandıklıspor-Ankara Demirspor (Sandıklı İlçe)

13.30 Bergama Belediyespor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Bergama 14 Eylül)

13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Anadolu Üsküdar 1908 (Ayvalık Hüsnü Uğural)

9 Şubat Pazartesi:

13.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Kemalpaşa Ulucak)

 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.