banner192

Bank Asya 1. Lig'in programı

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, Bank Asya 1. Lig'de 20, 21, 22 ve 23. hafta programı şöyle: "20. HAFTA05 Şubat Cumartesi14.00 Çaykur Rizespor - Denizlispor (Yeni Rize) 06 Şubat Pazar13.30 Mersin İdmanyurdu - Samsunspor (Tevf

Bank Asya 1. Lig'in programı

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, Bank Asya 1. Lig'de 20, 21, 22 ve 23. hafta programı şöyle:

 

"20. HAFTA

05 Şubat Cumartesi

14.00 Çaykur Rizespor - Denizlispor (Yeni Rize)

 

06 Şubat Pazar

13.30 Mersin İdmanyurdu - Samsunspor (Tevfik Sırrı Gür)

13.30 Akhisar Belediyespor - Karşıyaka (Akhisar Belediye)

13.30 Boluspor - Adanaspor (Bolu Atatürk)

13.30 Güngören Belediyespor - Orduspor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Kayseri Erciyesspor (Kamil Ocak)

13.30 Kartalspor - TKİ Tavşanlı Linyitspor (Kartal İlçe)

19.00 Altay - Diyarbakırspor (Alsancak)

 

21. HAFTA

12 Şubat Cumartesi

14.00 Denizlispor - Akhisar Belediyespor (Denizli Atatürk)

 

13 Şubat Pazar

13.30 Diyarbakırspor - Mersin İdmanyurdu (Diyarbakır Atatürk)

13.30 Orduspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

13.30 Kayseri Erciyesspor - Çaykur Rizespor (Kadir Has)

13.30 Giresunspor - Güngören Belediyespor (Giresun Atatürk)

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Boluspor (Dumlupınar)

19.00 Karşıyaka - Altay (Atatürk)

 

14 Şubat Pazartesi

20.00 Samsunspor - Kartalspor (Samsun 19 Mayıs)

 

22. HAFTA

19 Şubat Cumartesi

14.00 Boluspor - Samsunspor (Bolu Atatürk)

 

20 Şubat Pazar

13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor - Güngören Belediyespor (Kamil Ocak)

13.30 Akhisar Belediyespor - Kayseri Erciyesspor (Akhisar Belediye)

13.30 Çaykur Rizespor - Orduspor (Yeni Rize)

13.30 Mersin İdmanyurdu - Karşıyaka (Tevfik Sırrı Gür)

13.30 Kartalspor - Diyarbakırspor (Kartal İlçe)

19.00 Altay - Denizlispor (Alsancak)

 

21 Şubat Pazartesi

20.00 Adanaspor - Giresunspor (Adana 5 Ocak)

 

23. HAFTA

26 Şubat Cumartesi

14.00 Diyarbakırspor - Boluspor (Diyarbakır Atatürk)

 

27 Şubat Pazar

13.30 Giresunspor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Giresun Atatürk)

13.30 Güngören Belediyespor - Çaykur Rizespor (Mimar Yahya Baş)

13.30 Kayseri Erciyesspor - Altay (Kadir Has)

13.30 Orduspor - Akhisar Belediyespor (Ordu 19 Eylül)

13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor - Adanaspor (Dumlupınar)

13.30 Karşıyaka - Kartalspor (Alsancak)

19.00 Denizlispor - Mersin İdmanyurdu (Denizli Atatürk)"


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.