banner192

Avrupa Ligi'nde 4. hafta heyecanı

Ligdeki tek Türk temsilcisi Trabzonspor, J Grubu'nda Polonya temsilcisi Legia Varşova ile deplasmanda karşılaşacak.   Grubun diğer maçında ise İtalyan ekibi Lazio, Güney Kıbrıs temsilcisi Apollon'u konuk edecek. UEFA Avrupa Ligi'nde 12 grupta yarın oynana

Avrupa Ligi'nde 4. hafta heyecanı

Ligdeki tek Türk temsilcisi Trabzonspor, J Grubu'nda Polonya temsilcisi Legia Varşova ile deplasmanda karşılaşacak.  
 
Grubun diğer maçında ise İtalyan ekibi Lazio, Güney Kıbrıs temsilcisi Apollon'u konuk edecek. 

UEFA Avrupa Ligi'nde 12 grupta yarın oynanacak 24 karşılaşmanın programı (TSİ) şöyle:

A Grubu:

19.00 Kuban-Swansea City

20.00 St. Gallen-Valencia

TakımOGBMAYP
1.Swansea City3210517
2.Valencia3201746
3.St. Gallen3102363
4.Kuban3012151

 

B Grubu:

20.00 PSV Eindhoven-Dinamo Zagreb

20.00 Ludogorets-Chornomorets 

TakımOGBMAYP
1.Ludogorets3300609
2.PSV Eindhoven3111224
3.Chornomorets3102243
4.Dinamo Zagreb3012151

 

C Grubu:

20.00 Esbjerg-Elfsborg

20.00 Standard Liege-Salzburg

TakımOGBMAYP
1.Salzburg3300829
2.Esbjerg3201546
3.Elfsborg3012271
4.Standard Liege3012351

 

D Grubu:

19.00 Rubin Kazan-Wigan Athletic

20.00 Maribor-Zulte Waregem

TakımOGBMAYP
1.Rubin Kazan32101037
2.Wigan Athletic3120425
3.Maribor 3102693
4.Zulte Waregem3012171

 

E Grubu:

20.00 Dnipro-Paços Ferreira

20.00 Pandurii-Fiorentina

TakımOGBMAYP
1.Fiorentina3300819
2.Dnipro 3201426
3.Pandurii3012151
4.Paços Ferreira3012161

 

F Grubu:

20.00 APOEL-Bordeaux

20.00 Maccabi Tel Aviv-Eintracht Frankfurt

TakımOGBMAYP
1.Eintracht Frankfurt3300809
2.Maccabi Tel Aviv3111234
3.Bordeaux3102363
4.APOEL3012151

 

G Grubu: 

22.05 Rapid Wien-Genk

22.05 Thun-Dinamo Kiev

TakımOGBMAYP
1.Genk3210427
2.Dinamo Kiev3111534
3.Thun3102253
4.Rapid Wien3021342

 

H Grubu: 

22.05 Sevilla-Slovan Liberec

22.05 Estoril-Freiburg

TakımOGBMAYP
1.Sevilla3210527
2.Slovan Liberec3120545
3.Freiburg3021352
4.Estoril3012351

 

I Grubu:

22.05 Rijeka-Olympique Lyon

22.05 Vitoria Guimaraes-Real Betis

TakımOGBMAYP
1.Olympique Lyon3120215
2.Real Betis3120215
3.Vitoria Guimaraes3111524
4.Rijeka3012161

 

J Grubu:

22.05 Legia Varşova-Trabzonspor

22.05 Lazio-Apollon

TakımOGBMAYP
1.Trabzonspor3210747
2.Lazio3120435
3.Apollon3111224
4.Legia Varşova3003040

 

K Grubu:

22.05 Tromsö-Anji

22.05 Tottenham Hotspur-Sheriff 

TakımOGBMAYP
1.Tottenham Hotspur3300609
2.Anji3111224
3.Sheriff 3102243
4.Tromsö3012151

 

L Grubu:

22.05 AZ Alkmaar-Shakhter

22.05 Maccabi Haifa-PAOK

TakımOGBMAYP
1.PAOK3210647
2.AZ Alkmaar 3120325
3.Shakhter3021452
4.Maccabi Haifa3012461

 


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.