banner192

3.lig hakemleri açıklandı

 Spor Toto 3. Lig'de 7. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig gruplarında tamamı saat 15.00'te başlayacak.Buna göre Trabzon takımlarından Trabzon Akçaabat FK'nın, Y

3.lig hakemleri açıklandı

 Spor Toto 3. Lig'de 7. hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig gruplarında tamamı saat 15.00'te başlayacak.

Buna göre Trabzon takımlarından Trabzon Akçaabat FK'nın, Yeşil Bursa ile oynayacağı karşılaşmayı Bilal Köseoğlu, Düzyurtspor'un Erzurum Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağı karşılaşmayı Fahri Var, Arsinspor'un Menemen Belediyespor ile oynayacağı karşılaşmayı Oğuz Kaan Turan yönetecek.

7. hafta maçlarını yönetecek hakemler şunlar:

1. Grup

12 Ekim Cumartesi:

Payas Belediyespor 1975- Belediye Bingölspor: Hüseyin Altıntaş

13 Ekim Pazar:

Siirtspor- Ankara Demirspor: Niyazi İzgören

Adliyespor-Kızılcabölükspor: Şeref Taştan

Tekirova Belediyespor-Silivrispor: Deniz Gültekin

Trabzon Akçaabat Futbol Kulübü-Yeşil Bursa: Bilal Köseoğlu

Adıyamanspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor: Onur Salık

Bergama Belediyespor-Ümraniyespor: Sefa Demir

Sivas Dört Eylül Belediyespor-Beylerbeyi: Halil İbrahim Yıldırım

Localtime Fatih Karagümrük- Derince Belediyespor: Burak Astar

2. Grup

13 Ekim Pazar:

Hacettepe- Maltepespor: Yusuf Yılmaz

Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Düzyurtspor: Fahri Var

Çorum Belediyespor-Elibol Sandıklıspor: Taner Ağıç

Sancaktepe Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor: Ali Köse

Orhangazispor- Elazığ Belediyespor: Volkan Yanç

Darıca Gençlerbirliği-Manavgat Evrensekispor: Gökhan Özbulut

Batman Petrolspor-Ünyespor: Gökhan Esen

Balçova Belediyespor- Bursa Nilüferspor: Emre Abar

Sakaryaspor-Çıksalınspor: Murat Kaya

3 . Grup

13 Ekim Pazar:

Kayseri Şekerspor- Kırıkhanspor: Onur Albayrak

Şekerspor- İstanbulspor: Tolga Kadaz

Kocaelispor- Belediye Vanspor: Özgür Bayır

Ayvalıkgücü Belediyespor-Tuzlaspor: Serdar Bahçıvan

Arsinspor- Menemen Belediyespor: Oğuz Kaan Turan

Yimpaş Yozgatspor-Erzincan Refahiyespor: Sedat Sert

Denizli Büyükşehir Belediyespor-Keçiörengücü: İlker Güneş

Anadolu Üsküdar 1908-Yeni Diyarbakır: Bilal Kunt

1930 Bafraspor- Gölcükspor: Yakup Bakır


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.