banner192

2.ve 3.ligde hakemler açıklandı

2.hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı

2.ve 3.ligde hakemler açıklandı

Spor Toto 2. Lig'de 2016-2017 sezonunun ilk hafta maçlarını yönetecek hakemler açıklandı.
 
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 2. Lig Beyaz ve Kırmızı Gruplarda tamamı 3 Eylül Cumartesi günü oynanacak sezonun ilk hafta maçlarında görevli hakemler şunlar:
 
Beyaz Grup
 
16.00 Zonguldak Kömürspor-Kocaeli Birlikspor: Yaşar Can Temizel
 
16.00 Keçiörengücü-Bucaspor: Mert Güzenge
 
16.00 Konya Anadolu Selçukspor-Kahramanmaraşspor: Ali Şansalan
 
16.30 Anadolu Üsküdar 1908-Ofspor: Celal Bayraklı
 
16.30 Büyükçekmece Tepecikspor-Sivas Belediyespor: Bahattin Şimşek
 
16.30 İstanbulspor-Pendikspor: Burak Taşkınsoy
 
16.30 Nazilli Belediyespor-Hacettepe: Çağdaş Altay
 
19.00 Fethiyespor-Fatih Karagümrük: Erkan Özdamar
 
19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Amed Sportif Faaliyetler: Ferhan Kestanlıoğlu
 
Kırmızı Grup
 
15.30 1461 Trabzon-Gümüşhanespor: Serkan Ergün
 
16.00 Etimesgut Belediyespor-Tokatspor: Ali Karatutlu
 
16.00 Kastamonuspor 1966-Sarıyer: Burak Şeker
 
16.00 Kayseri Erciyesspor-Hatayspor: Levent Balcı
 
16.00 BUGSAŞ Spor-Karşıyaka: Alper Çetin
 
16.00 MKE Ankaragücü-Aydınspor 1923: Ramazan Keleş
 
16.30 Menemen Belediyespor-İnegölspor: Kadir Sağlam
 
16.30 Tuzlaspor-Kırklarelispor: Şeref Taştan
 
16.30 Eyüpspor-Niğde Belediyespor: Yavuz Çetin
 
Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, 3. Lig'de 1, 2 ve 3. gruplarda tamamı 3 Eylül Cumartesi günü oynanacak sezonunun ilk hafta maçlarında görevli hakemler şunlar:
 
--Haber reklamdan sonra devam ediyor--
 
 
1. Grup
 
15.30 Bayburt Grup Özel İdare-Ankara Demirspor: Turgut Doman
 
16.00 Çorum Belediyespor-Beylerbeyi: Doğu Yılmaz
 
16.30 Kızılcabölükspor-Sancaktepe Belediyespor: Cihan Aydın
 
16.30 Kartalspor-Gölcükspor: Gökçen Öztürk
 
16.30 Altay-24 Erzincanspor: Oğuzhan Uğurlu
 
16.30 Manavgatspor-Van Büyükşehir Belediyespor: Davut Dakul Çelik
 
16.30 Kütahyaspor-Erzin Belediyespor: Harun Toplar
 
16.30 Karacabey Birlikspor-Cizrespor: Cihan Ataş
 
19.00 Kocaelispor-Tekirdağspor: Yiğit Peşin
 
2. Grup
 
15.30 Pazarspor-Yeşil Bursa: Nuri Karahançer
 
15.30 Dersimspor-Kemerspor 2003: Yakup Bakır
 
15.30 Kırıkhanspor-Batman Petrolspor: Sabit Selvi
 
15.30 Yomraspor-Türk Metal Kırıkkalespor: Hüseyin Çiftsüren
 
16.00 Düzcespor-Silivrispor: Emre Abar
 
16.00 Erbaaspor-Dardanelspor: İlker Yasin Avcı
 
16.30 Halide Edip Adıvarspor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: Mustafa Murat Oğuz
 
16.30 Tire 1922 -Derincespor: İlker Güneş
 
16.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Çatalcaspor: Sefa Duran
 
3. Grup
 
15.30 Orduspor-Bayrampaşa: Gökmen Karataş
 
15.30 Payasspor-Bergama Belediyespor: Alparslan Şen
 
16.00 Diyarbekirspor -Tarsus İdmanyurdu: Gürel Uzuner
 
16.30 Orhangazispor-12 Bingölspor: Uğurcan Tozlu
 
16.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Muğlaspor: Serkan Önsal
 
16.30 Darıca Gençlerbirliği-Maltepespor: Bayram Başkan
 
16.30 Sultanbeyli Belediyespor-Düzyurtspor: Adnan Deniz Kayatepe
 
19.00 Elaziz Belediyespor-Afjet Afyonspor: Yalçın Taşkınfurat
 
19.00 Sakaryaspor-Ankara Adliyespor: Sezer Yalçın
 

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.