2 ve 3.Liglerde Toplu Sonuçlar
Futbolda, Spor Toto 2.Lig ve Spor Toto 3.Lig'de 17.hafta maçları tamamlanırken, PTT 1.Lig'de ise bugün akşam yapılacak maçlarla sezonun ilk yarısı sona erecek.Liglerde alınan sonuçlar ise şöyle:-PTT 1. Lig-1461 Trabzon-Çaykur Rizespor...................
Futbolda, Spor Toto 2.Lig ve Spor Toto 3.Lig'de 17.hafta maçları tamamlanırken, PTT 1.Lig'de ise bugün akşam yapılacak maçlarla sezonun ilk yarısı sona erecek.
Liglerde alınan sonuçlar ise şöyle:
-PTT 1. Lig-
1461 Trabzon-Çaykur Rizespor........................( 0 - 0 )
Ankaragücü-Torku Konyaspor.....................(Tatil edildi)
TKİ Tavşanlı Linyitspor-Göztepe.....................( 0 - 1 )
Adana Demirspor-Samsunspor..........................( 0 - 0 )
-Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup-
Alanyaspor-İskenderun DÇ................( 2 - 0 )
Eyüpspor-Anadolu Selçukluspor.......................( 2 - 1 )
Yeni Malatyaspor-Bayrampaşa.........................( 0 - 1 )
Balıkesirspor-Kırklarelispor........................( 0 - 1 )
Denizli BLD -Çamlıdere Şekerspor............( 1 - 0 )
Kızılcahamamspor-İnegölspor.........................( 1 - 1 )
Tokatspor-Ofspor....................................( 3 - 0 )
-Kırmızı Grup-
Sarıyer-Giresunspor.................................( 2 - 1 )
Tarsus İ Y -Sakaryaspor....................... ( 4 - 1 )
Polatlı Bugsaşspor-Faturavizyon K. Maraş ( 0 - 0 )
Ünyespor-Pendikspor.................................( 1 - 2 )
Çankırıspor-Nazilli Belediyespor....................( 2 - 1 )
Tepecikspor-Hatayspor...............................( 1 - 0 )
Turgutluspor-Bandırmaspor...........................( 1 - 1 )
Fethiyespor-Bozüyükspor.............................( 1 - 0 )
-Spor Toto 3. Lig 1. Grup-
Fatih Karagümrük-Pazarspor..........................( 1 - 2 )
Gölcükspor-Sandıklıspor.............................( 1 - 1 )
Kırıkhanspor-İstanbulspor...........................( 0 - 4 )
Tekirova BLD -Ankara Demirspor..............( 2 - 1 )
Orhangazispor-Belediye Vanspor......................( 0 - 0 )
Siirtspor-Çorumspor.................................( 3 - 1 )
Kayseri Şekerspor-Beşikdüzüspor.....................( 3 - 2 )
Bergama Belediyespor-Diyarbakır BŞ BLD ( 0 - 1 )
Kastamonuspor-A.Üsküdar 1908 Spor.............( 1 - 2 )
-2. Grup-
Batman Petrolspor-Adıyamanspor......................( 2 - 0 )
Silivrispor-Dardanelspor............................ ( 0 - 1 )
Ümraniyespor-Kilimli Belediyespor...................( 2 - 1 )
İskenderunspor 1967-BLD Bingölspor.............( 1 - 1 )
Bursa Nilüferspor-Derince BLD.............. ( 4 - 2 )
Hacettepe-Manavgat Evrenseki Spor...................( 2 - 1 )
Gebzespor-Sivas Dört Eylül Belediyespor.............( 1 - 2 )
-3. Grup-
Erzurum BŞ BLD-Yimpaş Yozgatspor( 1 - 1 )
Kocaelispor-Oyak Renault............................( 0 - 4 )
Maltepespor-Darıca Gençlerbirliği...................( 0 - 2 )
Elazığ Belediyespor-Beylerbeyi......................( 2 - 2 )
Diyarbakırspor-Sancaktepe BLD..............( 0 - 0 )
Arsinspor-Keçiörengücü..............................( 1 - 2 )
Çorum BLD -Emrespor.........................( 2 - 0 )
Gümüşhanespor-Altınordu.............................( 2 - 0 )
Mardinspor-Kahramanmaraş BLD...............( 0 - 3 )