banner192

Bahçeli Trabzon'daki 3 adayı açıkladı!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2014 yerel seçimlerinin 2. Etap Aday Tanıtım Toplantısı'nda toplam 220 belediye başkan adayını tanıttı.MHP lideri Devlet Bahçeli, Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi'nde 2014 Mahalli İdareler seçimi 2. Etap Aday Takdim Topla

Bahçeli Trabzon'daki 3 adayı açıkladı!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2014 yerel seçimlerinin 2. Etap Aday Tanıtım Toplantısı'nda toplam 220 belediye başkan adayını tanıttı.

MHP lideri Devlet Bahçeli, Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi'nde 2014 Mahalli İdareler seçimi 2. Etap Aday Takdim Toplantısı'nda bir konuşma yaptı. Konuşmasının ardından 15 ilde, 147 ilçede ve 49 beldede yerel seçimlerde yarışa girecek adayları açıkladı. Bahçeli'nin tanıttığı belediye başkan adaylarından illerin belediye başkanlığı koltuğu için yarışacak isimler şöyle:

"Amasya adayı Fatih Çoşar, Batman adayı Ziver Ceviz, Bilecik adayı Hüseyin Şensoy, Çorum adayı Ercan Daşdan, Erzincan adayı Hamdi Karakaya, Iğdır adayı Gündüz Güneş, Kırıkkale adayı Mustafa Pekdoğan, Niğde adayı Fikret Çıtırgı, Rize adayı Zelkif Akgül, Sivas adayı Kürşad Ergün, Tokat adayı Hüseyin Erkan İkikat, Uşak adayı Alpay Özgür, Yalova adayı Ahmet Kaplan Yozgat adayı Uğur Bektaş, Zonguldak adayı Gürkan Gülay."

Bahçeli, Trabzon'da merkez adayını açıklamazken ilçelerden 3'ünün adaylarını açıkladı.


***

İŞTE İL İL ADAYLAR

"-ADANA-

İLÇE BELDE ADAY

Çukurova Ali Uğur Akbaş

Karataş Süleyman Balıkçı

Saimbeyli Mustafa Şahin Gökçe

Tufanbeyli Kazım Karaşoğlu

Yüreğir Yücel Bayram

-AFYONKARAHİSAR-

Başmakcı Ayhan Gönüllü

Bolvadin Selim Karasekreter

Bolvadin Dişli Mustafa Karakoç

Bolvadin Özburun Yusuf Can

Çobanlar Kocaöz İbrahim Nal

Emirdağ Uğur Serdar Kargın

Emirdağ Davulga Ömer Mısır

İhsaniye Gazlıgöl İsmail Özpınar

İhsaniye Kayhan Ömer Şahin

İhsaniye Yaylabağı İsmail Dülger

Merkez Büyükkalecik İlhan Kavak

Merkez Salar Halil Aygün

Merkez Değirmenayvalı Hüseyin Bayram

Sinanpaşa Serban Vedat Köse

Sinanpaşa Ahmetpaşa Eyüp Yakan

-AKSARAY-

Eskil Eşmekaya Gazi Eşmekaya

Gülağaç Gülpınar Mustafa Baymışlıoğlu

Güzelyurt Selime Turgut Yayatan

Merkez Bağlıkaya Davut Çalışkan

Merkez Topakkaya Yaşar Bülbül

Merkez Yeşiltepe Dede Yurt

Merkez Yeşilova Mahmut Baysal

Merkez Helvadere Mehmet Sevdi

Ortaköy Mahmut Ütük

-AMASYA—

Merzifon Mustafa Yeşildağ

Taşova Aslan Berber

-ANKARA-

Güdül Nurettin Yiğitel

Keçiören Mehmet Ali Tanrıverdi

-ANTALYA-

Aksu Ramazan Özen

Demre Ali Yıldırım

Kepez Murat Dinç

Muratpaşa Gürhan Mandacı

-BALIKESİR-

Balya Osman Kılıç

Erdek Zübeyir Haluk Nazlıoğlu

Gönen Mustafa Gürcanlar

Manyas Necmi Çetin

Marmara Recep Ahmet Mercan

-BATMAN-

Beşiri Salih Boğa

Hasankeyf Yılmaz Yıldırım

-BİLECİK-

Bozuyük Miraç Mete Yüksel

İnhisar Ayhan Ödübek

Merkez Bayırköy Hilal Subaşı

Osmaneli Mustafa Kürek

-BİTLİS-

Adilcevaz Eyüp Altay

-BURDUR-

Kemer Yılmaz Aldemir

-ÇANKIRI-

Atkaracalar Fatih Öz

Atkaracalar Çardaklı Raif Ulusoy

Eldivan Nusrettin Gökçer

Ilgaz Arif Çayır

Şabanözü Mustafa Karakaya

Yapraklı Ali Sarıkaya

-ÇORUM-

Alaca Fuat İstanbullu

Bayat Bekir Güngör

Laçin Ünal Gevşek

Mecitözü Salih Yaman

Osmancık Haydar Kurşun

Sungurlu Abdulkadir Şahiner

-DENİZLİ-

Serinhisar Halil Öztürk

-DİYARBAKIR-

Bağlar Mehmet Ataç

Bismil Numan Dayı

Çermik Halis Satıç

Çınar Alican Gür

Çüngüş Mustafa Akmeşe

Dicle Berzen Tektaş

Eğil Kemal Adıyaman

Ergani Cemal Yıldırım

Hani Reşat Güngör

Hazro Gökhan Bilici

Kayapınar Harun Yaşa

Kocaköy Mehmet İçli

Kulp Recep Donat

Lice Recep Üşme

Silvan Halil Üçenak

Sur Alişan Erel

Yenişehir Abdullah Özden

-ELAZIĞ-

Alacakaya İrfan Eryılmaz

Sivrice Nazım Saydık

-ESKİŞEHİR-

Alpu Fuat Yahşi

Çifteler Sabit Yalçın

Mahmudiye Nuri Yılmaz

Sarıcakaya Salih Yıldırım

-GAZİANTEP-

Araban Kadir Sarıkaya

Karkamış Seydi Yılmaz

Oğuzeli Sait Kılıç

Şehit Kamil Mustafa Akdoğan

Yavuzeli Mehmet Karahan

-HATAY-

Antakya Fedai Yücedal

Payas Mahir Yalçın

-IĞDIR-

Merkez Melekli Eray Coşar

-İZMİR-

Dikili Halis Devecioğlu

Foça Serdar Mersin

Kınık Rıza Dönmez

Konak Adil Özyiğit

Ödemiş Mehmet Yılmazer

-KARAMAN-

Ermenek Kazancı Cafer Taştekin

Sarıveliler Göktepe Mehmet Mutlu

-KAYSERİ-

Akkışla Mehmet Varol

Felahiye Zait Acı

Hacılar Hamit Eser

İncesu Aslan Topallı

Özvatan Halid Demir

Sarıoğlan Ali Osman Yıldız

Yahyalı Fatih Özdemir

Yeşilhisar Metin İnce

-KIRIKKALE-

Çelebi Davut Özbal

Delice İhsan Biçici

Delice Çerikli Hacı Öztürkmen

Yahşihan Osman Türkyılmaz

Merkez İnece Nihat Evirgen

Pehlivanköy Ramazan Gök

Pınarhisar Hüseyin Çalık

-KIRŞEHİR-

Akçakent Bekir Türkay

Çiçekdağı Köseli Bekir Yılmaz

Kaman Erhan Talu

Kaman Kurancılı Erdoğan Tekeli

-KİLİS-

Musabeyli Mustafa Çetin

Polateli Duran Kurşunoğlu

-KOCAELİ-

Dilovası Ayhan Akay

İzmit Eşref Ayhan Arpacı

Körfez Salih Recep Şirin

-KONYA-

Ahırlı Ceylan Arslan

Akşehir Osman Fedai

Halkapınar Mehmet Bakkal

Hüyük Sadık Sefer

Kulu Orhan Yüksel

Meram Hakkı Altuntaş

-MALATYA-

Arapgir Nejat Güzeler

Doğanşehir İsmet Bayram

-MANİSA-

Gördes İbrahim Emre

-MERSİN-

Akdeniz Remzi Çıngı

Aydıncık Nazım Çabuk

Çamlıyayla İsmail Tepebağlı

Gülnar Ahmet Günel

Mezitli Serkan Akkoyuncu

Mut Nebi Yılmaz

Tarsus Şevket Can

-NEVŞEHİR-

Avanos Özkonak Mustafa Özden

-NİĞDE-

Bor Bahçeli Ertuğrul Çelenkoğlu

Çiftlik Serkan Güzel

Çiftlik Azatlı Rasim Aydın

Çiftlik Bozköy Ramazan Kanel

Merkez Sazlıca Mustafa Uysal

Merkez Değirmenli Yıldıray Tok

Merkez Konaklı Maksut Özçelik

Merkez Bağlama Murat Erdoğan

Merkez Hacıabdullah İsmail Katırcı

Merkez Dündarlı Hüseyin Çıkan

Merkez Gümüşler Talip Akdoğan

Merkez Kiledere Cengiz Tereci

Merkez Karatlı Osman Öztürk

-OSMANİYE-

Düziçi Muhammet Kaya

Düziçi Böcekli Doğan Öztürk

Düziçi Atalan Süleyman Yıldırım

Kadirli Ömer Tarhan

Hasanbeyli Alpaslan Koca

-RİZE-

Ardeşen Erdoğan Erdem

-SAKARYA-

Erenler Yakup Alaylı

Karasu Recep Ali Küçük

Kocaali Kenan Çatalbaş

Söğütlü Turan Bölükbaşı

-SAMSUN-

Çarşamba İlyas Aydın

Terme Adem Güngör

-SİVAS-

Akıncılar Hasan Yeşilyurt

Gemerek Cengiz Öztoprak

Gürün Nami Çiftci

Hafik Selami Aytan

İmranlı Pehlül İşleyen

Koyulhisar Osman Epsileli

Merkez Yıldız Mustafa Öztürk

Suşehri Mehmet Yahşi

Şarkışla Yaşar Aşkın

Yıldızeli Yılmaz Navruz

-ŞANLIURFA-

Siverek Sinan Beyazkuş

Birecik Mehmet Kara

-TOKAT-

Almus Adnan İncebay

Reşadiye Rafet Erdem

Zile Mustafa Erdoğan

-TRABZON-

Arsin Embiya Memişoğlu

Çarşıbaşı Ahmet Çakır

Çaykara Dursun Ali Sevinç


-VAN-

Tuşba Muazzez Çakırgöz

-YALOVA-

Çınarcık Mert Yılmaz

Çınarcık Koru Hacer Fakılı

Merkez Kadıköy Mecit Okuyan

-YOZGAT-

Akdağmadeni Ahmet Oba

Aydıncık Ahmet Demirel

Boğazlıyan Feramuz Bozoğlu

Boğazlıyan Ovakent Hacı Ali Ersoy

Çandır Ahmet Eroğlu

Kadışehri Mustafa Doğru

Sarıkaya Karayakup Mehmet Talip Er


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.