banner192

Trabzonspor Ardahanspor maçını kim yönetecek?

Trabzonspor'un Kupa maçında karşılaşacağı Ardahanspor maçını kimin yöneteceği belli oldu.

Trabzonspor Ardahanspor maçını kim yönetecek?

 Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. tur karşılaşmalarını yönetecek hakemler belli oldu.

Buna göre Trabzonspor'un Hüseyin Avni Aker stadında karşılaşacağı Ardahanspor maçını Özgüç Türkalp'in yöneteceği öğrenildi. Öte yandan Ofspor-Kardemir Karabükspor karşılaşmasını Caner Ak, Yomraspor-İstanbulspor maçını Hamit Basık, Düzyurtspor-1461 Trabzon maçını Burak Taşkınsoy'un yöneteceği açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, Ziraat Türkiye Kupası'nda yarın, 21 Eylül Çarşamba ile 22 Eylül Perşembe günü oynanacak 2. tur maçlarında düdük çalacak hakemler şunlar:

Yarın:

12.30 Ofspor-Kardemir Karabükspor: Caner Ak

15.00 Orhangazispor-Kayserispor: Sarper Barış Saka 

16.30 Elazığspor-Sarayönü Belediyespor: Seser Tuna 

18.30 Afjet Afyonspor-Karşıyaka: Özer Özden 

21.00 Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor: Koray Gençerler 

21 Eylül Çarşamba: 

12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor: Oktay Taş 

13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923: Alper Çetin 

13.00 Dersimspor-Eskişehirspor: Ali Zağlı

14.00 Yomraspor-İstanbulspor: Hamit Basık 

14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor: Ahmet Eşref Sarı 

14.00 Hatayspor-Balıkesirspor: Kadir Sağlam

14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor: Ozan Bileyci

14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor: Sinan Dereci 

14.00 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor: Adnan Deniz Kayatepe 

14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor: Bayram Başkan

14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon: Burak Taşkınsoy

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor: Ali Adıgüzel

14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor: Metehan Alpat

14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor: Tugay Kaan Numanoğlu

14.30 Kastamonuspor 1966-Tuzlaspor: Ali Karatutlu 

14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908: Gökçen Öztürk

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor: Emre Malok

15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: Ramazan Keleş 

15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor: Ferhan Kestanlıoğlu

15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor: Emre Abar

15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor: Celal Bayraklı 

15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa: Selim Özen 

15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor: Serkan Önsal

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu: Atilla Karaoğlan

15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor: Lütfullah Aslan 

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor: Halil İbrahim Yıldırım

15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe: Mert Güzenge 

15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik: Yiğit Arslan 

15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor: Veli Karakaya 

15.00 Silivrispor-Ümraniyespor: Cihan Ataş 

15.00 Darıca Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü: Serkan Ergün 

16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor: Serhad Ürkmez 

16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor: Bahattin Şimşek

19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor: Erdoğan Özkaya 

19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor: Özgüç Türkalp 

21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Serdar Akkoçoğlu

22 Eylül Perşembe: 

12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor: Abdullah Yılmaz 

14.00 Bayrampaşa-Bursaspor: Özkan Çeliker 

14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor: Cihan Aydın

15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu: Yakup Bakır 

16.30 Sivasspor-Tire 1922: Ali Şansalan 

16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003: Yasin Kol 

19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor: Çağdaş Altay 

21.30 Göztepe-Kütahyaspor: Erkan Özdamar


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
küstük! - 3 ay önce
Posof kaymakamı yönetsin, önemli de değil!